Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Voli on te fizikalce koji djipaju i ritaju.  Njega, verovatno, igraci kao Krsticic i SMS mnogone zanimaju jer ne zna kako da ih uklopi u svoju viziju igre.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Milivojević odskače, zato i jeste prvi izbor. Ne vidim neki preterani razlog da se on odjednom uzima kao slaba karika.

Oke, verovatno bi neki tu radije videli igrača sa nešto ofanzivnije karakteristikama, ali muki očigledno ne spada u njih :)

Link to comment

Lako je sad kad Krstičić igra dobro u Zvezdi, sad ga svi vide

 

Ni Katai nije postao povremeni represtativac  zbog igara u Olimpijakosu i Alavesu, nego u Zvezdi. Samo polako

Edited by levi
Link to comment

šta je sa fejsom, povreda, kartoni, loša forma?

 

sad sam guglao, valjda povreda

 

Fejsa je inače naš daleko najpotcenjeniji igrač i još jedan od razloga zašto ja ne lupam toliko glavu o našoj vezi.

Link to comment

Nisam siguran da Muslin mnogo ceni dobre igre u JSL (a rekao bih ni u Serie A). 

 

Apropos Milivojevica, on je dobar igrac i nije saba karika.  Naprotiv. Ali igra u klubu koji je trenutno bez osvojenog boda i bez datog gola, prikovan za dno.  I tu nije standardan.

Link to comment

Pa ne kazem da je los igrac,ali ako dobar igrac igra sporadicno u losem klubu obicno mu forma pada.  Ja se nadam da Kristal Palasu krene i da Milivojevic bude standardan u prvih 11.  Uostalom, jedini je (bivsi) Zvezdin standardni reprezentativac. Bez njega Muslin je jedini standardni Zvezdas u reprezentaciji.

Link to comment

Daj da se mi nekako uguzimo u drugi sesir za narednih nekoliko kvalifikacija, pa da se ne sekiramo - ovakvu kvalifikacionu grupu necemo izvuci narednih 20 godina. :D

 

Uh to za kvalifikacije j tek postala papazjanija. Igra se valjda uporedo Liga Nacija i kvalifikacije pa se vrte neka 4 razreda i pobednici grupa sa po 3 tima. da budem iskren ni meni nije najjasnije kako ce to da izgleda.

Link to comment

Sta je liga nacija, je l' to ono™ sto treba da zameni prijateljske?

 

 

Da, kako stvari stoje 90% ostajemo u tom trecem sesiru jer ce zreb za Ligu Nacija biti u novembru. Druga dobra stvar je sto lako mozemo do zreba da upadnemo i u drugi sesir za te regularne kvalifikacije.

 

E sad ko se ne kvalifikuje kroz te regularne moze da dobije priliku  da uzme jedno od preostala 4 mesta koja su do sada isla kroz baraz. Jedina jebada je sto se igra u martu i sto moraju da se prodju dva dvomeca ali sa generalno dosta slabijim protivnicima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...