Jump to content
IGNORED

Kitchen Appliances


Allegra

Recommended Posts

Objasnila mi sad žena ovo kao renne, samo kaže da može odmah i hrana uz tu mast, ne mora na prazno. 100 stepeni pa postepeno povećavanje temperature, nikako u prethodno zagrejanu reLnu itd... Htela da mi proda i glineni lonac od 20 litara :lolol: Uzeo sam ono što bi se najbolje opisalo kao đuvečara sa poklopcem, neka srednja veličina, ovako odoka bih rekao da stane celo pile po visini pod poklopac, a dužine ima bar za pile i po. Teško poprilično. 1700 dinara, sa sve računom-priznanicom, pečatom i šta ti ja znam... Sledeći vikend vatreno krštenje :)

Link to comment

imam ja to sranje iz zlakusa. naprsnuo poklopac kod prvog pripremanja, verovatno zato sto smo zaboravili da ga namazemo :)

 

radi i dalje, bas juce pravio teletinu, bila nevidjena.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ima li neko preporuku za posuđe za indukcijsku ploču. 

 

Bitno mi je da brzo i pravilno raspoređuje toplotu.

 

Imam dve veličine indukcijskih kola. Od  15 cm i 18 cm. Šerpe i lonci su mi uglavnom do tih 18cm pa i nije neki problem. Ali je zato tiganj koji imam veći i temperatura na obodu tiganja je znatno manja što pravi probleme.

 

Postoji li neko posuđe koje možete preporučiti da brzo i ravnomerno širi toplotu ako ga staviš na manju indukcijsku ploču?

Link to comment
  • 3 weeks later...

je l' pazario neko one plasticne posude, na vakum, sto se prodaju u maxiju uz one njihove markice? ja se nesto nameracila da uzmem, mada, ne znam bas koliko su prakticne i za sta sve mogu da posluze... ja svakako jako malo stvari sem voca i povraca drzim u frizideru, za masline bas i nije, a nije ni za sir (a inace to i kozije kiselo mleko i jogurt sem povrca i voca imam u frizideru) 

pitanje je - sta vi drzite u tim posudama ako ih uopste koristite il' imate :-)

Link to comment
  • 1 month later...

da li neko ima preporuku za gril tiganj bez teflonskog premaza?

 

hvala :)

Video i na buvljaku, mislim da je manji i lakši za manipulaciju. Isti takav video na ikeinom sajtu...
Link to comment

Video i na buvljaku, mislim da je manji i lakši za manipulaciju. Isti takav video na ikeinom sajtu...

 

Ti lakši nisu tučani.

 

Ikejski roštiljski tiganj: aluminijum presvučen teflonom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...