Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

od dva zla izabrati oba.

 

mada odlazak VVV ekipe može samo dobro da donese.

Ne ulazim u to koji su dobri po klub (ako i ima takvih) al bi mi bas bilo milo da ova 3 gmaza ispuse. Jos ako sa njima otpadne i danas psihopata...

 

pa ovo je fantastično  :thumbup:

 

a "ko" ih izbacuje, nisam to do kraja skapirao? neko se udružuje protiv njih?

Koki ih naterao da naprave vladu narodnog jedinstva. U sustini pobeda opozicije al im se iz sadasnje pozicije pridruzuju Curkovic kao ikebana pocasni predsednik i Zeka kao potpredsednik

 

edit: Nedici valjda bez zvanicnih funkcija. Oni su tu da vuku konce iz pozadine.

Edited by katamaran
Link to comment

Što se mene tiče sve može ukoliko je ispunjen uslov da Djurić i Savo ispuše u svim varijantama.

Edited by beowl
Link to comment

mi smo šampioni. u izboru dva zla uspemo da oba ujedinimo i dobijemo epsko zlo koje će upravljati klubom

 

koky

:Hail:

Link to comment

Što se mene tiče sve može ukoliko je ispunjen uslov da Djurić i Savo ispuše u svim varijantama.

+1000

 

A sto Zeka nije gen.sek. , vec ppv ?

Link to comment

"Nikakav dogovor nije postignut! Ne može da se kadrira van Partizana! Za tako nešto postoje legalni organi i Statut klub prema kome se rukovodimo. Zato nije moguće da se kod Slaviše Kokeze u Fudbalskom savezu određuju čelnici i prave nekakve koalicije. To je spinovanje medijske slike koje neko diktira i plasira jer mu ide na ruku. A zna se i ko stoji iza svega", podvukao je ljutito Milorad Vučelić.

 

hqdefault.jpg

Link to comment

"Nikakav dogovor nije postignut! Ne može da se kadrira van Partizana! Za tako nešto postoje legalni organi i Statut klub prema kome se rukovodimo. Zato nije moguće da se kod Slaviše Kokeze u Fudbalskom savezu određuju čelnici i prave nekakve koalicije. To je spinovanje medijske slike koje neko diktira i plasira jer mu ide na ruku. A zna se i ko stoji iza svega", podvukao je ljutito Milorad Vučelić.

 

hqdefault.jpg

Sajko Panta sinoc izbacio video sa plump Vuletom. Cini mi se da se ovima sto su ispusili ne svidja istorijski dogovor.

 

 

edit: trio fantastikus + prijatelj kluba

 

69f64c59938927a4f829888dc8b4b419.jpeg

http://www.blic.rs/vesti/hronika/blic-je-na-ovo-upozoravao-telohranitelja-legijinog-pukovnika-castili-nanogicom-za/5rpqrmb

Edited by katamaran
Link to comment

Ja licno bih voleo da dovedu ovog Marjanovica i odigra dobro, samo da vidim kakvi ce komentari biti ovih sto ga pljuju, kao koji ce nam govedo iz JSL, mator igrac. Za tu poziciju je glupo dovoditi stranca, kad vec imamo Evertona za zadnjeg veznog. Mozda nekog mladjeg domaceg, ali ne vidim ko bi to mogao da bude za manje pare. Mozda Luka Stojanovic iz Apolona, samo njega ne verujem da bi dobili za manje od 500.000.

Pise mondo da sutra potpisuju Marjanovic i Djurickovic iz Radnickog, nadam se da kad vec dovode Marjanovica nece i Radina.

 

http://mondo.rs/a907876/Sport/Fudbal/Sasa-Marjanovic-i-Petar-Djurickovic-fudbaleri-Partizana.html

 

Edited by El Patron
Link to comment

To dovođenje igrača koji su nam prethodno utovarivali golove je standardan simptom kancera, nešto što je npr. Zvezda široko primenjivala u vreme kada je bila u najvećem raspadu.

 

Drugačije rečeno, mladac će odigrati utakmicu ili dve, netragom nestati tokom jedne sezone i na kraju tužiti klub za neisplaćenu kintu,

Link to comment

To dovođenje igrača koji su nam prethodno utovarivali golove je standardan simptom kancera, nešto što je npr. Zvezda široko primenjivala u vreme kada je bila u najvećem raspadu.

