Jump to content
IGNORED

World of Warplanes


bigvlada

Recommended Posts

Doneo mi ortak džojstik. Sad, kada imam najviše posla. :isuse:No, prikačim ja džojaru (prvi put nakon Amige i Competition Pro-a), ukapiram da je mnogo dobro, ali nikako da se naviknem. Odigram 10-ak partija i u svakoj me skenjaju bez da sam uspeo nekog makar da uzmem na nišan. Popizdim, uhvatim tastataturu i u sledećoj onako besan skenjam 3 neprijateljska aviona i 4 cilja na zemlji. :D

Link to comment
Doneo mi ortak džojstik. Sad, kada imam najviše posla. :isuse:No, prikačim ja džojaru (prvi put nakon Amige i Competition Pro-a), ukapiram da je mnogo dobro, ali nikako da se naviknem. Odigram 10-ak partija i u svakoj me skenjaju bez da sam uspeo nekog makar da uzmem na nišan. Popizdim, uhvatim tastataturu i u sledećoj onako besan skenjam 3 neprijateljska aviona i 4 cilja na zemlji. :D
ja imam utisak da je gro WoWP populacije dosao iz redova adrenalinom napucanih klinaca koji su vec izucili skolu na IL2 i ovo im u poredjenju sa time dodje kao summer school. kako udjem u bitku, tako me obore.
Link to comment
ja imam utisak da je gro WoWP populacije dosao iz redova adrenalinom napucanih klinaca koji su vec izucili skolu na IL2 i ovo im u poredjenju sa time dodje kao summer school. kako udjem u bitku, tako me obore.
Sve je samo stvar prakse. Provalio sam da je najbolje da se sa lovcem dignem što više, i onda sa 1200-1500m merkam koga ću. Pustim ga da prođe i sjurim se za njim. U opštoj gužvi se ne koncentrišem na jedan cilj već opalim kada mi je neko na nišanu. Ako jurim samo jednog, uvek mi se nakače trojica na rep. Teškim lovcima nikada ne prilazim sa ledja već uvek sa strane ili odozdole.Napravio sam jedan tradeoff kod emila, 20 životnih poena manje (160) i nešto manja brzina, ali zato dva 7,92mm mitrljaljeza i tri 20mm topa. Buši 110-ke kao sir. :D
Link to comment
Sve je samo stvar prakse.
Naravno.Primetio sam još jednu stvar - žao mi je što ne "umem" da koristim džojstik, "osećam" da je mnogo lakše voziti i da se može biti mnogo precizniji uz pomoć džojare, tako da su oni koji ga koriste u startu u prednosti nad tastaturdžijama.A da ima ljudi koji se očigledno ne odvajaju od simulacija leta, pa ovde samo uleću i upucavaju ostale, ima ih, u jednoj partiji sam video lika koji je bombardovanjem cisterni uništio odjedanput i dva neprijateljska aviona koji su mu bili na repu i koji su se nisko iznad cisterni našli baš u trenutku kada je bomba eksplodirala. Da li je sreća ili veština ne znam, ali je izgledalo zaista majstorski.
Link to comment

Nije, samo bolja oprema. Pre neki dan sam sa nabudženim Me 110B ratovao protiv šest dvokrilaca iznad mog aerodroma, oborio dvojicu i ostao sa pola healtha, sve dok nisu došli moji lovci da ih počiste. Ići sa dvokrilcem na 110 sa repa i očekivati da preživiš je naučna fantastika. Pogotovo što ja imam health od 240 a oni 70. hmm, ne znam da li bi neki servis mogao da mi preradi Kempston Competition pro 5000 na USB pa da ove sa force feedback džojsticima i ostalim kerefekama pitam za zdravlje. Njime sam igrao prvu CD arkadnu pucačinu, Rebel Assault. Još jedna stvar koju sam primetio je da na evropskom serveru jako malo ljudi koristi američke avione, gotovo isključivo je makljaža između švaba i rusa.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...