Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

"Imaćemo više vremena da se spremimo, nisam ni znao ko igra ovde, nisam znao da je Boris Bakić tu. Nisam imao nikakav skauting, prilagođavali smo se tokom utakmice. Bićemo bolji sigurno", naveo je Nikolić. 

 

:D

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja sem direktnog prenosa tekme sa F4, nikada nisam pogledao kraj sa Gavrimunjakosom. I ne zelim, ni dan danas. 

 

Bice lose i ove sezone, ne znam koja vec zaredom bez mene, sve dok se naprednjacka zgadija i fikusi ne oteraju iz kluba. 

 

 

Uzasno je kvotovati samog sebe..ali bolje numem..

 

Nadam se samo da je ovaj magarac toliko bahat i bezosecajan da ce svakodnevno prdeti u lice Tosi i Sikiju..

 

Jebo im pas mater svima.

Link to comment

"Imaćemo više vremena da se spremimo, nisam ni znao ko igra ovde, nisam znao da je Boris Bakić tu. Nisam imao nikakav skauting, prilagođavali smo se tokom utakmice. Bićemo bolji sigurno", naveo je Nikolić. 

 

:D

 

Muta se izgleda otvorio i za vrlo kvalitetne opijate...

 

Kakav nivo kurcobolje i cobanluka, jbt....

Link to comment

Uzasno je kvotovati samog sebe..ali bolje numem..

 

Nadam se samo da je ovaj magarac toliko bahat i bezosecajan da ce svakodnevno prdeti u lice Tosi i Sikiju..

 

Jebo im pas mater svima.

 

Pocevsi od hansa holcijusa pa na dalje.

Link to comment

I to je to, ove godine KK se prati čisto informativno, bez ikakvih emocija prema naprdnjačkom frankeštajnu, u kojeg su

klub pretvorili. Počevši od novoizabranog predsednika kluba, preko uprave, pa sve do trenera-Lorda, ne znam ko mi se više gadi.

 

Sad se u Srbji definitivno bolje živi  :fantom:

Link to comment

"Imaćemo više vremena da se spremimo, nisam ni znao ko igra ovde, nisam znao da je Boris Bakić tu. Nisam imao nikakav skauting, prilagođavali smo se tokom utakmice. Bićemo bolji sigurno", naveo je Nikolić. 

 

:D

 

Bakic je inace u Mornar dosao prosle godine.

To dovoljno govori o ovoj izjavi

Link to comment

Dobili klasik 83:76 u simpaticnoj utakmici ... (mi bez Novice  oni bez Zorica)

Gos odlican u odnosu na bledo izdanje sinoc, Caki igra za sve pare (12reb,4st,4as), Pecarski ozbiljan talenat , Marinkovic zadovoljavajuci ... ostali nisu vredni pomena...

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...