Jump to content
IGNORED

Obuća


Hippie

Recommended Posts

Ja kupila 'vake da nosim po hladnoći, samo vojnički zelene. I sa stilizovanom vijetnamkom izgledam ko kreten, ali šta sad.

 

Fornarina-shoes-boots-flat-black-fall-wi

 

Odlicne, uzela kod nas ili kod tebe tamo?

 

Ja potrosila 2 para Cat zimskih, ovih... po 5 godina svaki par, sad merkam i treci da pazarim. Udobne kao patike od prvog obuvanja, nista bolje za zimu nisam nosila.

Link to comment

i ja imam cat alaska. evo ih peta godina. savršenstvo. sledeće će biti plave. :wub:

 

Ja potrosila 2 para Cat zimskih, ovih... po 5 godina svaki par, sad merkam i treci da pazarim. Udobne kao patike od prvog obuvanja, nista bolje za zimu nisam nosila.

 

Edited by viva
Link to comment

Odlicne, uzela kod nas ili kod tebe tamo?

 

Ja potrosila 2 para Cat zimskih, ovih... po 5 godina svaki par, sad merkam i treci da pazarim. Udobne kao patike od prvog obuvanja, nista bolje za zimu nisam nosila.

Kod nas, kod nas. U Uscu.
Link to comment

(sta vise, prive Clarks cipele koje sam kupio)

ozbiljan faul...

 

odlično izgledaju, te deluju taman dovoljno robusno da ne izgledaš ko da si upravo krenuo da osvajaš akonkagvu kao neke gojzerice, jel te

Link to comment

Sto vise imam iskustva sa zimskim cipelama/cizmama sve vise mislim da su potpuno nepotrebne u gradskim uslovima i tih sat, dva koliko se provodi napolju. Ako se skupi i pola meseca da su stvarno potrebne, sneg ili kisa.

Link to comment

Istina. ja pre pet-šest godina nabavio neke nemam pojma koje, izvrnuta koža, vredeli i koristile mi fenomenalno, nikad propustile nisu, i pred kraj prošle zime ih nekako probušim na ekser i zajebem stvar. I nigde ne nađoh slične

Link to comment

delim tvoje mišljenje, al ovde imaš i ljude koji terenišu/prelaze svakodnevno gradskim ozbiljne distance/... jbg, njima stvarno treba

Ma naravno, trenutno nosim neke koje imaju neki goretex materijal, kancelarija 9 sati, ne vredi, znoje mi se noge, unistavam ih bezveze. Nosim starke i presvlacim se. Imam neke patike sa debljim djonom, ako nije kisa/bljuzga to je najbolje i po dubokom minusu.

Link to comment

 

 

svojedobno pazarih ovakve. i poprilično se izuo. ali ubedljivo najbolja kupovina u mom dosadašnjem životu, uz naravno aktivni™ veš

što bi rekla zorannah must have u cipelarniku svakog muškarca.

 

-_-

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...