Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Coffee and Factory u Nevesinjskoj, prodaju kafu na merenje. Čak mislim i da je jeftinija od ovih Don, Grand i sl. 

potvrđujem. zna se čak i van bg.

 

kad mi je dolazila drugarica, donela. ja se zabezeknula- vidi ovu što se preobratila na tradicionalno, nosi kafu. ispostavilo se da zna šta radi. :)

 

odlično, sad ste me podsetili da tražim da opet donese.

 

imala sam i ja negde onaj albanski mlin. ko zna gde je. delovao je nepokvarivo, samo ga treba naći.

Link to comment

ja Mehmet Efendiju dovlačim iza Makedonije

 

ovo đilasovo moram da probam

 

usput, neko napisa da Jacobs ne valja?! damn, meni je njihov zeleni Monarh najbolja kafa u svijet. nes ne mogu da pijem, osim kad je baš nužda

Link to comment

ja Mehmet Efendiju dovlačim iza Makedonije

 

ovo đilasovo moram da probam

 

usput, neko napisa da Jacobs ne valja?! damn, meni je njihov zeleni Monarh najbolja kafa u svijet. nes ne mogu da pijem, osim kad je baš nužda

Monarh je super, bolji od nesa ali im je gold...jbsga nekako kisela
Link to comment
...

usput, neko napisa da Jacobs ne valja?! damn, meni je njihov zeleni Monarh najbolja kafa u svijet. nes ne mogu da pijem, osim kad je baš nužda

ma meni nishta ne valja, budimo realni. sad sam uzela neki jakobs da promenim,  sad resto ukucana ne voli jakobs. em cemo da se izdiferenciramo, em dobre kafe nema ^_^

Link to comment

Ima bre neka nova, ona robna marka -_-  K, ne znam ko to bese poseduje, Idea valjda, odlicna kafa, i miris i ukus, poreklo poljsko, probali onomad prvi put, meni bolja od Nestle i Jakobs.

k plus ideja? pogledacu. videla sam u zagrebu frankov instant, al ne uzela. ja sam lako cenila jednu shto je bila u maksiju, isto neka generichka, ali nema vishe.

Link to comment

Полако са ту кафу видите да тражим сервис за бушилице.

 

Иначе к плус је рацку од кафе.

Edited by Блок_64
Link to comment

k plus ideja? pogledacu. videla sam u zagrebu frankov instant, al ne uzela. ja sam lako cenila jednu shto je bila u maksiju, isto neka generichka, ali nema vishe.

Ne znam, meni ova K instant otkrovenje.

Nestle mi sve vise lici na blato, Jacobs manje.

Treba probati uostalom.

Link to comment

Полако са ту кафу видите да тражим сервис за бушилице.

 

Иначе к плус је рацку од кафе.

Gde ga tražiš, da ti kažem da nemam pojma ;-)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...