Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

jel kupio ko 8-icu i kakvi su utisci? Suprugin 6+ na izdisaju, pa ne znam da li da uzmem 7 ili 8, i vrijedi li.

 

Ja uzeo prosle nedelje 7cu matc crni u Srbiji za 550 i prezadovoljan sam, uskoro ce verovatno jos pasti cena. Mislim da je to best buy trenutno kad je iPhone u pitanju. 8ca mi se ne svidja zbog stakla, a X je jeziv sa onim crnim florom na vrhu ekrana (LG V30 ga sije lepotom) i cena je besmislica, 

Link to comment

Ja uzeo prosle nedelje 7cu matc crni u Srbiji za 550 i prezadovoljan sam, uskoro ce verovatno jos pasti cena. Mislim da je to best buy trenutno kad je iPhone u pitanju. 8ca mi se ne svidja zbog stakla, a X je jeziv sa onim crnim florom na vrhu ekrana (LG V30 ga sije lepotom) i cena je besmislica,

 

ja uzeo za 500. pre par meseci. od onih likova što ga uzmu u paketu, pa prodaju za keš

:fantom:

Link to comment

Dati soma oera za mob je ipak previse.

U Americi je to manje, ali slazem se da je to previse. Za te pare moze da se kupi sjajan laptop i tablet pride, ali i kao sa svim ostalim zavisi od licnih prioriteta.
 
U nasem slucaju je stvar u tome sto supruga nece Android, a razlika u cijeni izmedju 7 i 8 nije prevelika, docim mislim da 6 nece moci iznijeti OS11 i buduce upgrades. Zasad smo ga upgrejdovali na 11-ca, ali nema nekog osjetnog poboljsanja, tako da mislim da mu nema spasa.
 

 

Ja uzeo prosle nedelje 7cu matc crni u Srbiji za 550 i prezadovoljan sam, uskoro ce verovatno jos pasti cena. Mislim da je to best buy trenutno kad je iPhone u pitanju. 8ca mi se ne svidja zbog stakla, a X je jeziv sa onim crnim florom na vrhu ekrana (LG V30 ga sije lepotom) i cena je besmislica, 

Hvala, i ja mislim da ce to biti rjesenje.

Link to comment

Evo kratko izvjesce glede iPhone 8. Odlucio da upgrejdujem firminu 6-cu i uzeo 8-cu. Na oko su gabariti  gotovo identicni, jedino sto je vece zadnje socivo I nema utora za slusalice,  kamera je bolja I malcice jasniji display. Cak nisam ni primjetio razliku u brzini. Doduse ja koristim samo  Dropbox, Google Maps, kameru, kalendar, SMS, email, i nekoliko travel and teleconference apps. Cak nisam ni skontao kako se koristi 3D touch, niti sam primjetio da mi fali. Jedina prakticna razlika (i unapredjenje) meni je citac otiska. Sve skupa to za mene apsolutno ne vrijedi razlike u cijeni. Da su moje pare, vratio bih ga nazad.

 

Inace, nasa korporativna cijena je $275 za 64G sa ugovorom of 24 mjeseca. Nisam se odavno bavio tom problematikom, tako da ne znam da li je to povoljno ili nije, ali kontam da operator i Apple imaju racuna, docim ja da se pitam ne bih ga ni ponudio kao opciju zaposlenima. 

Edited by Peter Fan
Link to comment

Evo kratko izvjesce glede iPhone 8

 

jesi dobio u paketu te nove slušalice ili onu budžu da premostiš do klasičnih?

 

ja sam skočio sa 5s na 7 i razlika je bila osetna

iz dosadašnjeg iskustva upgrade je prihvatljiv tek posle dva modela

Link to comment

$6600?  Prava sitnica.

:-)

$275 je cijena za telefon i onda 24 mjeseca placas za voice/data. Ne znam koliko je mjesecno, ali kao sto rekoh, mislim da i Apple i operator imaju racunicu. Operator subvenise telefon, a i Apple vjerovatno ima posebne cijene za te velike operatore.

 

jesi dobio u paketu te nove slušalice ili onu budžu da premostiš do klasičnih?

 

ja sam skočio sa 5s na 7 i razlika je bila osetna

iz dosadašnjeg iskustva upgrade je prihvatljiv tek posle dva modela

 

Dobio sam nove slusalice i adapter. Slusalice nisu Bluetooth.

 

 
 
24zzksn.jpg
 
5ppf02.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...