Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

Da vidimo sta smo imali do sada. Evropa: drugo poluvreme protiv Buducnosti, poluozbiljni revans protiv Olija, revans protiv Videotona i drugo poluvreme u Bernu. U prvenstvu: Macva, delovi utakmice sa Vojvodinom, drugo poluvreme protiv Lucanaca, individualne sekvence sa Nislijama.

 

To je sve. Vrlo tanko za najavljeni gromopucateljni Partizan.  

 

Neka je i tako, ali je i to više fudbala nego u pet poslednjih sezona.

 

 

fali nam igrač koji pravi razliku, setimo se prošle sezone i koliko puta je pfc preokrenuo negativan rezultat na poluvremenu

- a i trener bi mogao da batali više igru sa dva zadnja bezvezna makar u premijer sl, za viktorije sa protivnicima će nekada biti potrebno izbaciti i štopera i igrati sa 4 napadača ako treba

- pfc više nema prava na kiks do kraja godine ako želi da ostane u šampionskoj trci...

 

Definitivno. Jevtović je u svakom smislu nepotreban, za takve situacije je ofanzivniji Kosović imao svoje mesto, kao i pomoć bekova. Ne vidim šta nedostaje Marjanoviću da bi zamenio Kiću. 

 

Dodao bih i da Tavamba nije igrač koji razbija autobus, to će pre završiti neki sitni napadač tipa Santrača, koji trpa kolenom, dupetom laktom, samo da ugura u gol.

 

Uzgred, ofsajd kao kuća.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Neka je i tako, ali je i to više fudbala nego u pet poslednjih sezona.

 

 

Kizin Partizan je za ovaj igrao brazilski fudbal, pa je potonuo vrlo neslavno. Djukic se jos uvek gubi u koncepcijama, delujemo kao provincijski tim bez ikakvog kontinuiteta u dobrim utakmicama.

 

Ova utakmica sa Napretkom je bruka nevidjena. Medjutim, sve prevazilazi Djukina izjava posle utakmice kako mu je ekipa bila prenervozna, bez hladne glave. Kakve je izmene napravio, glava je jos i bila kao santa leda.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Stvarno me mrzelo da detaljnije objasnjavam koliko su Ninkara, Brasanac i Babirlo kreativniji igraci u odnosu na ovo sto mi sada  igramo u ofanzivnoj sredini. Djukic ima izbalansiranije linije po kvalitetu (za pocetak, golmani neuporedivi), ali igra tima jos uvek nema ni glavu ni rep. Covek je na pocetku poginuo gurajuci 4-4-2 za koju nije imao ni igrace ni igru, da bi poceo da "ide po protivnika" u tri poslednje utrakmice na JNA sa dva zadnja vezna.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

stoji komentar za igru tima - nema je, al' je problematican ovaj deo za kreativnost jednog brasanca prvenstveno, te ninkovica i mudonje.

 

koliko se ja secam, brasanac je bio tipican box-to-box igrac (kad vec pomenu neko iznad), s prvenstveno defanzivnim zadacima isprva, da bi kasnije dobijao i malo vecu ulogu napred - kreativac sigurno nije bio.

 

ringla je covek lost in space, prvo posvadjan sam sa sobom, pa sa celim svetom, a koji je mogao da napravi 1 potez da odusevi, a onda sledecih 100 da se covek zapita dal je moguce da je stvarno toliki mentol. kreativnost, kao i sve ostalo - upitni.

 

mudonja je jos i "najkreativniji" od pomenute trojice, ali obzirom da mu je to bio jedini zadatak, da je jedan prosecan ppp forumas dobio isto vreme na terenu, tesko da bi imalo slabiji kreativni doprinos od doticnog.

Link to comment

Aman, ne pisem  o tome koliko je pomenuta trojka pojedinacno ili zajedno kreativna (sve sto si napisao potpisujem) vec koliko je kreativna u odnosu na na ovo sto mi sada  igramo u ofanzivnoj sredini.

 

Zato smo i kukali onoliko na topiku kada je ostao krater na sredini nakon prelaznog roka. Da ne poredim nasu sredinu sa tandemom Krsticic-Donald kod komsija....

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

"Fudbaleri Napretka, među kojima je i nekoliko bivših igrača Partizana, pevali su u svlačionici na sav glas, da svi dobro čuju:

- Ooo, je*i "grobare"!

A, u jednom trenutku se začuo i povik:

- Ajmo cigani!"

 

Ajmo cigani  :blink:  :rolf:

Link to comment

Pa culo se u prenosu negde pred kraj utakmice "Zvezda sampion!", ja kontam da je to bio Miladinovic :D

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Mislim da je to bio neko sa klupe, i to je doslo kao odgovor nekom na tribinama koji se posle gola drao "sad lezite" i sl.
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...