Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

Ja ranije jela samo TOP GUN od vanile ili ako mi se bas prijede neki "vocni sokic" na stapicu (one kupine i dinje su bile njam) - dakle, ne cesto. Mogla je da prodje i jagoda (ista marka). Onda sam videla ovaj sa pistacima i reko' da probam, sve imajuci na umu onaj davnasnji Ledov zeleni kornet, isto sa pistacima, sa ukusom lepka za papir :D . Sala... samo je tako mirisao, uostalom i neki kolaci tako mirisu ako imaju mnogoooo badema (recimo)... I ispade da se pistaci ni ne osete... Kremasto-slagast, mmm.Ah, da, ona mala zuta Frikomova lopta mi je njam, nekako slagast (jedem bez kasike). :piggy:(A lopte mogu da se koriste za razne stvari.)

Edited by FranziskaKafka
Link to comment
preporuka za kugle, DJ u s.markovica. totalno homemade fazon, a najjace ubivaju sladoled od maka (urkomanski skroz) i od cimeta. apsolutni unikati!
Sutra ću ga overim, suicide prevention :wub:
Link to comment

ja se navukla na kit-kat, ali onaj porodicni, po pristupacnoj ceni od 450 dinara. srce me boli svaki put, ali dusa iste. na srecu, nema ga svuda i nema ga uvek.za kugle, mrka kapa, mada je bilo u knezu oko platoa dva neka frizidera sa dosta ukusnom sladzom. doduse, ja i nisam neki reper, jedem samo cokoladu, bez ikakvih uljeza.

Link to comment
Nego, gazzo, koji deo SM, da ne lutam na pauzi? Leva ili desna strana u odnosu na Nemanjinu?
desno od nemanjine ako gledas ka zeleznickoj. cosak misarske :wub: i sv. markovica, preko puta ribnikara i trece (osme) gimnazije.
Link to comment
preporuka za kugle, DJ u s.markovica. totalno homemade fazon, a najjace ubivaju sladoled od maka (urkomanski skroz) i od cimeta. apsolutni unikati!
Od cimeta? I maka!?!? Uf, to mora da se overi pod hitno.
Link to comment
preporuka za kugle, DJ u s.markovica. totalno homemade fazon, a najjace ubivaju sladoled od maka (urkomanski skroz) i od cimeta. apsolutni unikati!
DJ zadaje i to vec decenijama. Sladoled kida, a i torte i razne korpice sa vocem, kao i sitni kolaci. DJ-a zakonom zastiti!Inace sam ljubitelj ljubicastog Maxima - jogurt i sumsko voce. Najjace je kada odjednom pocne da kulja ono crveno..........toooooo!Od Delte moze Maxibon, sto se mene tice, dok je Top Gun zicer. Ne znam zasto vise nemaju one ogromne kornete sto ih jedes sat vremena.Najvise mi se na citavom trzistu svidja Algidino veliko pakovanje od vanile, narocito pre dok je imalo neke zute strafte, ukus je bio kao snenokle. Sada je malo drugacije, ali i dalje ubija. Najbolji je Algidin sladoled od ponudjenih firmi.Najgori je crnogorski, onaj Sun.
Link to comment

WOW! Cimet i mak!? :bale:Od onih kutijičastih mi je omiljen GRANDISSIMO STRACCIATELLA LEšNIK - POSNI. U životu mi ne bi palo na pamet da ga kupim samoinicijativno, rob sam predrasuda, šta ću, ali otkako sam jednom poslužena njim stalno ga tražim po prodavnicama.I onaj Queen sa krančom je super.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...