Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Ako se neko pita šta se desilo sa Ghostom, nek pogleda Deninu zimsku uniformu..... :fantom:

 

 

(Skinuo foru s reddita)

Meni se baš dopada.

 

E da, jedva čekam da vidim Ghosta. Jedva!

Link to comment

Sjajna je Denina zimska uniforma.

Извадило епизоду.

Иначе оно кад Џон хоће да врати мач Џори је потпуно невероватна спрдња...

Link to comment

moze i pesnicama da se bori, nema frke.

 

inace, Tirion stalno spominje kako ce Deni da sagradi nekakav drugaciji svet i da ce da"break the wheel", imamo li ikakve naznake kakva revolucija je u pitanju? oslobodice kmetove, parlamentarna demokratija, besplatno skolstvo, sta tacno??

Link to comment

Ukidanje ropstva, koje inače ne postoji u Westerosu.

 

Bilo je smešno još u Essosu kad ih je trijumfalno prevodila iz mračnjačkog robovlasništva u prosvećeni feudalizam gde cvetaju med i mleko.

Link to comment

moze i pesnicama da se bori, nema frke.

 

inace, Tirion stalno spominje kako ce Deni da sagradi nekakav drugaciji svet i da ce da"break the wheel", imamo li ikakve naznake kakva revolucija je u pitanju? oslobodice kmetove, parlamentarna demokratija, besplatno skolstvo, sta tacno??

ja sam skapiro vise to ko neki slogan, ono, vuk draskovic zna put fazon.

nema nista od revolucije, riba oce da bude kraljica sviju, ne dajte da vas zajebe jeftinom demagogijom.

Link to comment

Pa jeste slogan ali još iz trejlera za petu sezonu. Kao, sve plemićke familije su samo "spokes on a wheel" koji se stalno vrti, malo je jedan na vrhu a onda malo drugi, a mučenu radničku klasu svi zajedno gaze. Ona neće da stop the wheel nego će da break the wheel, woo, freedom. (Na stranu to što Cock Merchants ne znaju kako izgleda i funkcioniše složena sprava zvana točak.) 

 

To je bilo u vreme kad je ukidala robovlasnički sistem u Slaver's Bay i kao alternativu ponudila golo govno. Ono kao rejoice, sad ste slobodni da umrete od gladi kao moji verni podanici umesto da živite kao njihovi sužnji!

 

Sad sa istom debilnom izbornom platformom dolazi u Westeros gde robovlasnički sistem ne postoji. Očekujem da ukine feudalizam i objavi svim kmetovima da više ne moraju da plaćaju harač svom lokalnom velmoži, već su slobodni da ga vuku do King's Landinga i polože pred njoge njoj lično. Ili ako neće, da ih spale i pojedu zmajevi. Rejoice 2.0!

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Zapravo ona nastupa sa Vučićevom platformom - ja sam najbolja i mene treba da izglasate jer sam najkul (according to me) a svi ostali su govno i izdajnici (iako vam zapravo samo nudim da vas ja karam umjesto bilo koga drugog)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...