Jump to content
IGNORED

Problem sa klimom


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

sto volim ta servisiranju right upon purchase- meni je procurela tadiran klimaja iz onog 'glavnog dela' posle 2 dana, a majstori su bili dovoljno nevesti da su morali triput da se pojavljuju.. i bi sve 'radno' do pre mesec dana, kad se iz cista mira zapalio kabal za napajanje onog dela sto visi napolju [mislio sam da je nekom pao pikavac, al se ispostavilo da je doslo do nekog naponskog przenja]-sreca bejah kuci, osetih smrad, ugasih vatrugarancija za klimu obicno vazi godinu dana, a produzuje se ako ih svake godine zoves da je olaksaju od štroke, i tebe olaksaju za nekoliko desetina evra- el tako i kod vas u inozemstvu? /sta znam, mozda ima smisla, iako sam pre za populisticku-bezuslovnu garanciju
I ja se zajebah sa govnom Tadiranom (izraelska tehnolgija, my ass). Jedino što sam video da radi uvek, svugde i po svakom vremenu je LG.
Link to comment
  • 7 months later...

ne znam da li ima drugi topic... ako ima premestite.hocu da zamenim klimu u sobi mog klinca. postojeca, no name, kupljena pre 2 godine je a) bucna, b) smrdi i 3) funkcija automatskog iskljucivanja kod postizanja zeljene temperature radi 10% vremena, a ne radi 90% vremena, pa se desi da u 3 ujutro temperatura u sobi padne na 15ak stepeni. cimanje servisera nije dalo rezultata - uredja je prosto naprosto smece.u dnevnoj sobi imam panasonic koji je star preko 5 godina (uredno se servisira svake godine u rano prolece i tako se produzi garancija) koji radi apsolutno besprekorno i gotovo necujno. i unutrasnja i spoljna jedinica.hocu takvo nesto i za sobu mog klinca (15ak kvadrata povrsine, visina plafona 2.7m). sta preporucujete. vidim da u tehnomaniji ima panasonic i lg modela. koji su bolji? 9000 ili 12000 btu? kljucno je da uredjaj bude sto je tisi moguce (unutrasnja jedinica, spoljna nije toliko bitna jer su pvc prozori dobar izolator) i da ima dobro resen auto tajmer i regulaciju temperature.hvala unapred.

Link to comment
ne znam da li ima drugi topic... ako ima premestite.hocu da zamenim klimu u sobi mog klinca. postojeca, no name, kupljena pre 2 godine je a) bucna, b) smrdi i 3) funkcija automatskog iskljucivanja kod postizanja zeljene temperature radi 10% vremena, a ne radi 90% vremena, pa se desi da u 3 ujutro temperatura u sobi padne na 15ak stepeni. cimanje servisera nije dalo rezultata - uredja je prosto naprosto smece.u dnevnoj sobi imam panasonic koji je star preko 5 godina (uredno se servisira svake godine u rano prolece i tako se produzi garancija) koji radi apsolutno besprekorno i gotovo necujno. i unutrasnja i spoljna jedinica.hocu takvo nesto i za sobu mog klinca (15ak kvadrata povrsine, visina plafona 2.7m). sta preporucujete. vidim da u tehnomaniji ima panasonic i lg modela. koji su bolji? 9000 ili 12000 btu? kljucno je da uredjaj bude sto je tisi moguce (unutrasnja jedinica, spoljna nije toliko bitna jer su pvc prozori dobar izolator) i da ima dobro resen auto tajmer i regulaciju temperature.hvala unapred.
Ovde imas nekih saveta
Link to comment

Panasonica nema uopšte u tehnomarketu, imaju na sajtu, ali u radnjama ne, ima sam o par nenormalno skupih (pre par dana crkla klima pa sam na žalost dobro upućen). Za tu kvadraturu ti je sasvim dovanja devetka. LG je dobro rešenje

Link to comment
I ja se zajebah sa govnom Tadiranom (izraelska tehnolgija, my ass). Jedino što sam video da radi uvek, svugde i po svakom vremenu je LG.
O tom Tardianu sam čula sve najbolje, baš to kao Izraelci radili za svoju vojsku, nema bolje. Jedino što me odvraćalo od kupovine je da je to ( opet čula odn. pročitala na jednom forumu ) da su užasno neljubazni ( kod Vuka u podzemnom prolazu ), pa ako su tako neljubazni kad je prodaju, kakav im je tek servis ?I tako, leto dođe, ja klimu ne nabavi'.
Link to comment

Već jesam :)Ova ista klima je u Tehnomaniji 100 evra skuplja a iz Cool Shopa sam već uzela komb.friž. i makinu za pranje/sušenje. Sasvim korektna firma.

Link to comment
Panasonica nema uopšte u tehnomarketu, imaju na sajtu, ali u radnjama ne, ima sam o par nenormalno skupih (pre par dana crkla klima pa sam na žalost dobro upućen). Za tu kvadraturu ti je sasvim dovanja devetka. LG je dobro rešenje
Pa ima taj panasonic u Chopu, evo Valkyrie iskopala. ;)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...