Jump to content
IGNORED

Frizure


MarlaSinger

Recommended Posts

Sutra farbanje, zadnja 2 puta je bio totalni debakl, unapred žalim i sebe i frizera:-/

 

ja cu danas, sama. u neku boju koju imam u kuci :ph34r:

 

vas dve :fur::mad: 

dakle, urekle ste farbanje.

prvo sam umesto plava ispala smeđa pa posle ponovnog farbanja miš siva ili covpa siva. :puke:

kako god urnebesno je a za sve ste vas dve krive.

Link to comment

ja sada uzimam samo svetlo plave farbe,od iste fele ali raznih boja..kad je teta bela,pepeljasko bela,biserna do zuta na slici to uzmem,nemam pojma kako se zovu..sama se farbam na neodredjene razmake(nekad prodju i dva meseca),decko mi pomogne oko potiljka,on me i sisa..odsece makazama(za papir) ravno do ramena i gotovo..

 

malo ponekad patim i zazelim lepu(kratku) frizuru ali se setim presinga odrzavanja pa odustanem...bas mi je lepo i opusteno posle decenije i po torture frizure,odrzavanja i farbanja..nikad mi nije bila zdravija kosa  sa manje truda..

Link to comment

beta, nikad dva farbanja u istom danu, nikad!

 

ja prosli put 10 dana isla 10cm od temena pink-crvena, ostatak sivo zelen

posle me prefarbala popravno pa sam bila ona najgore tetka bordo sa zelenkastim pramenovima, na poslu me zvali `bozule`, sad se to nekako ispralo pa idem sutra da vidim kako cu da prodjem, ovo joj je zadnja sansa od mene

najgore sto sam joj taj prvi put rekla svaku crvenu da izbaci, na kraju bilo `ups, izgleda da sam omasila tubu` jbg, desava se

Link to comment

Izađoh iz frizeraja jedno pranje i opet ću biti kao lisica

Najgore kad mi 3 žene kažu da izgledam kulturno, jebte se babe, hoću da izgledam sehi

 

ta tvoja frizerka opet nije mogla da odoli crvenoj farbi?

Link to comment

Bukvalno! Još popizdela kad je videla da sam se skratila dok je bila na odmoru. Kaže takvo nepoštovanje neće da trpi????

 

 

I da, kupila sam letnje čizme. Bičujte me!

Edited by Sara
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...