Jump to content
IGNORED

'De ima da se pazari?


foto

Recommended Posts

jel ima negde u begeu da se kupi sweet potato?
Ja to, zaista, nigde ne vidoh. Barem ne po ovim mega-hiper-turbo marketima tipa Tempo/Metro/Rodic...Sad kad si ga pomenula i mene zanima. Mozda i ima negde.
Link to comment
  • 2 weeks later...

'Aj opet ja.Da li ima negde u Bgu da se nadje Raklet sir. Ili ako znate za nesto drugo sto najvise lici na pravi Raklet.Nesto sam u guzvi za vikend pa nemam vremena za landranje po radnjama, pa reko' da pitam mozda neko zna.'Fala.

Link to comment
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

zasto vec dve nedelje nema ovoga na rafovima?12657_pp_en_ilmondodellapasta_sughibarilla_pesti_pesto_genovese_145.jpgvideo sam u Visnjici, ali je, kao i sve uostalom, bezobrazno skupo. Obisao sam sve maksije, na 1km od gajbe, i nisam uspeo da nadjem. Ima li u tempu, rodicu, merkatoru?

Link to comment

Pacey,odeš u Maxi, kupi maslinovo ulje,svež bosiljak (ako nema tamo,pijac),beli luk,parče parmezana, pinjola (ili badema).Daš mami da ti ona sve ovo izblendira i smućka i voila,dobiješ sveže napravljen pesto,sasvim sigurno bolji,jeftiniji.Koliko si izgubio vremena tražeći ga,mogao si ko čovek uveliko da uživaš u home made varijanti.

Edited by lena21
Link to comment
zasto vec dve nedelje nema ovoga na rafovima?12657_pp_en_ilmondodellapasta_sughibarilla_pesti_pesto_genovese_145.jpgvideo sam u Visnjici, ali je, kao i sve uostalom, bezobrazno skupo. Obisao sam sve maksije, na 1km od gajbe, i nisam uspeo da nadjem. Ima li u tempu, rodicu, merkatoru?
Ima ga u Tušu u Nehruovoj - trista i nešto dinara. I ja sam ga danima tražila. Ne znam zašto baš tog sosa nema a svega drugog od Barille ima?
Link to comment
Ima ga u Tušu u Nehruovoj - trista i nešto dinara. I ja sam ga danima tražila. Ne znam zašto baš tog sosa nema a svega drugog od Barille ima?
zato sto je to pravilo.to onaj marfi sklanja.zbog njega sam osto uskracen za fenomenalni ovcji sir,sjajni prebranac od 850g, odlicni makedonski kikiriki puter,i best ever intgralni hleb.<_<
Link to comment

Kome treba, za vikend na Bajloniju, bilo tartufa kod precurkara na tezgi pored ulaza u mlecnu halu. Ja seljanka nikad nisam videla tartuf uzivo, privukle mi paznju staklene flase s crvenim salvetama na dnu i odozgo, a izmedju tamnobraon/crni klikeri. Pitam sta je, on tartufi. Nisam pitala posto.

Link to comment
Kome treba, za vikend na Bajloniju, bilo tartufa kod precurkara na tezgi pored ulaza u mlecnu halu. Ja seljanka nikad nisam videla tartuf uzivo, privukle mi paznju staklene flase s crvenim salvetama na dnu i odozgo, a izmedju tamnobraon/crni klikeri. Pitam sta je, on tartufi. Nisam pitala posto.
ako su to oni od oko resavice, despotovca, onda bi tegla trebalo da bude 50-70E zavisno od velicine
Link to comment
zasto vec dve nedelje nema ovoga na rafovima?12657_pp_en_ilmondodellapasta_sughibarilla_pesti_pesto_genovese_145.jpgvideo sam u Visnjici, ali je, kao i sve uostalom, bezobrazno skupo. Obisao sam sve maksije, na 1km od gajbe, i nisam uspeo da nadjem. Ima li u tempu, rodicu, merkatoru?
kalenića pijaca, odjel za konzerviranu i teglastu robu, odmah do hemije, četki&metli
Link to comment
Pacey,odeš u Maxi, kupi maslinovo ulje,svež bosiljak (ako nema tamo,pijac),beli luk,parče parmezana, pinjola (ili badema).Daš mami da ti ona sve ovo izblendira i smućka i voila,dobiješ sveže napravljen pesto,sasvim sigurno bolji,jeftiniji.Koliko si izgubio vremena tražeći ga,mogao si ko čovek uveliko da uživaš u home made varijanti.
Word. Samo naci dobar recept, i najlosiji homemade pesto je bolji od najboljeg kupovnog (narocito ovih pesto genovese sto ima da se kupe u nasim marketima). Samo, gde naci svez bosiljak?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...