Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bravo Arle odličan uvod, nadam se da ces nam doneti sreću.

Ja sam već izračunao liverpool 79 bodova.

 

šta kažu istorija i statistika, koje mesto uzimamo?

Link to comment

sjajan uvod, arle. nista manje nisam ocekivao od tebe.

 

nemam nista protiv mourinha ali kacenje slike bilo kog trenera na drugi post ovakve teme je infantilno.

Link to comment

Evo jedna smela prognoza: Arsenal osvaja titulu. Nekoliko (i)racionalnih razloga za to:

 

- poslednja Vengerova sezona;

- plasmani u prethodne tri sezone su bili 4-to, pa 3-će, pa 2-go mesto...jasan je niz

- Arle je otvorio topik

- Arsenal objektivno ima najmanje problema sa rosterom od svih većih ekipa, nedostaju mu samo dva igrača: odličan CF i razbijač CB za upariti sa Košom.

 

Ukoliko ne osvoji, Arsenal će ići van 4. Nema šanse da opet bude unutra. 

 

Što se ostalih tiče - stvarno je skoro nemoguće prognozirati ko će u 4. Ajmo reći da je Siti tu negde najsigurniji, ali čak ni za to ne bih stavljao kuću, ako baš ne moram.

Link to comment

Evo jedna smela prognoza: Arsenal osvaja titulu. Nekoliko (i)racionalnih razloga za to:

 

- poslednja Vengerova sezona;

- plasmani u prethodne tri sezone su bili 4-to, pa 3-će, pa 2-go mesto...jasan je niz

- Arle je otvorio topik

- Arsenal objektivno ima najmanje problema sa rosterom od svih većih ekipa, nedostaju mu samo dva igrača: odličan CF i razbijač CB za upariti sa Košom.

 

Ukoliko ne osvoji, Arsenal će ići van 4. Nema šanse da opet bude unutra. 

 

Što se ostalih tiče - stvarno je skoro nemoguće prognozirati ko će u 4. Ajmo reći da je Siti tu negde najsigurniji, ali čak ni za to ne bih stavljao kuću, ako baš ne moram.

Ne slažem se sa prvom stavkom i delimično sa poslednjom, ovo izmedju je OK.

 

Prva stavka imho samo još više cementira neuspeh a kod poslednje je ponajpre potreban neki novi Vieira na DMC. Sa Koksonom nema 'leba od šampionske trke.

Link to comment

Titulu će uzeti onaj ko bude imao 15+ penala i najmanje povreda bitnih igrača... I to ne mora biti niko iz kruga favorita... Zavisi kako se uđe u sezonu, zavisi od suđenja, rasporeda, igranje u Evropi...

 

Meni se čini da je Čelzi u ubedljivo najboljoj poziciji, ali pitanje je kako će se i to posložiti...

Link to comment

Jbg ja b tipovao na Sotone ove sezone, ali sad kad treba menjati trenera mrka kapa :fantom:

 

Evo jedna smela prognoza: Arsenal osvaja titulu. Nekoliko (i)racionalnih razloga za to:

.....

- Arle je otvorio topik

.....

 

Sto se ovoga tice, recimo samo da se na Traffordu vec ladi sampanjac :whistle:

 

Hvala Arle :D

Edited by ducca
Link to comment

Ne slažem se sa prvom stavkom i delimično sa poslednjom, ovo izmedju je OK.

 

Prva stavka imho samo još više cementira neuspeh a kod poslednje je ponajpre potreban neki novi Vieira na DMC. Sa Koksonom nema 'leba od šampionske trke.

 

Tu je Xhaka, najzad igrač koji može da uputi pas duži od 10 metara i igrač koji će, nadam se, izbaciti Remzija iz tima, jer je to preduslov za bilo šta. Drugi preduslov je izbaciti Žirua iz tima, a tu sam već skeptičan.

Link to comment

Sa ovih 79 treće verovatno :(

Где да потпишем. :s_c:

Иначе, за словачког дрвосечу Фенер понудио 5.5 мелеона фуната. 

Link to comment

Tottenham zadnju ligašku utakmicu na WHL igra u pretposlednjem kolu protiv Man Utd. Predvidjam overavanje titule, pehar, ceremoniju opraštanja od WHL na toj utakmici.

Link to comment

Nešto slično kao WHU :D.

 

I ne mora da znači da će poslednja biti protiv MU. Naša poslednja je trebala biti protiv Svonsija ali se zalomilo usled pomeranja da bude protiv MU.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...