Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

Otvaramo topic pre blizanaca: 1) u nadi da cemo i u narednoj sezoni biti ispred njih (bar u kupu i EL) i 2) da nam opet neki stranac ne bi otvarao topic.

 

 

U narednoj sezoni nadam se: 1) isterivanju nelegalne uprave (Pavlovica i kompanije) a zatim i smeni legalne uprave, 2) da Kosan dobije licencu i preuzme prvi tim u narednih nekoliko sezona, 3) da Georgije i Mijat uvedu Vosu u grupnu fazu EL.

 

 

Enveru zelim da uzme lepe pare, hvala mu za sve  :Hail:

Link to comment

Cini mi se da mi vec imamo legalnu pravu, treba samo potvrditi stvari i na sudu, pa da lepo oteramo uzurpatore, a nova uprava da pocne da radi stvari kako treba.

Mislim da imamo kvalitet (naravno osim ako uzurpatori ne rasprodaju sve za tepsiju ribe) da ostvarimo slican rezultat u kvalifikacijama kao prosle godine, mozda i taj korak dalje.

I ove godine smo po kvalitetu mogli biti prvi, ali svi znamo da u ovakvoj drzavi to nije moguce.

Link to comment

da nam opet neki stranac ne bi otvarao topic

 

Čoveče, ti si iz Šapca, šta se gubiš...

 

 

Inače, nije da vam nije bilo dobro pod mojim topikom... Bata i Kup, malo li je. Plus sam sve tačno pogodio za Envera i evro-jesen, sad samo treba da čekam totalni raspad i onda uđem u helliša modus podsećanja na staze uspeha. :fantom:

 

Link to comment

Cini mi se da mi vec imamo legalnu pravu, treba samo potvrditi stvari i na sudu, pa da lepo oteramo uzurpatore, a nova uprava da pocne da radi stvari kako treba.

Mislim da imamo kvalitet (naravno osim ako uzurpatori ne rasprodaju sve za tepsiju ribe) da ostvarimo slican rezultat u kvalifikacijama kao prosle godine, mozda i taj korak dalje.

I ove godine smo po kvalitetu mogli biti prvi, ali svi znamo da u ovakvoj drzavi to nije moguce.

 

:lol:

Link to comment

Čoveče, ti si iz Šapca, šta se gubiš...

 

 

Na ovom topicu ti si dodjos  :fantom:
 
 

Inače, nije da vam nije bilo dobro pod mojim topikom... Bata i Kup, malo li je. Plus sam sve tačno pogodio za Envera i evro-jesen, sad samo treba da čekam totalni raspad i onda uđem u helliša modus podsećanja na staze uspeha.  :fantom:

 

Molim? Prosle godine u ovo doba smo imali jednu losu upravu a sada ih imamo dve. Nelegalnu sa zatvorskom pricicom Pavlovicem na celu, koji koristi zadnje dane do odluke suda da proda sve sto moze. Ni kafe kuvarice vise nisu sigurne da pravo na njih nece preuzeti neki fond. Nasuprot njima imamo legalnu upravu koja treba da preuzme klub a ko zna ko se sve tu krije.

 

Da si ti otvarao topic, narednu sezonu bi zavrsavali sa cetiri uprave a vecina stanovnika iz kruga od 400 metara oko stadiona bi zavrsila po Azerbejdzanima i Kazahstanima

Edited by ficfiric
Link to comment
... vecina stanovnika iz kruga od 400 metara oko stadiona bi zavrsila po Azerbejdzanima i Kazahstanima

 

Oklen su ti obuhvaćeni čišćenjem za Batom došli, to bi im na kraju bio solidan upgrade... Plus bi i red bi bio da neko slupa više taj SPENS-quarter i izgradi neki funkcionalniji hangar sa tribinama, em je ruglo, em se raspada. -_-

Link to comment

 

Nasuprot njima imamo legalnu upravu koja treba da preuzme klub a ko zna ko se sve tu krije.

