Jump to content
IGNORED

Elder Scrolls (od starostavnih piksela do onlajn verzije & beyond)


Аврам Гојић

Recommended Posts

A o cemu se radi u toj zavrzlami?

ides i ubijas.

 

mene je inace skyrim smorio jer su ga bukvalno preslikali sa plejstejsna na pc, mrzelo ih je da naprave novi meni.

Link to comment

Skines lepo SKYUI menu sa Nexusa i resen problem, odlicno je odradjen mod :D Generalno, Skyrim bez modova je dobra igra. Skyrim sa odgovarajucim modovima je odlicna igra, a ima ih milion, ko ima vremena da se igra i eksperimentise. 

 

Ipak, i dalje tvrdim da je Morrowind jednostavno nenadmasan, po meni najbolja igra evah. 

Link to comment

Morrowind je najbolji. Sa pecevima je i vizuelno korektan.

Ja juce ponovo poceh Oblivion, mozda sada uspem isti da zavrsim konacno. Dolazio sam blizu kraja, a onda bi uvek iskrslo nesto novo.

Link to comment

tebi da naprave novi? a koji si ti faktor?

 

 

skajrim je inace najgori, meni makar.

pa nisam sugav.

 

i druga stvar, pred kraj sam postao toliko jak da sam svakog mogao da ubijem sa udarcem- dva maca, i onda sam batalio jer nije bilo zanimljivo.

Link to comment

Morrowind je najbolji. Sa pecevima je i vizuelno korektan.

Ja juce ponovo poceh Oblivion, mozda sada uspem isti da zavrsim konacno. Dolazio sam blizu kraja, a onda bi uvek iskrslo nesto novo.

 

Ja ga počeo prije cca. 20 dana opet, ima svog šmeka i on. Već sam odradio Mages Guild, Dark Brotherhood, Arena i pola Thieves Guild misija, uvijek ostavim main quest za kraj.

Vrludanje (prvih nekoliko puta) po nekom od oblivion plane je jedan od jačih tripova cijelog ES serijala. Morrowind je najširi, a Skyrim (čak ne i što je najnoviji) je vizuelno meni najprivlačniji, jer volim te zimske tripove, i u Oblivionu baza mi je u Brumi. 

 

Mada, nema veće nagrade nego kad završiš neki veliki quest ili nabaviš neki zajeban item u Morrowindu, onako sporom i laganom.

 

OB-place-Bruma.jpg

Link to comment

pa nisam sugav.

 

i druga stvar, pred kraj sam postao toliko jak da sam svakog mogao da ubijem sa udarcem- dva maca, i onda sam batalio jer nije bilo zanimljivo.

ti si inace prejak :fantom:

Link to comment

neka nagruva modove za hladnocu, glad i bolesti, ukljuci Deadly Dragons i Deadly Monsters, pa da vidim kako ce da dodje do tog nivoa. jeste Skyrim ruzno lak bez modova, sa njima postaje vrlo izazovan.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Morrowind je bila, slobodno mogu reći, prva prava navlaka posle Elite. BIlo je tu igara koje sam rado igrao, ali nijedna druga me nije navukla da potrošim toliko vremena uz nju (računaju se i Tribunal i Bloodmoon), kao i da je to bila jedina igra zbog koje sam išao da kupujem grafičke karte. Kod svih ostalih apgrejdova je prevladavao razum, ali za Morrowind i za Oblivion sam otišao par puta u radnju. Prvo overklokovanje GF3 Ti200 do besvesti, pa kupovina ATI-ja 8500, pa na kraju odlazak po GF4 Ti-4200 i silovanje iste.

 

 

7dQWpVg.jpg

Link to comment

Jedna od stvari koju neću prežaliti je što nisam igrao Morrowind kad je trebalo, tj kad je izašao i u godinama nakon. Nakon što mi je jedan dobrodušni čovek otkrio Skyrim želeo sam da probam i MW, ali obzirom da sam Skyrim sa obe ekspanzije gustirao pa bogami godinu i nešto, Morrowind je nakon njega izgleda frustrirajući. Jebi ga, razmazila me nova igra. Mada, držim ga i dalje na disku, pokušavao sam već par puta da se unesem u njega, i dalje se nadam da jednog dana hoću.

 

Ali do tada, za mene su samo snežni vrhovi.

 

z4itivQ.jpg

 

Pogled nad Whiterunom

 

 

 

Nd2fSWb.jpg

 

I riftenske noći sa vernom ljubom, Lydiom.

 

Link to comment

Prilično jednostavno, ako ću da provodim sate, dane i mesece mahom gledajući u dupe koje trči, neka to barem bude žensko dupe.

Link to comment

inace poceo sam novu partiju Skyrima, lik mi se zove Syriza. Bretonka.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...