Jump to content
IGNORED

MMA


Schmeling

Recommended Posts

vrhunski odradjeno, vince mcmahon da im pozavidi. super su odradili i ovu pobedu gsp-a, tacno se videlo da je gsp crko i onda odjednom udarac i choke. ako se pusti snimak borbe unazad vidi se kako dana daje znak bispingu da padne.

To si pomesao sa Eddie Alvarez vs Mcgregor mecom.Eddie je uradio sve osim da samog sebe ne udari kolenom u glavu,da izgubi borbu.
Link to comment

ma nisam, namesteno je i ovo, mada je to sa edijem bilo ociglednije. sve je namesteno, u sve treba sumnjait, ne smemo dozvoliti da nas prevare. ne znam ni sto sam uistajao iz kreveta, aj laku noc.

Link to comment

Jebemu mekgregor ima sanse protiv gsp tačno kolko protiv tajsona u prajmu da boksuje. Protiv tonija uzdignute brade ima prednost. Ne kapiram što bi eskivirao relativno lakog protivnika zarad borbe koju nema trika da dobije. Ok, na kraju će sveukupno svakako biti dobar, al to nije tema.

Da bi dosao do te visoke glave mora da prodje pored ruku,laktova,takedown ..fazon RDS u punoj formi.Visok pritisak i ritam umesto fizicke agresije i contra udaraca,na sta je Conor navikao protiv manjih i slabijih protivnika.Bude li cekao Fergusona na kontru i dozvolio sporu borbu odrace ga Tony laktovima,oborice ga,izmoriti.GSP ce pobediti,ali ce tu biti para ko salate i posle tog poraza opet moze da ide na odbranu u lakoj.
Link to comment

ma nisam, namesteno je i ovo, mada je to sa edijem bilo ociglednije. sve je namesteno, u sve treba sumnjait, ne smemo dozvoliti da nas prevare. ne znam ni sto sam uistajao iz kreveta, aj laku noc.

Ma da,a Mcgregor samo jednom udari i puff Ray Sefo padne ko mrtav.
Link to comment
  • 2 weeks later...

+1

 

inace, boynazarov je kasnije tesno izgubio u finalu turnira al su mu za sledeci glory dali headline event.  od ostalih novih zanimljivih likova tu je visestruki prvak kosova gashi elvis, koji je na glory debiu nokautirao precenjenog jauncey josha...

 

http://www.glorykickboxing.com/events/glory-48-new-york:4e6aca75-b13b-4bd3-8a6a-fe8f06549833

Edited by Bright Billy
Link to comment
  • 2 weeks later...

Voleo bih Nganu vs Werdum.Brazilac nije omiljen i poraz bi ga poslao u drugu ligu boraca.Nganu ako pobedi,direkt na Stipu. Werdum bi tu morao da ga izmrcvari i eventualno zavrsi,a kako ce to da uradi sa onako jakom kljusinom bi bilo baz zanimljivo gledati.

Link to comment
On 06/12/2017 at 12:05 AM, askeladden said:

Voleo bih Nganu vs Werdum.Brazilac nije omiljen i poraz bi ga poslao u drugu ligu boraca.Nganu ako pobedi,direkt na Stipu. Werdum bi tu morao da ga izmrcvari i eventualno zavrsi,a kako ce to da uradi sa onako jakom kljusinom bi bilo baz zanimljivo gledati.

Pa nema šanse da Verdum ođe u bilo kakvu drugu ligu pre nego se penzioniše. Ima solidan niz, a po mom skromnom mišljenju zaslužio je i pobedu protiv overima. I dalje je u top 5 teškaša, ako ih uopšte toliko ima. Nganu, stipe, verdum i eventualno overim. Kejn je verovatno gotov, Jds je davno prošlo vreme, ostali su Hant i gori od njega. Zato se i trude svim silama da nekom akrobatikom izvuku Džonsa iz govana u koje je sam  uronio. Godine čine da mu je bez ludačke hemije teško ostati lhw,  a bez sveže krvi divizija će uskoro propasti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...