Jump to content
IGNORED

Wimbledon 2017


Timmy

  

33 members have voted

  1. 1. Ko osvaja?

  2. 2. Ko osvaja?



Recommended Posts

Jos nekoliko dana do pocetka, kvalifikacije vec traju. Zvanican sajt http://www.wimbledon.com/index.html i satnica turnira ista kao i ranije http://www.wimbledon.com/en_GB/atoz/schedule.html

 

I kod muskaraca i kod zena velika neizvesnost. Mada ja mislim da su trenutno Federer i Nadal ispred svih i da je to najrealnije finale, ako se ne sretnu ranije. A ostali su svi tu negde, bar desetak igraca moze da se nada nekom polufinalu.

 

Kod zena tek svasta moze da bude. Ipak mislim da je Kvitova sa najvisim sansama u ovoj konkurenciji.

 

Moja prognoza Nadal i Kvitova.

 

Nadam se da Janko uz dobar zreb moze bar do osmine finala. Od Novaka ne znam sta da ocekujem. Od ostalih tek... tj od ostalih znam nazalost.

Link to comment
  • Replies 637
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    83

  • renne

    57

  • dùda

    36

  • Arkadija

    35

Top Posters In This Topic

Nadal, ako prođe dva kola, može da kaže da je imao uspešan turnir. Nije on čovek za travu. Čak ni sada, ovako povampiren.

 

On ako prodje 2-3 kola tu tek postaje zanimljivo. Nije bas lako reci za coveka da nije za travu gde ima 5 finala i 2 titule na jednom GS. 

Link to comment

On ako prodje 2-3 kola tu tek postaje zanimljivo. Nije bas lako reci za coveka da nije za travu gde ima 5 finala i 2 titule na jednom GS. 

+1

 

nadal nije bezazlen na travi ni malo, pogotovo ako se nekako dokopa druge nedelje

 

ed.

mada, ovako na prvu bi se reklo da penzostm osvaja

Edited by dùda
Link to comment

Nadal, ako prođe dva kola, može da kaže da je imao uspešan turnir. Nije on čovek za travu. Čak ni sada, ovako povampiren.

 

 

Ključno je prvih nekoliko kola, ako se tu provuče, onda u drugoj nedelji tereni znatno "oćelave", i tu njegove šanse rastu...

Link to comment

Precenjuje se uticaj podloge u odnosu na kvalitet. Naravno da je bitna, ali kad je razlika u kvalitetu velika, ne moze podloga bas skroz to da izmeni.

Link to comment

Precenjuje se uticaj podloge u odnosu na kvalitet. Naravno da je bitna, ali kad je razlika u kvalitetu velika, ne moze podloga bas skroz to da izmeni.

Zato me cudi da je Marej veci favorit da uzme W u odbosu na Nadala. A Rafa je u formi dok se ovaj raspada...

Link to comment

 

 

Novak Đoković u potencijalnom polufinalu Vimbldona igraće sa Rodžerom Federerom, njegov projektovani rival u četvrtfinalu je Dominik Tim, a u trećoj rundi mogao bi da se sastane sa Huanom Martinom del Potrom.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...