Jump to content
IGNORED

Disco


MarlaSinger

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Verovatno bilo al nema veze, uz ovo djuskam sad

 

 

i uz debelog uvek

 

 

nego zna li neko od poštovanih prijatelja plesnih podijuma da mi pomogne, tražim  nošto iz ranih osamdesetih verovatno neki čikaški alter disko, znam samo da ide mislim  "Sat sat saturday  sat sat saturday..."

 

 

 

 

Link to comment

 

 

nego zna li neko od poštovanih prijatelja plesnih podijuma da mi pomogne, tražim  nošto iz ranih osamdesetih verovatno neki čikaški alter disko, znam samo da ide mislim  "Sat sat saturday  sat sat saturday..."

odlicne trake.

sat sat saturday. samo to? il ima jos lirike?

 

nije De La Soul? verovatno nije jer bi sigurno znao 

 

 

 

Link to comment

 

 

nego zna li neko od poštovanih prijatelja plesnih podijuma da mi pomogne, tražim  nošto iz ranih osamdesetih verovatno neki čikaški alter disko, znam samo da ide mislim  "Sat sat saturday  sat sat saturday..."

 

Ja nijesam plesno orijentisan, i ne znam ništa disko, ali ovde ima saturday saturday (a možda čak i sat sat saturday... lol)

 

 

EDIT. U stvari google mi izbacuje nekog Fisher-z-a da ima takvu liriku, a njega nema na YouTubeu, ali ima ovo 

 

Edited by Indy
Link to comment

Ja nijesam plesno orijentisan, i ne znam ništa disko, ali ovde ima saturday saturday (a možda čak i sat sat saturday... lol)

 

Haha ja se baš danas setim da otpevušim na TrackID i izbaci mi baš Eltona i neke aktualne. Nije ni blizu.

 

sat sat saturday. samo to? il ima jos lirike?

nije De La Soul? verovatno nije jer bi sigurno znao

 

Verovatno ima i lirike i nekog ranog repa, čuo jednom ili dvaput u jednom klubu, išlo u bloku sa Indeep ali mi se činilo starije.i Nikad  posle nisam čuo al mi osto refren u ušima. De La Soul nije, to su već devedesete ali mnogo liči ne ko sempl nego ko kakav omaž skoro. Ovaj deo što Mojica peva, samo što je muški vokal pa sve na parče basa iz Good Times.

 

 

Al nemojte se cimati, meni su sećanja uglavnom sa nekim pomerajem pa verovatno i sve ove smernice pogrešne :) Ako iskopam i ne bude neka glupost pustiću.

 

 

 

 

Link to comment

remiks znam ali soul trejn :wub:

 

poskidao ja soul trejnove, reko nekad ce zatrebati za neki video bim. nisam ih ni pogledao, mogao bih to odraditi narednih dana

 

dobar je i ovaj video:

 

Link to comment

poskidao ja soul trejnove, reko nekad ce zatrebati za neki video bim. nisam ih ni pogledao, mogao bih to odraditi narednih dana

 

 

Ma da vidio sam na netu gomila je fejk dabovano, Ja jednom više greškom pustio preko ovog Immigrant Song od Cepelina, leglo i to lol.

 

Link to comment

nego zna li neko od poštovanih prijatelja plesnih podijuma da mi pomogne, tražim  nošto iz ranih osamdesetih verovatno neki čikaški alter disko, znam samo da ide mislim  "Sat sat saturday  sat sat saturday..."

 

verovatno nije ni ovo al dobro zvuci: 

 

btw, super mjuza, monsieur!

 

 <3

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...