Jump to content

Photo

Niš

• Please log in to reply
672 replies to this topic

#661 Kanzas siti zez

Kanzas siti zez
  • Members
  • 4,710 posts

Posted 08 March 2017 - 15:11:21

Hvala, ljudi!
Karte za gradski se kupuju u busu?

Provescu neko vreme u Nisu, prvih nekoliko dana u blizni Caira, a posle mesec dana verovatno u Djerdapskoj, ako ne nadjem nesto sto mi vise odgivara.
Mozda odem i na stadion koji put, pa cu posle da vam se pridruzim na temi o Radnickom da zajedno napusavamo beogradske blizance. :D

#662 Nesh

Nesh

Da mi je opljackati vlak...

• Members
  • 11,965 posts

Posted 08 March 2017 - 15:34:20

Karta se kupuje u busu kod konduktera. Dobro dosao!  :)

Edited by Nesh, 08 March 2017 - 15:37:02.

#663 Kanzas siti zez

Kanzas siti zez
  • Members
  • 4,710 posts

Posted 08 March 2017 - 15:37:06

Hvala! :)

#664 Dali_man

Dali_man
  • Members
  • 1,846 posts

Posted 08 March 2017 - 23:00:13

Nislije, kakav je kraj oko Djerdapske ulice? Je l' to u blizini centra i zanimljivih znamenitosti, odnosno je l' moze pesice do tamo?

Losa ti lokacija. Red kafane pa red...kafane  -_-

#665 Kanzas siti zez

Kanzas siti zez
  • Members
  • 4,710 posts

Posted 09 March 2017 - 08:57:59

:)

Jos jedno pitanje: Kako do Sofije? Vidim da Nisekspres vozi dva puta dnevno ali traje 5+ sati. Ima li i nekih drugih buseva, ili onih kombi varijanti?

#666 Delija67

Delija67

Komandir šumske straže

• Members
  • 9,763 posts

Posted 09 March 2017 - 10:27:11

5 sati je iz Beograda. Iz Nisa je oko 2 sata. Ne verujem da je mnogo brze ni nekim kombijem ili taksijem. U Sofiji na aerodromu su mi nudili taksisti da voze do Nisa, al sam bio sam pa mi je bilo skupo.

#667 Nesh

Nesh

• Members
  • 11,965 posts

Posted 19 May 2017 - 18:02:24

800x600_Kuca-mogucnosti-JV-V-M.jpg

Može da primi 8 mladih;  Foto: JV / V. M.

Mladi koji su bili u hraniteljskim porodicama ili domovima za decu bez roditelja, od sada mogu da stanuju u takozvanoj “Kući mogućnosti”, gde imaju plaćen smeštaj, obroke, časove engleskog jezika i druge radionice, a socijalni radnici im pomažu da nađu posao. Ovaj program treba da olakša mladima osamostavljivanje, a  finansira ga britanska Fondacija za intergaciju mladih.

:)

Edited by Nesh, 19 May 2017 - 18:03:22.

#668 Legenda

Legenda
  • Members
  • 3,768 posts

Posted 11 June 2017 - 09:26:01

• Za male pare do Evrope i nazad
  • s3.jpg
  •  
  • U ponudi niškog aerodroma zahvaljujući niskotarifnim avio-kompanija Wizz Air i Ryanair nalaze se čak 11 destinacija, od koji su 10 aktuelne(Bazel, Malme, Memingen, Ajndhoven, Dortumund, Berlin Diseldorf Weeze, Bratislava, Milano(Bergamo), Cirih).Takođe, švajcarska Germania će od 23.juna leteti iz Niša ka Cirihu. Nova destinacija u ponudi Ryanair je Stokholm koji startuje od 31.oktobra.+ Germania će od 23.juna leteti iz Niša ka Cirihu. Nova destinacija u ponudi Ryanair je Stokholm koji startuje od 31.oktobra.
  • Malme
  • Bazel
  • Minhen (Memingen)
  • Ajndhoven
  • Dortmund
  • Berlin
  • Diseldorf (Weeze)
  • Bratislava
  • Milano (Bergamo)
  • Cirih 
  • Stokholm

• "EasyJet" razmatra mogućnost pokretanja prvih letova iz Niša

easy.jpg  

Prema pisanju portala "EX-YU Aviation News", britanski niskotarifni avio-prevoznik "easyJet" razmatra pokretanje svojih prvih letova i sa niškog aerodroma "Konstantin Veliki".Predstavnici "easyJet"-a rekli su da razmatraju nekoliko potencijalnih linija iz Niša i to prema Velikoj Britaniji i Amsterdamu u Holandiji.

Najlakši način da dodjete do aerodroma

Screenshot_1.jpg

Ostale informacije:

Cene karata za sve destinacije od 9,99 €

#669 Dali_man

Dali_man
  • Members
  • 1,846 posts

Posted 13 August 2017 - 11:18:39

Dojče vele: Niš u vreme Nišvila liči na svetsku prestonicu

http://www.b92.net/k...&nav_id=1292122

#670 Nesh

Nesh

• Members
  • 11,965 posts

Posted 14 August 2017 - 19:22:40

Bulatović izviždan na “Nišvilu”
Autor:J. AdamovićIzvor:Južne vesti

800x600_Darko-Bulatovic-Nisvil-foto-Vanj

Publika negodovala kada je Bulatović izašao na scenu; foto: Vanja Keser[/size]

Dodela priznanja za “počasnu Nišlijku” čuvenoj saksofonistkinji Kendi Dalfer, koja je upriličena u nedelju, neposredno pred njen nastup na “Nišvilu”, protekla je uz zvižduke publike koja je burno reagovala kada se na bini pojavio gradonačelnik Darko Bulatović da joj dodeli priznanje. On danas nije bio dostupan za komentar.

Bruka! A i kakvo je to okupljanje kad se karte ne obezbedjuju preko SNS, a "publika" ne dovozi autobusima? :ohmy:

Dogodine u tvrdjavi...sa sendvicima!  :sleep:

Edited by Nesh, 14 August 2017 - 19:22:55.

#671 crtamOrasi

crtamOrasi

CCL

• Members
  • 5,590 posts

Posted 14 August 2017 - 19:52:10

Ne kapiram sta je mislio da ce se desiti :D

#672 vladavsnarod

vladavsnarod
  • Members
  • 979 posts

Posted 15 August 2017 - 09:48:53

Posle 4 decenije, poslovnica “Air Serbia”-e nekadašnjeg “JAT”-a prestala je da postoji u Nišu. Objekat u Voždovoj ulici u centru grada je potpuno iseljen, a prestao je da radi 1. avgusta.

#673 Bojan

Bojan
  • Members
  • 1,010 posts

Posted 16 August 2017 - 01:16:21

Bruka! A i kakvo je to okupljanje kad se karte ne obezbedjuju preko SNS, a "publika" ne dovozi autobusima? :ohmy:

Dogodine u tvrdjavi...sa sendvicima!  :sleep:

Bio sam na događaju. I sam sam uputio par zvižduka. Blagojević je kasnije probao da malo ublaži stvar - kao nešto u smislu "političari su generalno nepopularni" ili slično. Vidim posle da je Grad Niš pokrio dobar deo budžeta festivala pa je valjda zato morao da uputi koju utehu gradonačelniku. Jer treba i sledeće godine namaći novac za ovakav događaj. Još kad imamo u vidu kako je Vučić izribao gradonačelnika zbog deficita...

Dopao mi se Nišvil. Šteta što je bilo loše vreme u subotu uveče i nedelju.