Jump to content
IGNORED

Srbija


Delija67

Recommended Posts

Nije Srbija, ali kao da jeste... :D

 

Prošao danas kroz Miliće, u Bosni...

 

Planina, veliki bazeni, moglo bi biti zanimljivo...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

fruska gora planina, 4,5 m je bazen.

sta je sledece kod vas u vojvodini?

novi sad je grad?

 

koje drvece je u pitanju?

mi kad smo kupili ovo porodicno gnezdo je ustvari bilo 20godina zapusteno dvoriste.

jebalo mi je sve po spisku, svega je tu bilo poludivljih vocki, bagrema(jebeno) ali nista nije bilo zajebanije od orasa, to govno ima centralu koja obicno po sredini ide vertikalno u zemlju. tome da pridjes moras bukvalno bazen (:Jova:) iskopati okolo ako je vece stablo u pitanju

Oraj otišao bez problema, opkopali, očistili, uzeli motrku, završili...

 

Bor slično....

 

Ali breze su jebale kevu, prvo, bile su tri, jedna pored druge, a drugo, prolazio je neki kabel pored njih... Nemožeš ni opkopati, nemožeš ništa... Jedva na kraju nekako, panjeve su sekli u delovima, malo sastrane, malo odozgore...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

@I*m with the pilots: Da, posle nekog razmišljanja sam se setio Soko Banje. Znam od ranije da ima raznih sadržaja okolo. Sada video da ima kratkih šetnji (sjajno zbog deteta), a da ima i zanimljivosti oko grada poput vodopada i pećine.

Imaš li info kakvi su im ti bazeni?

 

Hvala i ostalima na preporukama.

 

on/offtopic drvometrija: Kada su posle poplava čistili korito reke Ljig, poseku neko drvo koje je bilo na obali reke u kevinoj livadi. Deblo je otprilike oko metar i po u prečniku. Eno ga i dalje je dole u livadi jer ćale nije našao ko to može da podigne i preveze.

Link to comment

 

 

@I*m with the pilots: Da, posle nekog razmišljanja sam se setio Soko Banje. Znam od ranije da ima raznih sadržaja okolo. Sada video da ima kratkih šetnji (sjajno zbog deteta), a da ima i zanimljivosti oko grada poput vodopada i pećine.

Imaš li info kakvi su im ti bazeni?.

Reče mi da ima relativno nov akvapark koji se njima svideo, kao i staro rimsko/tursko parno kupatilo (koje zbilja radi). Neki hoteli imaju svoje bazene ali nisu skoro probale. Za akvapark još preporuka da je bolje prepodne, jer postoje poludnevne karte za drugi deo dana kada bude više ljudi.

Link to comment

Valjda je te nove bazene napravio isti lik što drži Ždrelo kod Petrovca na Mlavi. Generalno dobri su. Još bolje je to zimi, kupanje napolju dok je minus.

OK je Sokobanja na nekoliko dana.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

To mi i treba 4-5 dana. Našao sam snimke na netu za akva park. Nije veliki, ali poslužiće.

Danas smo rezervisali smeštaj, tako da je to to.

Zna li neko ima li smisla voditi dete od 3 godine do Rtnja?

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
  • 2 weeks later...

Jel bio neko u skorije vreme u nekom od onih spa-wellness u okolini Beograda (radijus do 100 km), otisao bi da se ispavam, mozak da odmorim... na dan.dva... bucnuo bi se u bazen, nemam nista protiv ni da me neko izmasira ... :)

 

Ima li ko preporuku? :)

Link to comment

Ima li neko predlog za neko jezero u okolini Beograda (~sat vremena voznje) koje je dobro za kupanje? A da nije Ada, naravno :P

 

Gledao sam neka jezera po Fruskoj Gori (a la Beli Kamen), ali ne znam da li tamo uopste vise moze da se pridje? U nekom clanku pise da je prodato nekome i da je sada privatan posed. 

 

Hvala

Link to comment

peskara je odlicna samo kada nisu ovolike vrucine i sledstveno tome, ovolika guzva na njoj (do pocetka raspusta i posto pocne skola)... ja poslednjih mesec dana odliazim samo uvece, posle 7 sati i to samo da isplivam... inace je guzva, prasina, zamucena voda, preglasna muzika na plazi itd...  dakle, nije bas da bih ikome preporucila dolazak u zr zbog kupanja.

 

sto se tice belog kamena (bešenovačko jezero) ja baš ovih dana bila u ledincima pa smo isli tamo na kupanje. na zalost, isli smo uvek poslepodne pa su bile guzve, pretpostavljam da je pre podne mnogo bolje. voda je fina, lepe boje, cak i prozirna u nekim delovima, dok je prilaz onako (na jednom mestu postoji prilaz koji je zgodan i za klince, ostali bas i nisu, zgodni su za skakanje i malo teze se izlazi iz vode). inace je plaza ''divlja'' niko to ne uredjuje, ne cisti pa je u vreme ovih guzvi sve to malo bljucnuto...

 

eto... a ako ajvi zna za jos neko jezero na fruskoj (a zna, jedino sto je ona sad na letovanju, cini mi se) koje je dobro za kupanjac neka nam svima kaze (ili nek nam posalje PM ukoliko ne zeli da i ta tajna jezera budu posecena kao sto je sad beli kamen :-)

 

inace, imas i belocrkvansko i srebrno jezero u blizini, ali ipak treba malo vise od sat vremena voznje do tamo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...