Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Da se neko danas usudi da snimi tako nešto kritičari bi ga sahranili na keca a ppp bi mu se popišao na grob. Ne znam ni odakle da počnem ni šta detaljnije da kažem o Vertigovom plotu. Wow...just wow :s_w:
Ne znam za danas, ali uglavnom u svakoj deceniji se pojavi neki izuzetno uspešan i hvaljen film sa plotom na tragu Vertiga. Na primer Opsednutost ili Hotel izgubljenih duša. :)
Link to comment
mene tip napušavo jer mi drajv govno, a on ga nije gledo neg je čito da to nije tako.
Mukice....:(Anyway, pošto nije lepo lagati moraću da te podsetim da te nisam napušavao i da nije imalo nikakve veze sa samim filmom drajv. Kad kod se pojavi neki film koji je uspešan i kod kritike i kod publike na ppp-u počnu da se pojavljuju otvarači očiju, koji prosto moraju narodu da ukažu ISTINU goddamnit(!). Tako je tada Drajv bio na tapetu, ali navikao sam ja na takvo ponašanje, nemam ništa protiv, i čak mi je prilično simpatično da gledam sve to sa strane. Elem, tako si ti tada pojavio niotkuda rešen da osvojiš po svaku cenu takmičenje u pljuvanju i uleteo sa - svakog ko je na bilo koji način doprineo 'stvaranju' filma drajv bi trebalo zapaliti.U leba ti, zapaliti(!!!), serious shit. A to mi već bilo onako preterano smešno koliko se neko upinje da bude najkulji u razredu, pa sam nešto već prokomentarisao...I to je prilično i razlog zašto sam priznao da mi se Vertigo čini precenjen. Hoću reći, to jeste moje mišljenje, ali znam da mi ič ne treba u životu da takve stvari priznajem na ppp-u. Ali pošto je gotovo svaki film koji volim napljuvan više ili manje od strane nekog ovde, hteo sam da vidim šta će da se desi kad ja napljujem nešto što znam da svi oni vole. Da li će imati razumevanja i biti u 1000 cvetova fazonu, ili ću automatski biti idiot jer nam se eto razlikuje mišljenje povodom nekog tamo filma, što je bar meni uvek bila subjektivna kategorija i nije me vređalo što se drugima ne sviđa ono što se meni sviđa.Nije reakcija toliko strašna, osim evo ovog nisam ja koji iskoristio priliku da posle jače od godinu dana od nekog debilnog "sukoba" (ja iskreno nisam ni imao pojma sa kim sam vodio tu prepirku, činilo mi se da je maheem), poentira u ma pustite budalu fazonu. I tako, i dalje vas volim ( :wub: ), ali ipak mislim da ću da odmaram od umetničkog dela foruma u budućnosti, ponestalo mi je malo volje...
Link to comment
Mukice.... :(Anyway, pošto nije lepo lagati moraću da te podsetim da te nisam napušavao i da nije imalo nikakve veze sa samim filmom drajv. Kad kod se pojavi neki film koji je uspešan i kod kritike i kod publike na ppp-u počnu da se pojavljuju otvarači očiju, koji prosto moraju narodu da ukažu ISTINU goddamnit(!). Tako je tada Drajv bio na tapetu, ali navikao sam ja na takvo ponašanje, nemam ništa protiv, i čak mi je prilično simpatično da gledam sve to sa strane. Elem, tako si ti tada pojavio niotkuda rešen da osvojiš po svaku cenu takmičenje u pljuvanju i uleteo sa - svakog ko je na bilo koji način doprineo 'stvaranju' filma drajv bi trebalo zapaliti.U leba ti, zapaliti(!!!), serious shit. A to mi već bilo onako preterano smešno koliko se neko upinje da bude najkulji u razredu, pa sam nešto već prokomentarisao...I to je prilično i razlog zašto sam priznao da mi se Vertigo čini precenjen. Hoću reći, to jeste moje mišljenje, ali znam da mi ič ne treba u životu da takve stvari priznajem na ppp-u. Ali pošto je gotovo svaki film koji volim napljuvan više ili manje od strane nekog ovde, hteo sam da vidim šta će da se desi kad ja napljujem nešto što znam da svi oni vole. Da li će imati razumevanja i biti u 1000 cvetova fazonu, ili ću automatski biti idiot jer nam se eto razlikuje mišljenje povodom nekog tamo filma, što je bar meni uvek bila subjektivna kategorija i nije me vređalo što se drugima ne sviđa ono što se meni sviđa.Nije reakcija toliko strašna, osim evo ovog nisam ja koji iskoristio priliku da posle jače od godinu dana od nekog debilnog "sukoba" (ja iskreno nisam ni imao pojma sa kim sam vodio tu prepirku, činilo mi se da je maheem), poentira u ma pustite budalu fazonu. I tako, i dalje vas volim ( :wub: ), ali ipak mislim da ću da odmaram od umetničkog dela foruma u budućnosti, ponestalo mi je malo volje...
Što bre? Pa u tome je valjda i poenta neke forumske komunikacije, u nečemu se ne slažemo, pa onda malo (dobro, ponekad i malo više) i raspravljamo o tome. Šta tome fali. Meni se sviđa kako si zatalasao topic.
Link to comment

