Jump to content
IGNORED

SWTOR


teacher

  

20 members have voted

  1. 1. Igranje SWTOR-a

  2. 2. Najviše očekujem od

    • Role play dela (Uživanje u priči)
    • PvE (Fokus na Questovima, levelovanju i borba protiv neljudskih neprijatelja)
    • PvP (Borba između ljudskih igrača)
  3. 3. MMORG

    • Igrao već, ohohoho
    • Ovo će mi biti prvi MMORG
    • Nikad neću igrati, imam život


Recommended Posts

Обавио све то још синоћ, мислим да ме је и ресет пасворда увалио у проблеме. Ма, ко их беје, одох на дерби.

Link to comment
  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bigvlada

    80

  • teacher

    76

  • Amos

    22

  • Santa

    17

Top Posters In This Topic

Обавио све то још синоћ, мислим да ме је и ресет пасворда увалио у проблеме. Ма, ко их беје, одох на дерби.
:isuse:
Link to comment
Na kom ste serveru?Kissai caste ovde...
Izašao sam iz igre, kako bih osetio malo života. Kaže Marvin da mu je prelako bilo sa Knightom, meni bogami nije sa Consularom, ali nisam baš ni naviknut na interfejs.
Link to comment

Opet sam se izlogovao, pa zaboravio koji server. Jedi Consular definitivno nije za zajebanciju. Igra sjajna. Malo je bilo lagovanja u jednom trenutku, ali posle toga glatko kao bebina guza.

Link to comment

Ма, нема ни везе сервер, ово се сада само проба. Ја играо једно пола сата на страни Империје, као Imperial Agent. Ништа ми се није свидело, нека huntard/rogue/healer мешавина. Одмах се ужелео непрежаљеног Конана, па одлучио да пробам Републику и Џедаја. Е, то је већ друга прича. Колико сам схватио за ово мало времена, Империја и Република имају идентичне класе, само су анимације другачије. Сви могу све помало да раде, претпостављам да је skill tree оно што ће да прави разлику. Мени је овај lore непогрешив, сигурно ћу да купим игру, да ли одмах по изласку, да ли у фебруару када завршим један много велики посао који ме чека а који ће да страда када ово кренем да играм... Штета само што је искључен АА у бети, овако графика изгледа ужасно.edit: Пробао и Сит Ратника, најбоље до сада. Први квест је данџн :Hail:

