Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda u sezoni 2017/ 2018


Dimitrije

Recommended Posts

  • Replies 12.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    970

  • MiddleClass

    923

  • levi

    915

  • Apollo Creed

    650

Top Posters In This Topic

Posted Images

Milijas nije u formi, a tip je igraca koji u formu sporo ulazi. Nije mu ovo prvi put.  On je proveren i dobar igrac i mene njegova losa forma niti brine niti nervira.  Vratice se u formu do kraja jesenje sezone. Jedino sto je danas Milijas dobro uradio je to sto je odmenio i odmorio Kangu sto nije malo s obzirom na zgusnuti raspored.

 

Ako ima mesta za brigu, onda je to Rodiceva igra.  Od povrede, on vise ne igra kako je igrao pre povrede.  S obzirom da mu je Andjelkovic alternativa, problem se augmentuje.

 

Niko ne pominje solidnu igru Racica, igraca koji nije ppp favorit.  Covek je danas prijatno iznenadio. 

 

Milijas je bivsi igrac i to odavno, nema ovo sto igra veze s njegovom formom. Vole ga saigraci, dobra je atmosfera, pa ga i Miloje pusti povremeno da se rastrci ne ocekujuci previse od njega. Nista vise mi ne mozemo da dobijemo od njega, tim pre sto sada u timu imamo i bolje izvodjace prekida i desnom i levom nogom, sto je ponekad vazilo kao argument da Milijas moze da bude koristan. Kangu su mogli da odmore i Rikardinjo ili mali Ilic, ionako je vreme da sredinom pocne da gazduje Krsticic koji je nas verovatno najbolji igrac.

 

Za Rodica ste potpuno u pravu. Racic je otprilike kao zubobolja ili kamencic u cipeli, svi vidimo da ce biti forsiran iako nema pojma i s tim se treba pomiriti. Nije imao pojma ni juce, bar ne u prvom poluvremenu koje sam gledao. Teska posla da ce on ikada postati makar solidan igrac za rotaciju ali i cudnije stvari su se desavale.

Link to comment

Još jedno, verovatno glupo pitanje glede kupovine ulaznica. Da li ja mogu da uzmem dve ili tri ulaznice, sve na moje ime ili mora svaki čovek koji ide sa mnom da ostavi svoje podatke za svaku ulaznicu?

Link to comment

Milijaš ni u prvoj inkarnaciji nije imao ni blizu potrebnih atributa za ozbiljan fudbal, provlačio se na stvarno odličan prekid, i levu nogu™ što je moglo da prolazi u ligi kakva je naša...

Al ovo što sada igra je komedija. Umesto da puste nekog omladinca da se kali, puštaju čoveka koji je dobio ugovor na pitaj boga šta ili koga... Budalaština.

Link to comment

Bio je (nekad davno) solidan. Osim onih debilnih dubokih lopti kada krenu sa centra, to je uvek bilo wtf.

 

Sada više ne može.

 

Edit: neka odradi ugovor, zaslužio je za ona vremena kod Slaviše, pa da se izljubimo.

Edited by dragance
Link to comment

Zasluzio je i za ona vremena kad je uzeo dvije duple krune. Odlican je bio tad...

 

Umeo je Miki da posalje i pas kad treba i kome treba. Na derbiju gde je Djukic jedva izvukao zivu glavu protiv Alkosana, poslao je par lopti prilicno doktorskih lopti Kokiju Koromanu.

 

Milijas odavno nema fizikalije ni za nasu ligu vise od 10 minuta. Gledam ga u Cacku i cekam da se onako zajapuren i iskolacen nedajboze srusi svakog trenutka...

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Za razliku od Lukovica, ne galami, ne blamira se na terenu, ne mora da igra svaku i zauzima mjesto u ekipi. I sto je najbitnije ne ljuti se i ne pravi problem treneru sto ne igra. Miki je car!

 

Dao je dosta Zvezdi i zaista ne razumijem hejt prema njemu.

Link to comment

Za razliku od Lukovica, ne galami, ne blamira se na terenu, ne mora da igra svaku i zauzima mjesto u ekipi. I sto je najbitnije ne ljuti se i ne pravi problem treneru sto ne igra. Miki je car!

 

Dao je dosta Zvezdi i zaista ne razumijem hejt prema njemu.

Nije hejt već očiglednost. Ne sviđa mi se vezni igrač koji trči 100m 20 sekundi, koji se jedva pomera po terenu. Svaka čast za prekid i za šut, to je imao nadprosečno i to je izvlačilo njegov učinak na podnošljiv. Sve ostalo suvi prosek i ispod toga. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Ok je rodic. Ne igra kao prvih par tekmi ali doci ce i to. Dva puta je sjebao isti prst na nozi i pauzirao. Bice on dosta bolji.

 

Mikija ne vile ljudi generalno, naviko covek :)

 

Sezonu sa slavetom nam je on doneo titulu a svi su hejlovaki ninkovica koji je car al je tu sezonu odigrao bas osrednje. Al je omiljen lik medju rajom i to je ok. A mikiju se zamera bojkot zemana iako je to kolo vodio koki a ne on...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...