Jump to content
IGNORED

NFL 2017


Zverilla

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    136

  • Frank Pembleton

    120

  • teacher

    107

  • freakns

    82

Top Posters In This Topic

Posted Images

da imam ikakvu vlast u Tampi, Koetter i Mike Smith bi bili otpusteni pre nego izadju sa stadiona

3 ipo minuta do kraja, imamo +7, i dopustimo pas od 50yds, napravimo usput penalty i lagano pustimo TD u naredna dva playa... krenemo u napad, kompletiran pas, fumble... oni krecu, ali imamo vremena, 3 TO... zaustavimo prvi play, drugi play... na 3rd and 9 oni zovu trcanje, masimo jedan tackle, drugi tackle, treci tackle, i onda prelazi za prvi down. bukvalno smo tri tacklea promasili.

najgora odbrana u ligi i potpuno nepripremljen tim. to su HC i DC. govnjivom motkom

Link to comment

nije tajna da ja ne podnosim Eli Manninga... however!

gledao sam neke podatke i video jednu stvar, i posto i give credit where credit its due, Eli je jedan bad madafaka... coveku je ovo 14 sezona u ligi, i jos nije propustio tekmu! :Hail:

ako odigra sve tekme do kraja godine, a nadam se da hoce, [prestici ce brata i doci ce na sesto mesto svih vremena, zajedno sa Alan Pageom, London Fletcherom i Ronde Barberom. massive respect!

Link to comment

Ako se posmatra samo regularna sezona brata prestiže u week 11, ako bi uzeli u obzir i postseason trebalo bi mu da odigra do kraja sezone i još par utakmica sledeće. U svakom slučaju među QB-ovima bi trebalo da zasedne na drugo mesto u toj kategoriji "consecutive starts", relativno skoro.  Bret Favre je nedostižan, Iliji bi trebalo otprilike još jedno pet i po sezona da neprekidno bude startni qb  da bi ga stigao.

 

Ne znam tačno kako kotira ukupno ( kad se uračunaju sve pozicije ), verujem ti sve što si napisao. Znam da je Jeff Feagles bivši punter jedno pola lige apsolutno neprikosnoven u toj kategoriji. :D 

Link to comment

nije tajna da ja ne podnosim Eli Manninga... however!

gledao sam neke podatke i video jednu stvar, i posto i give credit where credit its due, Eli je jedan bad madafaka... coveku je ovo 14 sezona u ligi, i jos nije propustio tekmu! :Hail:

ako odigra sve tekme do kraja godine, a nadam se da hoce, [prestici ce brata i doci ce na sesto mesto svih vremena, zajedno sa Alan Pageom, London Fletcherom i Ronde Barberom. massive respect!

 

Sublimirana poruka. Ključ je da se poust čita  unazad i sve posle 4. reči je redudancijaTM

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...