Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

Koji-kakav kotlić za kuvanje napolju, na otvorenoj vatri, za 6-7 osoba, pretežno gulaši-paprikaši i tome slično... 

 

Ima li neke koje treba izbegavati?

 

Buvljak je ok kao mesto za nabavku?

Link to comment

Jeste, gledao sam ove svojevremeno, deluju vrlo dobro napravljeni, ali ovo je tesko da se nosi tamo-amo... ili mi se makar tako cini?

Mislio sam pre svega na one klasicne sa onim nosacem od tri sipke i lancem. 

Od ovih gusanih svidjaju mi se tiganji i to cu verovatno da pazarim.

Link to comment

Jeste, gledao sam ove svojevremeno, deluju vrlo dobro napravljeni, ali ovo je tesko da se nosi tamo-amo... ili mi se makar tako cini?

Mislio sam pre svega na one klasicne sa onim nosacem od tri sipke i lancem.

Od ovih gusanih svidjaju mi se tiganji i to cu verovatno da pazarim.

Pretpostavio sam...

Zato ovaj što renne kaže...

Link to comment

Sad video, u metalcu prodavnici u kblo tri vrste kotlića...

Zaboravio da slikam , malo me šamuti roze na reci kod Toše...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Ima i meni bliža jedna u 29. Novembra, gore kod ugla sa Skadarlijom, nego nikako da tuda prođem u radno vreme.

Pogledaću pa ću javiti šta je na kraju ispalo.

Link to comment

Jeste, gledao sam ove svojevremeno, deluju vrlo dobro napravljeni, ali ovo je tesko da se nosi tamo-amo...

Pa koliko ti to imas nameru da nosas i cime, ne valjda na ledjima? Ako utrpas u gepek, sta te zabole koliko je tesko, hocu reci. Ako imas nameru da nosis na planinarenje, onda ok.

Link to comment

Pa koliko ti to imas nameru da nosas i cime, ne valjda na ledjima? Ako utrpas u gepek, sta te zabole koliko je tesko, hocu reci. Ako imas nameru da nosis na planinarenje, onda ok.

 

Upravo tako, za varijante livadarenja. 

Link to comment

ajd' ako neko pazari u metrou, neka pogleda jel' imaju potocarku u delu sa povrcem i salatama (a moze i cenu da vidi i objavi :-).

ili na nekom drugom mestu, ako ga tamo nema. meni je metro najzgodniji, pored njega uvek prodjem i lako se parkiram kada svracam u bg...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...