Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

samo da vas pitam, koliko ozbiljno igrate lol? mislim, jel samo zbog zajebancije ili onako ozbiljno? cw-i i slicno?
Pošto sedim u igraonici svaki drugi dan po 15 sati (nekad doguram i 20), odigram 4, 5, 6 partija dnevno recimo. Klan nemam, odigramo nas 5 nekada kada se random spojimo, ali nije da nisam upućen u materiju. Što pitaš?
Link to comment
Na vrhu, na delu koji gleda ka početnom selu, blizu spomenika, nalazi se grupa onih bajkera - indijanaca. Odatle se vereš po građevinskim mašinama i kokaš ih teškokalibarskim snajperom. Ako su dovoljno daleko, neće moći da te detektuju. Ako su bliže, skakaće oko buldožera ali neće moći da te dohvate. Na dnu imaš traku za transport rude. Popni se na vrh i odatle ih gađaj. Tu mogu da te dohvate, ali samo jedan po jedan, i to kada provale kako da se popnu na dotičnu traku i trče uzbrdo. Par hitaca u glavu i pokojni su. Ostatak moraš srediti tek kada ojačaš.
Hvala :)
Link to comment

Ja bih još jednom samo da vas uputim na steam promocije, stvarno svašta može da se uzme za SMEŠNE pare. Poslednji šoping koji sam napravio je kupovina 12xSerious Sam 3 (igra izašla Decembar 2011 i inače košta 27e) - za 60e, ušteda 270e. 75% akcija - komad bude 7e, i imaju bundle pack od 4 komada za 20e, dakle jedan ispada gratis. Kupio tri packa i voila. Stvarno, super stvar.

Link to comment
Pošto sedim u igraonici svaki drugi dan po 15 sati (nekad doguram i 20), odigram 4, 5, 6 partija dnevno recimo. Klan nemam, odigramo nas 5 nekada kada se random spojimo, ali nije da nisam upućen u materiju. Što pitaš?
zato sto u doti (a verujem i u lolu), velika je razlika izmedju pub gejmova i cw. to je kao totalno druga igra. kao npr. prva liga srbije je pub a cw premier liga. napravi klan, igrajte zajedno stalno, uigravajte se. onda posle nekih 4-5 meseci intenzivnog igranja ces shvatiti neke stvari koje ovde pokusavam da kazem :)
Link to comment
onda posle nekih 4-5 meseci intenzivnog igranja ces shvatiti neke stvari koje ovde pokusavam da kazem :)
Ok, krenuo sam, čujemo se za 4, 5 meseci...Druže, nisam debil, znam kako to izgleda u praksi i kako to u praksi funkcioniše.
Link to comment
hahah, znas. kako da ne. vidi se po tvom shvatanju igre da bas ne znas. no necu vise ovde smarati. uzivaj u lolu
Po kom mom shvatanju igre se to vidi?Sent from my Samsung Galaksija 2
Link to comment
mislim da govorim u ime većine: realno ste smorili sa dota-lol raspravom. mislim, neka cveta 1000 cvetova, dota, lol, whatever. :)
+1
I ja govorim u ime većine kada kažem da je lol bolji :DOk, ok... Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...