Pa kazem za ovu glupost oko drajva sa cim mi je sad nisam ja uleteo. Mislio sam da smo u stvari ti i ja vodili tu polemiku...nije da imam nesto licno protiv tebe nego cesto mi se desi da pomesam forumase jer ih uglavnom pamtim vizuelno, po avatarima.A ko ne voli Wesa mi je smrtni neprijatelj da znas! :PSent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Link to comment

maločas odlazi a sad sekiru ratnu otkopava :Dnisam o Driveu ništa pisao sem da mi se dopala dinamika i još ponešto u njemu. ne delim ni fascinaciju tim filmom ni pljuvačinu po njemu. 7/10 od mene :)ali primetio sam da su nam ukusi prilično različiti po pitanju filma i muzike.

Link to comment
Mukice.... :(Anyway, pošto nije lepo lagati moraću da te podsetim da te nisam napušavao i da nije imalo nikakve veze sa samim filmom drajv. Kad kod se pojavi neki film koji je uspešan i kod kritike i kod publike na ppp-u počnu da se pojavljuju otvarači očiju, koji prosto moraju narodu da ukažu ISTINU goddamnit(!). Tako je tada Drajv bio na tapetu, ali navikao sam ja na takvo ponašanje, nemam ništa protiv, i čak mi je prilično simpatično da gledam sve to sa strane. Elem, tako si ti tada pojavio niotkuda rešen da osvojiš po svaku cenu takmičenje u pljuvanju i uleteo sa - svakog ko je na bilo koji način doprineo 'stvaranju' filma drajv bi trebalo zapaliti.U leba ti, zapaliti(!!!), serious shit. A to mi već bilo onako preterano smešno koliko se neko upinje da bude najkulji u razredu, pa sam nešto već prokomentarisao...I to je prilično i razlog zašto sam priznao da mi se Vertigo čini precenjen. Hoću reći, to jeste moje mišljenje, ali znam da mi ič ne treba u životu da takve stvari priznajem na ppp-u. Ali pošto je gotovo svaki film koji volim napljuvan više ili manje od strane nekog ovde, hteo sam da vidim šta će da se desi kad ja napljujem nešto što znam da svi oni vole. Da li će imati razumevanja i biti u 1000 cvetova fazonu, ili ću automatski biti idiot jer nam se eto razlikuje mišljenje povodom nekog tamo filma, što je bar meni uvek bila subjektivna kategorija i nije me vređalo što se drugima ne sviđa ono što se meni sviđa.Nije reakcija toliko strašna, osim evo ovog nisam ja koji iskoristio priliku da posle jače od godinu dana od nekog debilnog "sukoba" (ja iskreno nisam ni imao pojma sa kim sam vodio tu prepirku, činilo mi se da je maheem), poentira u ma pustite budalu fazonu. I tako, i dalje vas volim ( :wub: ), ali ipak mislim da ću da odmaram od umetničkog dela foruma u budućnosti, ponestalo mi je malo volje...
jbt sam si započeo diskusiju, sam sa sobom diskutuješ, i sam na kraju teraš sebe sa topika. a onda su ti krivi otvarači očiju i oni.možda je bolje da odgledaš taj vertigo još jedared.
Link to comment

