Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

avion od Brisela do Frankfurta - predivno jezero koje sam videla kroz prozor, svo okruzeno nekim zimzelenjem.glupa stjuardesa nema pojma a putnici jos ignorantniji.
pretpostavljam da si videla neko od gomile jezera u Eiffel-u, koji je "Deutsch-Belgischer Naturpark"Ovo je predivan topic nastao zahvaljujuci dragoj paculli, kojoj se jos jednom zahvaljujem
Link to comment
Ugao sa Branka Krsmanovića.
:heart: za podsecanje na ulicu b. krsmanovica.postovala sam pitanje, a onda se setila da je to radnja na Tom cosku: bulevara, gde je nekad bila velika zvezdarina tekstilna svastara, i ulice u kojoj zivi moja prva krojacica, br. 5, rozle-kajsija zgrada.bing, cijena je...razumna ;) poz Edited by le petit nicolas
Link to comment

Gde mogu da se nabave antialergen injekcije /protiv uboda ose, pčele../? Ali ne one koje zahtevaju prerezivanje staklene ampule, punjenje šprica itd, već gotov koktel, koji se rokne u debelo meso. Pre mesec dana muž mi zamal' ispustio dušu zbog uboda ose. Za pet minuta nakon uboda, bio u komi, prestao da diše, ukočio se.. užas! Takođe, da li je tačno da se za kupovinu tih injekcija /ako se uopšte mogu naći/ traži potvrda u zdravstvenoj knjižici o sklonosti alergiji, te da na granici, u suprotnom, to tertiraju kao nošenje narkotika?

Link to comment
Ovo za vodu je super ideja. Samo koliko kosta kod Knjaza i kod Fantane taj kanister od 19l?
330 dinara. kod knjaza. isporucuju istog dana, ako si mnogo dosadan, a u principu u roku od 24 h od narucivanja. ugovor donesu na noge, placas im u kesu, na ruke. sve super. samo nigde fiskalnog racuna, al i to me zabole. ne pitam za porez, kad sam zedna. kaucija, koja se plati samo jednom za 3 balona je 650 dinara. mesecni zakup kulera je 500 dinara, s tim da ako porucis mesecno 5 ili vise balona, zakup od 500 dinara ne moras da placas. rekoh vec na love topicu, al aj i ovde cu. donese covek, postavi, ukljuci, eno voda ladna ko zmija. jipiii. dosta sam zadovoljna. zgodno je sto i greje vodu na 80 do 90 stepeni, vec je host pomenuo, dakle caj i kafa su sad piece of cake. sad mi prosto dodje zao sto imam novi kettle predrkani, koji moze da greje vodu u rasponu od 40 do 100 stepeni. moracu da ga zapostavim zbog vodomata. Edited by MaryPoppins
Link to comment

treba mi na engleskom uverenje da nemam zarazne bolesti. ja ne znam da li sam sanjala, ali mi stoji u svesti da preglede i izdavanje organizuju privatne osiguravajuce kuce..

Edited by MayDay
Link to comment

jel mogu ja ovo da merdžujem sa onim drugim topikom, predviđenim za razna traženja? a za ovo, verovatno medicinari znaju bolje, međutim meni se čini da to dobiješ kod lekara, na osnovu nalaza. a onda verovatno treba da prevedeš i overiš.disclaimer: uzeti sa rezervom, nemam pojma o tome, samo mi se čini kao logičan put.

Edited by MaryPoppins
Link to comment
pretpostavljam da si videla neko od gomile jezera u Eiffel-u, koji je "Deutsch-Belgischer Naturpark"Ovo je predivan topic nastao zahvaljujuci dragoj paculli, kojoj se jos jednom zahvaljujem
rekla bih da je neko drugo jezerce kod Koblenca, tako mi lici po Google Earth-u, a i jedno je, nema drugih u okolini.ako ti je poznato ovo, mozda znas i da li je pogodno za kupanje ili samo za windsurfing.
Link to comment

el ima neki (teorijski) nachin da kod telekoma zaobidjem korisnichki servis, i napominjem se majke nekom na malo vishem nivou?mislim jasno mi je zashto postoji kol centar, da vrte beskonachnu petlju dobardan-izvolite-bice provereno-provereno je- radi-ne radi-dobardan-izvolite-bice provereno-...al malo me vec nervira <_<jes da mi je rachun 15 dinara, al treba mi taj divajs...

Link to comment

Gde imaju da se kupe one stoličice što liče na hoklice samo što nisu drvene. Znači ono, dve ukrštene šipke, a između "sedište" (bitno je da može da se skupi). Znam da na buvljaku verovatno ima drvenih kod onog što prodaje sve od drveta, ali ja bih nešto laganije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...