Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

  1. 1. Vaše mišljenje o novom zakonu

    • Odličan je!
    • Mogao bi biti i bolji
    • Ma to je samo uzimanje para i ništa više


Recommended Posts

Koliko sutra ocekujem genijalni potez da se podigne dozvoljena sa 120 na 130,prosto cu se razocarati ako nekome do sad iz vlade ili nadleznog ministarstva nije sinula ideja,da spasava ove sa prosekom od 125kmh.

 

Ironican sam naravno,al ne mogu da provalim gde su vam emotikoni na forumu pa da to istima i dokazem.

Link to comment

Koliko sutra ocekujem genijalni potez da se podigne dozvoljena sa 120 na 130,prosto cu se razocarati ako nekome do sad iz vlade ili nadleznog ministarstva nije sinula ideja,da spasava ove sa prosekom od 125kmh.

 

Ironican sam naravno,al ne mogu da provalim gde su vam emotikoni na forumu pa da to istima i dokazem.

 

Zorana Mihajlović

Link to comment

vozio se juče autoputem od Paraćina do Bgda, i od Bgda do NS-a. Ni na jednoj priznanici mi nije  bila odštampana srednja brzina. Je l' se to ubacuje samo kad se pređe ograničenje od 120? 

Link to comment

vozio se juče autoputem od Paraćina do Bgda, i od Bgda do NS-a. Ni na jednoj priznanici mi nije bila odštampana srednja brzina. Je l' se to ubacuje samo kad se pređe ograničenje od 120?

Ne za sad postoji samo na simanovci sid

Link to comment
  • 3 weeks later...

Kako saznajemo u Upravi saobraćajne policije, već od 1. septembra kreće primena novog sistema kažnjavanja vozača na osnovu prosečne brzine između dve naplatne rampe na autoputu, na osnovu vremena za koje je pređena ta deonica. Samim tim svaki vozač čija prosečna brzina bude makar 1 km/h veća od dozvoljene, moraće da plati kaznu koja minimalno iznosi 3.000 dinara.

- Od 1. septembra svako ko bude vozio u proseku makar i 121 km/h, što je kilometar više od dozvoljene brzine na autoputevima, na izlaznoj naplatnoj rampi dobiće priznanicu da je prekoračio brzinu, a kazna će mu stići na kućnu adresu. Proba ovog sistema uspešno je obavljena početkom avgusta na nekoliko deonica bez naplaćivanja kazni, a plan je da sve naplatne rampe na autoputevima vremenom budu opremljene ovim uređajima - rekli su nam u Upravi saobraćajne policije.
 

 
S tim što se za ta mala prekoračenja plaćaju najmanje kazne od 3.000 dinara, a ako platite u prvih osam dana, to bude samo 1.500 dinara - kažu u Upravi saobraćajne policije.

Edited by Milosh76
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...