Jump to content
IGNORED

Gde kupiti ovu knjigu


ajgor

Recommended Posts

Da ne bude sve na onom opštem, gde da nađem, kako se zove. 

 

Elem, kako ujuriti ekipu iz Centra za liberterske studije? Ukratko, jurim Bogdanovićkine "Konstante konvertitstva", a jedini (neupotrebljiv) link je na FB stranici anarkištičke škvadre - www.superizlog.rs se ne odaziva. Probao sam i preko uobičajeno pouzdanog distributera, no i on već dve nedelje ne javlja ništa.

 

Čini mi se da sam anarkište viđao da se redovno uvale kod nekog na štand na sajmu knjiga, nadam se da ću u krajnjem slučaju uspeti da knjigu ujurim tamo za desetak dana.  

Link to comment
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    13

  • ajgor

    11

  • Mil@n

    9

  • katamaran

    7

Top Posters In This Topic

ajd postavim ovde pošto nema "adekvatnijeg" topika... koliko je realno da ova knjiga košta 1.000 EUR? ili je to sistem staviš u oglas pa ako se neko upeca - ekstra!

 

 

njiga je u pristojnom stanju. knjiga koju bi po meni trebalo da ima svaki dom jer je puna veoma korisnih stvari. prodaje se jer se zbog posla stalno selim pa se bezveze knjiga haba

Link to comment

Sistem APP, svojevremeno kad sam bistrila antikvarnice i sajtove u potrazi za nekim knjigama nailazila sam na razne nebuloze, ista knjiga moze da se nadje u rasponu od 500-25.000 dinara.

Link to comment

Ako ti je do 1,000 evra dolara, maraka, evo ja imam gomile, ne znam sta cu s njima, pa ako nekom treba...

 

Janes_08_zps38d463e2.jpg

 

Janes_09_zpsbee9c6b0.jpg

 

Janes_06_zpsf6724fa5.jpg

 

i tako nekoliko desetina komada, za sve godine i sve oblasti interesovanja...

 

Napomena: ovo nisu moje fotografije, sa neta su, moje knjige su u boljem stanju, sta ce ti lekovito bilje  :fantom:

Link to comment

ma listam neke knjige i sve ok, sve ima smisla, sve je u razumnim cenovnim okvirima i - BAM! lekovito bilje za tu cifru. reko ili krije tajnu večne mladosti/života ili je neka provokacija™ pogotovu što je razlog prodaje :isuse:

Link to comment

ajd postavim ovde pošto nema "adekvatnijeg" topika... koliko je realno da ova knjiga košta 1.000 EUR? ili je to sistem staviš u oglas pa ako se neko upeca - ekstra!

 

ovako se povećava vidljivost ostalih oglasa postavljača

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...