 

Drugačije rečeno, mladac će odigrati utakmicu ili dve, netragom nestati tokom jedne sezone i na kraju tužiti klub za neisplaćenu kintu,

+1

 

Novi ivan petrovic, u najboljem slucaju jevtovic. Da,eksplodirace sa 28 godina, jedva je cekao da se vrati u partizan da pokaze sav svoj raskosni talenat koji je ljubomorno cuvao od javnosti.

 

To su te bombe ilieva. Ako nece da daju pare onda bolje da nikoga ne dovode.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Rođeni Nišlija uverava da je spreman za najveći profesionalni izazov u karijeri.

Radostan sam što sam ponovo na mestu gde sam igrao u mlađim kategorijama. Pogotovo mi je drago što se moje ambicije poklapaju sa namerama crno-belih, a tiču se plasmana u grupnu fazu Lige Evrope i osvajanja trofeja u Srbiji“, precizirao je želje u razgovoru za MOZZART Sport Saša Marjanović (28).

Kako sad stvari stoje, trebalo bi da bude zamena Darku Brašancu u veznom redu osvajača srpskog kupa, s obzirom da je povremeni reprezentativac planiran za prodaju na početku poslednje godine ugovora. A da je Marjanović projektovan da igra možda i bliže golu. Kao što je radio u poslednjoj sezoni u dresu Radničkog. Njegovoj najefikasnijoj u karijeri.

Sve to što vi kažete primetili su i analizirali ljudi iz Paritzana. Trener Ivan Tomić mi je nagovestio da me u organizaciji igre vidi malo „niže“, bliže veznom redu, samim tim i odbrani, ali da mi neće uskratiti prostor u napadu. Imao bih tu slobodu da delujem iza špiceva, pojavim se na tzv. drugu loptu, poput mandata na Čairu“

Ko god je gledao Marjanovića, još pre deset godina kad je nosio dres Čukaričkog, kazaće da je u pitanju igrač „plemenitog kova“, koji je u međuvremenu uspeo da nadogradi sebe i postane lider tima, od čijih šuteva s distance bi Paritzan mogao da ima korist. Naročito usled saznanja da mu je takav igrač nedostajao od rastanka sa Nikolom Drinčićem.

Nadam se da ću i na tom planu biti uspešan u Partizanu. Pobrojali ste karakteristike za koje verujem da mogu da doprinesem ekipi. To su organizacije igre, izvođenje prekida, šut van kaznenog prostora. Zašto ne i gol? To se u Partizanu traži, nadam se da ću podići nivo igre crno-belih“.

Saša Marjanović je bukvalno eksplodirao u tek završenoj sezoni. Bio je ubedljivo najbolji igrač Radničkog, postogao je 12 golova, zabeležio tri asistencije i ti podaci nesumnjivo pokazuju da je fudbaler koji zaslužuje pažnju. Za medijsku se sam izborio u plej-ofu, postigao je pet komada protiv Radnika, zatim još dva na gostovanju Čukaričkom, pa pobedonosni u sudaru baš sa Partizanom.

Posle takvih partija imao sam poziva sa svih strana, četiri ponude na stolu, ali nijedna nije bila dovoljno atraktivna da bih rekao „ne“. Onda se pojavio Partizan i tu dileme nije bilo. Razmišljao sam porodično. I patriotski. Ipak je ovo naša zemlja, neću da bežim iz nje pošto-poto, može i u Srbiji lepo da se živi i razvija u sportskom smislu“.

Pitanje je, samo, dokle. Tačnije, šta može Partizan posle ne baš pohvalne rezultatske sezone, u kojoj je ostao bez titule, a pred početak nove je ophrvan organizacionim problemima, jer se još ne zna ko će voditi klub.

Čitam, pratim, vidim šta se dešava, ali nije moje da u tome učestvujem. Nadam se samo da će se odnosi u i oko Humske izgladiti, da će u Humskoj biti mir. Omogućilo bi to i lakšu realizaciju sportskih ciljeva, siguran sam da možemo do trofeja i do Lige Evrope. Uostalom, na terenu je 11 na 11, a na njemu Partzan može da parira svima“, uveren je Saša Marjanović, uz doskorašnjeg saigrača Petra Đuričkovića, prvo pojačanje Partizana ovog leta.

 

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/sta-je-dobio-partizan-sa-sasom-marjanovicem-cetiri-u-jedan-organizacija-prekid-sut-golovi-video/137070

 

Sutra predstavljanje 2 ili 3 igraca od najavljenih 9

Edited by El Patron
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...