Jump to content
IGNORED

Tips & Tricks


JozoMujica

Recommended Posts

Pa ne, nije to isto, loša ti je paralela. Uticaj koji imaju na društvo, kulturu i životnu sredinu se mnogo razlikuju. Da se zadržimo samo na jednoj razlici: pesnik ne zagađuje okolinu za razliku od kapitaliste industrijsko-digitalnog doba čiji je primarni cilj što veća akumulacija kapitala. 

Link to comment
  • 6 months later...
  • 1 month later...

E nek si mu rek'o

 

Hteo da editujem al reko valjda neće trebati, skontao sam da može da zvuči kao da sam naduvao čoveka, to mi svakako nije bila namera :)

 

Nego sam besan još na photobucket, sa obzirom da su im linkovi za bilo koju fotku nosili u sebi ime naloga, toliko o privatnosti. Ne znam da li su to promenili. Sve sam lepo delete, pa i sam nalog na kraju. 

 

 

Link to comment
  • 2 months later...
2 hours ago, JozoMujica said:

Pa i ne baš... Meni je npr. u poslednja 24 sata FB potrosio 3% a Twitter 47%.

To sve zavisi koju aplikaciju sam najviše koristiš. :laugh:

Pise u clanku - ako zatvoris i ne blejish nije zima. 

Ja nemam problema sa fb, ne drzim to na telefonu. tw - drzim al mi nije (do sada) neka drama za bateriju. 

Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ako vas (k'o mene) nervira pojava Emoji kontekstualne opcije u Canary Chrome-u, link o tome gdje je flag tj. gdje da se isključi. 

&tldr; (Link ne (bi treb'o da) radi u drugim browser-ima) -> set to Disabled

Napominje  se da će biti ubačeno i u druge verzije browser-a (čist™ Chrome etc).

Link to comment
  • 4 weeks later...

Ne znam da li neko koristi Xmarks za sinhronizaciju bookmark-ova, ali ako da, imajte u vidu da za par dana [1. maja]:

 

LogMeIn is retiring Xmarks from its line of products as of May 1, 2018. After this date, you will no longer have access to Xmarks.

Link to comment
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...