Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

kod rajka

Ja pričao sa jednim Nišlijom, i na kraju razgovara , kao kurtoazno, ajde pa kad dođem dole idemo kod Rajka...

A on će:

Daj bre Rajko je za turiste i vas beograđane...

Link to comment

Ja pričao sa jednim Nišlijom, i na kraju razgovara , kao kurtoazno, ajde pa kad dođem dole idemo kod Rajka...

A on će:

Daj bre Rajko je za turiste i vas beograđane...

 

ma da, to su te čari domaćizma

 

onda ces da mu se javis kad dodjes pa ce da te vodi u pizdu materinu negde gde je skuplje i losije, pa ce da se sokira kako je opao kvalitet i jest da nije bio neko vreme ali to ono nekad bilo ono praaaavo, al sutra te vodim na jedno drugo mesto ima da vidis, a ispadne ono zatvoren lokal paučina ko prst, da bi se na kraju ispostavilo da ako dotični lokalac u životu uopšte i ide u restoran, čini to jednom u pola godine - u neku ekspres splačinarnicu na relaciji kuća posao - i, kad ga doma uželjeni, iz beograda stric pristigli, odvede na ručak - kod rajka.

Link to comment

ma da, to su te čari domaćizma

 

onda ces da mu se javis kad dodjes pa ce da te vodi u pizdu materinu negde gde je skuplje i losije, pa ce da se sokira kako je opao kvalitet i jest da nije bio neko vreme ali to ono nekad bilo ono praaaavo, al sutra te vodim na jedno drugo mesto ima da vidis, a ispadne ono zatvoren lokal paučina ko prst, da bi se na kraju ispostavilo da ako dotični lokalac u životu uopšte i ide u restoran, čini to jednom u pola godine - u neku ekspres splačinarnicu na relaciji kuća posao - i, kad ga doma uželjeni, iz beograda stric pristigli, odvede na ručak - kod rajka.

:pera:

 

True that

Link to comment
  • 1 month later...
bio je tamo kod hrama, ali sam bio pre par meseci i nije radio, verovatno su ga preselili negde ili zatvrorili.


Znam da su zatvorili kod hrama, zato i pitam. Čula za neki Zemun, ali izgleda i to ne radi. Gde je ovaj što zakiva i na kojoj pijaci, i jel restoran uopšte?
Link to comment

pa verovatno misli na onaj lokal kod zemunske pijace, originalni lokal. to je ranije bio resotran, imali su 3-4 stola.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...