Jump to content
IGNORED

Sta se jede po Kini


banecare1

Recommended Posts

sveze sirove skampe primerno iste velicine su standardno u jelovniku tajskih restorana i svi jedu najnormalnije. sveze i sirove jesu,  ali ipak mrtve, zalosno je to malo. ove moje su ubacene u sos od alkohola, ludo se provode, skakucu i umesto da umru za par sati od mamurluka, pojavim se ja kad im je najbolje i izbavim od glavobolje  :D

Link to comment
  • 4 weeks later...

mislim da sam stavljao par fotografija iz lokalnog lanzhou restorancica. halal jeftina i veoma ukusna hrana, porcije su vel'ke, racuni mali (3-4 EUR).  

 

73075ebcd1.jpg

 

7307ca76d6.jpg

 

7307b37a5b.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

obecao sam vlasniku jedne fabrike sladoleda da cu doci da bancimo. posto je poceo kupovati sirovine i izbacio na trziste nove proizvode, a nije mali (500t sladoleda dnevno) resio sam da ne budem lenj i lazov.

 

gazda je pripremio kinesku brlju od 72 stepena u flasi sa nekim korenjem i morskim konjicem gigantskih razmera. nisam slikao, ima koleginica pa ce mi poslati kada se otrezni  :D

 

pored ubitacnog alkohola imali smo i biricetnu sofru. izdvajam iz interesantnih jela zabe. veoma ukusne, jedu se komplet ukljucujuci i glavu. love se samo zenke neposredno pre nego sto treba da izbace punoglavce. u tom periodu ne jedu nista nekoliko nedelja i skroz su ciste, samim tim ukusne. ja sam pojeo jednu, a moje tehnologicarke po tri komada. pojele bi i vise da je bilo. 

 

 

27gdPOT.jpg

 

sGErnqF.jpg

 

 

 

Link to comment

pijane skampe, trudne zabe...jako tesko sve to podnosim

:lolol:

nemam sad kapaciteta da pročitam svih 20 strana... ima li svinjske pečenice to bi da pitam?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...