Jump to content
IGNORED

Neispravna hrana: Alert topic


Tale

Recommended Posts

ih, sta sve ulazi, od masinski otkostenog mesa, ribe i mesa raznih vrsta iz kojecijih rezervi smrznutih u proslom veku, ovo sa aflatoksinom je nista. voce i povrce iz albanije turske, kine se kontrolise u zavisnosti ko je uvoznik, nesto kako treba a nesto uopste. kakvih sam sve prica cuo iz izvora da ne kupis vise nikad mesne preradjevine, lubenice, paradajz, jabuke...

ja mislim da se ne kontrolise kako treba, laboratorijski sve vise kaskamo

Link to comment
  • 3 weeks later...

https://www.facebook.com/predrag.b.djurovic/posts/1995734144040713

 

Odeš u "DIS", jer država kaže "Kupujmo domaće!", i kupiš poslasticu. Sudeći po datumu, u kome se godina doduše vidi vrlo nejasno, proizvod je vrlo upotrebljiv. A onda otvoriš kutiju, i imaš šta da vidiš. Na štrudli buđi koliko hoćeš.

 

Pošalješ DIS-u dokazni materijal, zajedno sa kupljenom robom, a oni ti nonšalantno odgovore da će poslati uzorak na laboratorijsku analizu, pa će na osnovu rezultata analize dati svoje mišljenje.

Pa kakvo mišljenje, krvavu ti nedelju ne jebem? Jel' ne vidiš da je buđavo? Umesto da se izvinjavaju, da refundiraju, da se potrude da ne ode u javnost, oni još čoveka jebu u zdrav mozak.

E pa onda neka se vidi kakva se roba prodaje u tim trgovinama. Delite ovu bruku, da narod obrati pažnju. Ovakve slatkiše jedu deca i stariji sugrađani, koji možda neće obratiti pažnju.

//ali "krvavu ti nedelju ne jbem" :D

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 1 month later...

barila zvuci ko politicar iz srbije :D

 

ima glifosata i aflatoksina u toj pasti, stigo s psenicom iz kanade. covek vise nigde nije siguran, ni u svom tanjiru.

Edited by darling
Link to comment

A ja već metar dana u lokalnoj "jeftinoj radnji" kupujem barila testeninu na ekstra popustu. Prvo sam pogledao datum i to je sasvim ok...

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...