 

 

 

 

 

gajic dubroja dalton scepanovic i umesto zaposlenih navijaca sitni politicarski brabonjci. niko se ne krije, svi su tu. i jednoj i drugoj upravi zelim gasenje i nestanak.

Link to comment

Čoveče,!ti si iz Šapca, šta se gubiš...

 

 

Inače, nije da vam nije bilo dobro pod mojim topikom... Bata i Kup, malo li je. Plus sam sve tačno pogodio za Envera i evro-jesen, sad samo treba da čekam totalni raspad i onda uđem u helliša modus podsećanja na staze uspeha. :fantom:

 

 

to si ti! a pomislih baš simpatičan ovaj tulalan...pakako te nije sramota?!

Link to comment

:lol:

???

U međusobnim duelima i evropskim kvalifikacijama, Voša je pokazala da je ako ne bolja, a ono u najmanju ruku jednaka po kvalitetu kao cz/p.

Sa druge strane, jasno je da Voša nema tu organizaciono-političko-navijačku podršku da na svakoj j...oj utakmici u sezoni može da napravi pritisak i atmosferu u kojoj se podrazumeva da će pobediti, bez obzira na realan kvalitet i odnos snaga na terenu. To je u sfrj ipak bilo sasvim drugačije, uprokos tome sto su i tamo neki bili dosta jednakiji.

Ali kada i ovdašnji objektivni forumaši (pre neki dan sa cz topica) sve hvaleći veličanstvenu titulu izjavljuju stvari tipa: 'trebalo je pobediti sve te utakmice taman i da su sve bile nameštene' (ono kao trebalo je i osvojiti tih 99.7% podrške na izborima u severnoj koreji...), onda se pitam ima li uopšte poente diskutovati o tome..

Edited by Berger
Link to comment

lol

lako je igrati na kontre u evropi, problem je što to možete igrati u jsl samo protivu titovih blizanaca i ako se slučajno neki od ostalih timova otvori

- dakle voša nema kvalitet da probija bunker jer se specijalizovala za kontranapade, pfc sa druge strane pravi tim za probijanje bunkera ali zato u evropi izgleda smešno kada pokušava da igra na kontre...

Link to comment

ne već voša nema kvalitet da plati da se razvodni bunker, pfc sa druge strane pravi timove koji pobedjuju u nameštenim utakmicama ali zato u evropi izgleda smešno kada pokušava da igra zaprave....

Link to comment

Čoveče, ti si iz Šapca, šta se gubiš...

 

 

Inače, nije da vam nije bilo dobro pod mojim topikom... Bata i Kup, malo li je. Plus sam sve tačno pogodio za Envera i evro-jesen, sad samo treba da čekam totalni raspad i onda uđem u helliša modus podsećanja na staze uspeha. :fantom:

 

 

 

batu si našega ubio... :cry:

Link to comment

???

U međusobnim duelima i evropskim kvalifikacijama, Voša je pokazala da je ako ne bolja, a ono u najmanju ruku jednaka po kvalitetu kao cz/p.

Sa druge strane, jasno je da Voša nema tu organizaciono-političko-navijačku podršku da na svakoj j...oj utakmici u sezoni može da napravi pritisak i atmosferu u kojoj se podrazumeva da će pobediti, bez obzira na realan kvalitet i odnos snaga na terenu. To je u sfrj ipak bilo sasvim drugačije, uprokos tome sto su i tamo neki bili dosta jednakiji.

Ali kada i ovdašnji objektivni forumaši (pre neki dan sa cz topica) sve hvaleći veličanstvenu titulu izjavljuju stvari tipa: 'trebalo je pobediti sve te utakmice taman i da su sve bile nameštene' (ono kao trebalo je i osvojiti tih 99.7% podrške na izborima u severnoj koreji...), onda se pitam ima li uopšte poente diskutovati o tome..

 

Za titulu treba pobediti padavičare sa dna tabele kući, a nekad treba kupiti, a ne prodati bodove.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...