Pa da ne bude da sam te u izlaznom postu potkacio bez razloga. :)Ali sad stvarno napustam pppumetnost, serije excluded (i da znate - it's not you, it's me :)). Aj uzdravlje Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

Link to comment

care ja sam drajv pogledo čim je vasudaba ishajpovo film kao nešto najbolje od palp fikšna. meni bio negledljiv toliko da sam se potrudio da budem najkulji u razredu. hajp još nije bio krenuo. ni ti ni filbi ni niko nije još gledo. a ja ne pratim sajtove i rivjuove. eto. reko sam svoj utisak. a sad mi se najedi protoplazme.

Link to comment
image.jpgMožda najlošiji film Ben Stiller-a. Dosta ljudi ga ne voli ali meni je on ok.... sa druge strane, ovaj film nije. Najbolje scene su u trejleru. Sasvim dovoljno pogledati trejler.Pogledao i "Looper". Hm...... iskreno, ne vidim zašto ga toliko hvalite; film je loša kopija gomile drugih filmova na ovu ili sličnu temu. Pogotovu što se film raspada negde na 1/3 da bi se sve rešilo u poslednjih 10 minuta. Dinamika loša, likovi nedovoljno razvijeni, rupe u scenariju itd.
Link to comment

Odgledao Skyfall.

Pa ovo je jebeni Dark Knight RIses with a vegeance! I Bond ispade aristokrata s mrtvim roditeljima! I nema ničeg goreg od demokratske kontrole, samo nas deep state može spasti! Živela netransparentnost! Dole civilna kontrola! Ma užas.A i negativac je gej, jebote. I vraćaju se na staru shemu - men on top, a žene to the secretary pool. Bljak!Inače, umereno zabavno.

Link to comment
Odgledao Skyfall.

Pa ovo je jebeni Dark Knight RIses with a vegeance! I Bond ispade aristokrata s mrtvim roditeljima! I nema ničeg goreg od demokratske kontrole, samo nas deep state može spasti! Živela netransparentnost! Dole civilna kontrola! Ma užas.A i negativac je gej, jebote. I vraćaju se na staru shemu - men on top, a žene to the secretary pool. Bljak!Inače, umereno zabavno.

Bond je aristokrata jos od "U sluzbi njenog velicanstva",a roditelji su mu poginuli na skijanju(ne znam tacno film u kome se ovo spominje).Da li su se setili i Trejsi-Tereze?
Link to comment
Bond je aristokrata jos od "U sluzbi njenog velicanstva",a roditelji su mu poginuli na skijanju(ne znam tacno film u kome se ovo spominje).Da li su se setili i Trejsi-Tereze?
Onda je problem moje nepoznavanje mitologije. Mada sve stojim iza onoga što sam rekao.
Odgledao Skyfall.

Inače, nisam jedini koji je stekao ovaj utisak:

Despite the odd retro bulldog flourish, stylistically the film is more Bourne than Bond, with Craig doing a lot more running and punching than shagging and gyro-coptering. Other areas of the film suggest that the writers and producers have been keeping a close watch on Christopher Nolan’s Batman successes. That set-to at the top of the neon-edged skyscraper, a torched manor house, a derailed tube-train, a baddie whose scheme hinges on him being captured and imprisoned by the hero before unleashing personal hell – not to mention the portentous Hans Zimmer-style booms and honks that carpet-bomb the soundtrack – will all be mightily familiar to any Bat-fans or Warner Bros. lawyers in the audience.
A pazi kad na kraju filma imamo Bonda u tipičnoj betmenovskoj pozi, snimanog s leđa kako gleda na grad sa vrha nebodera.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...