Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2016/2017


Dali_man

Recommended Posts

Stojkovic i Rajkovic se prikljucuju tek naknadno reprezentaciji, tako da je realno da sutra Aca brani drugo poluvreme protiv Kipra na uzickom Begluku...

А зашто не прво?  :s_d:

Link to comment
  • Replies 8.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Rumpelstiltskin

    1500

  • Constantin

    1093

  • MaErAkLoIJA

    825

  • Матрикс

    795

Pozdrav za temu sa željom da dogodine otvorimo opet .

Što se tiče dovodjenja igrača, prvo da sačekamo skaute da se vrate tamo gde su poslati, i pre svega da vidimo ko će raditi prelazni rok. Da li će to biti Rastavac ili primra radi Miloš Veselinović ;)  Sadašnja Uprava ili neka nova, videćemo posle 6. Juna, i na kraju, sadašnji sportisimus ili neki novi. Lagano.

Link to comment

Sta bi sa Kinezima? Zaboravio Radan na njih izgleda. Mrka ima ugovor jos 3 godine tako da Turci bas trebaju da zagrizu ako hoce da ga kupe, ako je uopste tacno to sto prica Radan.

Link to comment

Djurickovicu bi bilo bolje da ostane jos jednu sezonu i da podigne formu jos vise. Ako pocinje u Partizanu kao kod nas, toplo - hladno ima da ga posalju na tribine posle trece utakmice. Nece oni da cekaju igrace kao mi a kad se uzme u obzir da imaju mlade igrace sredine terena koji su odlicno izneli sezonu, par iskusnih i odlicnih srednjaka tipa Brasanac, onaj crnac zaboravio mu ime pa Ilic i ako se na to dodaju i najavljena pojacanja onda stvarno treba da se zamisli. Jos jedna sezona pod Rastavcem pa ne u Partizan ni na istok nego na zapad...

Link to comment

Za sada ono sto je realno...

 

 

                                        Konovalov

 

Petrovic          Bulatovic                        Zivkovic          Bulatovic

 

                                           Tomic

 

Apostolovic              ?                            ?                   Jovanovic

                            (Caki)

                                       Todorovic

 

Ubacio sam Zivkovica jer ako odradi pripreme moze da zameni Pesica sa lakocom, igrao je sa Radosem, poznaju se i mislim da je tu najmanji problem cak i ako nam odbrana izgleda ovako u pocetku jesenjeg dela.

 

Umesto Marjanovica i Djurickovica nemamo adekvatne zamene. Ako dodje Caki to ce sigurno nadomestiti veliku rupu koja se pravi odlaskom ove dvojice. I ako dodje na prvi pogled ovaj tim moze da bude respektibilan sa dva dobra pojacanja. Naravno ovo vazi ako Rasta ostane a voleo bih da verujem Radanu na rec u vezi njega...

 

Mislim da uprava treba da napravi i taj dodatni napor i da zadrzi Marjanovica. Ipak Sarajevo nije neki klub. Po meni je na nivou Vojvodine i mislim da je jedina prednost sto ce verovatno igrati Evropu. Neka me neko ispravi ako nije tako. Platu mogu da mu daju ali ne verujem da ce da daju kao sto je u Vojvodini ili ce u tom nekom rangu plata biti. Ako on ostane mi smo zasigurno izborili gornji deo tabele jer kostur tima je zajedno vise od godinu i po.

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Za sada ono sto je realno...

 

 

                                        Konovalov

 

Petrovic          Bulatovic                        Zivkovic          Bulatovic

 

                                           Tomic

 

Apostolovic              ?                            ?                   Jovanovic

                            (Caki)

                                       Todorovic

 

Ubacio sam Zivkovica jer ako odradi pripreme moze da zameni Pesica sa lakocom, igrao je sa Radosem, poznaju se i mislim da je tu najmanji problem cak i ako nam odbrana izgleda ovako u pocetku jesenjeg dela.

 

Umesto Marjanovica i Djurickovica nemamo adekvatne zamene. Ako dodje Caki to ce sigurno nadomestiti veliku rupu koja se pravi odlaskom ove dvojice. I ako dodje na prvi pogled ovaj tim moze da bude respektibilan sa dva dobra pojacanja. Naravno ovo vazi ako Rasta ostane a voleo bih da verujem Radanu na rec u vezi njega...

 

Mislim da uprava treba da napravi i taj dodatni napor i da zadrzi Marjanovica. Ipak Sarajevo nije neki klub. Po meni je na nivou Vojvodine i mislim da je jedina prednost sto ce verovatno igrati Evropu. Neka me neko ispravi ako nije tako. Platu mogu da mu daju ali ne verujem da ce da daju kao sto je u Vojvodini ili ce u tom nekom rangu plata biti. Ako on ostane mi smo zasigurno izborili gornji deo tabele jer kostur tima je zajedno vise od godinu i po.

Ukoliko ostane sadašnja Uprava, a zašto ne bi, treba se računati i na dobre konekcije sa Kazahtanskim menadžerom i verovatan dolazak nekog mladog reprezentativca Kazahstana, Kirgistana, Azera i sl. Velika je ponuda fudbalera iz Afrike pa se i tu može računati na nekog igrača. Treba samo pažljivo odabrati i ne nasedati na fb ponude i azilante.

Krajem godine ističe ugovor Antonu Zemljanuhinu, pa ukoliko budemo ozbiljni i pri vrhu, možda nas i on pojača..

Treba nam jedan ozbiljan špic, za koga ne treba žaliti pare, ako ih bude bilo. Najmanje jedan.

Link to comment

Tamirlan Kuzubajev je bio nekoliko dana na probi, štoper je, reprezentativac Kirgistana i o njemu dosta pohvalno pričaju po klubu, a bio je neko vreme u jagodini, gde se nije naigrao, ako sam ukapirao... trebalo bi da bude pojačanje u odbrani, koristi glavu, ima dobre dubinske lopte... dvaes dve godine ima, građen ko Konovalov :)

 

 

                                                  Konovalov

 

Petrovic          Bulatovic                        Zivkovic (Kuzubajev)         Bulatovic

 

                                                    Tomic

 

Apostolovic              Krstić (Caki)               Leka Jovanović                   Jovanovic

                          

                                                       Todorovic (možda Džon Meri iz Voše) 

Edited by ackonish
Link to comment

Tamirlan Kuzubajev je bio nekoliko dana na probi, štoper je, reprezentativac Kirgistana i o njemu dosta pohvalno pričaju po klubu, a bio je neko vreme u jagodini, gde se nije naigrao, ako sam ukapirao... trebalo bi da bude pojačanje u odbrani, koristi glavu, ima dobre dubinske lopte... dvaes dve godine ima, građen ko Konovalov :)

http://www.transfermarkt.com/tamirlan-kozubaev/profil/spieler/257141

 

 

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Sarajevo ostalo bez Evrope ove sezone, kao i Zelja. Izgleda da nisu nista posebno. Ovaj put nam treba bar 4-5 dobrih pojacanja, uz osnovu plej - spic i jos par njih koji bi pravili razliku. Zavisice najvise sve od Rastine odluke da li ostaje, a mi jednostavno moramo da nadomestimo neodradjen zimski prelazni rok ako nesto mislimo da napravimo. Rasta bi, siguran sam, lepo ukomponovao neophodna pojacanja sa miksom iskusnih i mladih igraca koji ce ostati. Ne volim ove dane neizvesnosti ali kako u svim oblastima tako i u fudbalu, sve se ogleda lepo tu gde smo i kako nam je...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...