Jump to content
IGNORED

štrikanje i šivenje


slepa živana

Recommended Posts

Naravno. Moj krojac je od 48 broja sirio na 52, boktepita gde je nalazio prostora... malo falte, malo dzep, malo na savu na dupetu... ali mora biti pravi majstor.

 

slučajno poslato sa TT

Link to comment

Dajte i neki predlog, Nbgd i Zemun. Mora sutra da se odenese i da bude gotovo do uvece (tj do kad radi krojac). Nazalost, morao bih napamet da kazem koliko da prosiri, jer necu moci sam da odnesem

 

*imam vec br nekog Panica u Zemunu

 

Sent from my Nexus 4

Edited by nbg4ever
Link to comment
  • 1 year later...

jao devojke, sto sam videla u becu prodavnicu sa predivnim, ma savrsenim izborom najdivnije vunice... raznih debljina, uglavnom su sve bile najfinijeg sastava, kasmir, angora, alpaka, merino vuna, a bilo je i svile... a boje i kombinacije boja (nijansirane vunice) prelepe... istina i cene su strahovite (10-15 Eur jedno klupko, prosecno, nemam pojma koliko je to grama), ali sam bas mogla da kupim za jednu kapu, i tako mi bas treba neka lepa, a drugacija od ovih koje mogu da se kupe. no, od tolikog izboru nisam mogla da se odlucim, pa ne uzeh ni jednu :-))...prodavnica se nalazi na bas prometnom i ''pamtljivom mestu'' kod augustina i restorana griechenbeisl (to prozorce bas ispod augustina)

Link to comment

reci babi da sibne neke mustre za kape... pletenice, dupla irska mustra, bobice, loptice, gombice... taj neki rad :-)

 

+ frket

 

I ako neko zna kako se pravi afrička bamileke nudu kapica, neka velikodušno podeli to sa mnom.

Mislim, ne umem da štrikam, ali kad budem počeo krenuću od najtežeg.

 

6b37c6bcba9c78c8baac89c7d974d788.jpg

Link to comment

jao devojke, sto sam videla u becu prodavnicu sa predivnim, ma savrsenim izborom najdivnije vunice... raznih debljina, uglavnom su sve bile najfinijeg sastava, kasmir, angora, alpaka, merino vuna, a bilo je i svile... a boje i kombinacije boja (nijansirane vunice) prelepe... istina i cene su strahovite (10-15 Eur jedno klupko, prosecno, nemam pojma koliko je to grama), ali sam bas mogla da kupim za jednu kapu, i tako mi bas treba neka lepa, a drugacija od ovih koje mogu da se kupe. no, od tolikog izboru nisam mogla da se odlucim, pa ne uzeh ni jednu :-))...prodavnica se nalazi na bas prometnom i ''pamtljivom mestu'' kod augustina i restorana griechenbeisl (to prozorce bas ispod augustina)

imaš na pm link. ako znaš ruski odlično, a ako znaš da štrikaš ne treba ti ni znanje ruskog.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...