Edited by Праслин
Link to comment
Први квест је данџн :Hail:
Kako bre prvi kvest danždn, nemoguće :mellow: Elem, došo do nivoa 11, video Korusant, i to je to za ovu betu, žao mi je što nisam malo kvestovao po gradu. Nisam probao druge klase, ali definitivno želim Jedi Knighta. Utisci dobri, ali moram priznati očekivao sam mnogo više, samo što nisam ni sam siguran da sročim tačno šta. Dosta stvari mi je malo išlo na nerve, ali ponavljam disklejmer da to ne znači da mislim da je igra loša, štaviše recimo da "sve osim ovoga" valja, a i ovo su mahom subjektivne stvari:1. Grafika: da, nedostatak anti-aliasinga se oseća, ali to će svakako biti omogućeno čim igra krene. Međutim, iako su odlučili da grafika bude sa više realizma nego u Warcraftu, nalazio sam je baš zamornom za oči. Nema velikog kontrasta, kada se gleda zelena poljana, ta poljana ima svetle i tamne nijanse, kada se gleda kamenjar, ima raspored boja od svetlo žutog peska do tamno braon stenja, tako da je bilo dosta teško identifikovati quest objects. 2. Combat mi je bio nekako... ne znam reč na maternjem, clunky. Mehanički pokreti, nema fluidnosti.3. Priča. Pričanje. Svaki dijalog je sekvenca. Iz početka jeste bilo zanimljivo, i glasovi su stvarno dojajno urađeni, ali moram da priznam, više volim tekst priče u pisanoj formi. I za ljubav Božju, da baš svaki dijalog mora da se završi sa May the Force be with you? Postaje dosta zamorno, kao i reči I am tremendously honoured.4. Arhitektura. Opet, iz početka ogromne, grandiozne zgradurine deluju impozantno, ali vrlo brzo dosade, upravo zbog veličine, pokušavanja da se dočaraju kao svetska planetarna čudesa nekako nemaju duha i supstance. Najveći minus ove igre je u osećaju da me po atmosferi Star Warsa mnogo više podseća na Epizode I, II i III umesto na IV, V i VI, naspram, recimo, igranja X-Winga. Mnogo mi je bio bolji osećaj biti baziran na jednoj poluraspaloj, prljavoj fregati Alijanse i odatle se boriti protiv Imperije nego li gledati sjaj i šljašt megagrandioznih Jedi hramova i palata. Neprekidno sam imao utisak kao kada sam gledao SW prequele, da prelepom grafikom i arhitekturom pokušavaju nadomestiti neku ispraznost i nedostatak priče. 5. 1/2/3 Good boy/Srednje/Drkadžija odgovori za svaki dijalog. Postaje zaista zamorno. Hteo sam da prvi lik bude Jedi knight tenk koji će biti Jedi za primer, 100% Light side, koji može da namiriše Dark Side na 3 kilometra, ali koliko vidim, biće veliki smor da samo lupam automatski "odgovore" i "odluke" koji su samo završetak ultra-dosadnih i ponavljajućih dijaloga o časti, suzbijanju emocija, poštovanju Džedajskog koda, itd. Jebo te, za mene je definicija Džedaja bila i ostala Obi-Wan, starac koji jeste pun mudrosti, ali koji se ne libi da zama'ne sabljom usred kafane when some filthy alien trash is giving him shit, umesto da mu kao Mr Spok počne besediti da se umiri jer nasilje i tuča nikada nisu odgovor. A gomila ovih Džedaj mastera u igri su samo bledi smarači koji će na svakom koraku da zvuče kao Mr Spock. Siguran sam da će biti isti slučaj i na Sith strani, i da neće biti pandana Darth Maulu, koji iako je potpuno neiskorišćen u filmu lepo popunjava opis bad motherfuckera, ili ne dao Bog Vejdera koji do dana današnjeg ostaje kalup za zlog arhineprijatelja. Razumem šta je Bioware hteo da postigne s ovim, da da igri taj RPG osećaj stvaranja karaktera kako igra odmiče, ali mi se taj proces stvaranja čini kao odrađen primarno za ciljnu grupu 10-14 godina. Neću da mi glavni lik, za kog sam hteo da bude kick-arse Jedi tank potpuno na Light strani sile bude neki štreber koji će napraviti juriš međ neprijatelja a da ne zaurla ratni poklič, već će zapucati na protivnika sa smernim i smirenim "Napred junaci, ali samo odmereno, i bez prevelikih uzbuđenja".
Link to comment
Kako bre prvi kvest danždn, nemoguće :mellow:
Не буквално, не брини: силази се у подземље по мач. :D Трећи квест је против елитног непријатеља, мора одмах група, такође у подземљу.
3. I za ljubav Božju, da baš svaki dijalog mora da se završi sa May the Force be with you? Postaje dosta zamorno, kao i reči I am tremendously honoured.
Шта друго очекујеш када играш геј Републику? :P
4. Arhitektura. Mnogo mi je bio bolji osećaj biti baziran na jednoj poluraspaloj, prljavoj fregati Alijanse i odatle se boriti protiv Imperije nego li gledati sjaj i šljašt megagrandioznih Jedi hramova i palata.
Опет због геј Републике: на тамној страни су рушевине и прљавштина и моги ти рећи да изгледају одлично.
5. 1/2/3 Good boy/Srednje/Drkadžija odgovori za svaki dijalog. Postaje zaista zamorno.
Ја истриповао да одлике које доносиш као играч и које доносе "добрица" или "дарк сајд" бодове могу да резултирају тиме да ти лик прелети из једне фракције у другу. То би било потпуно у духу лора, а и објаснило би како је могуће да се на истом серверу праве ликови и на страни Републике и на страни Империје.
Link to comment
Ја истриповао да одлике које доносиш као играч и које доносе "добрица" или "дарк сајд" бодове могу да резултирају тиме да ти лик прелети из једне фракције у другу. То би било потпуно у духу лора, а и објаснило би како је могуће да се на истом серверу праве ликови и на страни Републике и на страни Империје.
^ this.I ja sam to očekivao. :)kopiraću samo moj post sa jednog deugiog foruma:
Ovako... u petak u 17:00 sam nestrpljivo čekao početak igre, nakon što sam skontao da je najbolje da restartujem klijent, odjednom se pojavilo PLAY dugme. YAY!!! Sve vreme bio na vezi sa drugarom, i kod njega isto. Bio sam blago razočaran, kada sam na početku video tipa 1 ENG server, i 10 GER/FRA . I šta ću.. uđem odmah na taj server (što se kasnije ispostavilo kao greška, jer je taj server imao ubedljivo najduži queue, pošto su svi verovatno uradili kao ja ).Kreacija likova: Napravih human Jedi consulara, smorilo me što postoje samo 4 body type-a, od kojih se ne zna koji je retardiraniji, na kraju izabrao treći, jer jelte najviše liči na mene u RL (not really).Početak:početna zona je skroz kul urađena, questovi jasni, malo mi je trebalo da skontam quick travel (bolje odrađeno od WoW-a, gde te HS vezuje samo za jedno mesto, ovde možeš da se TP na bilo koji hub koji si "otkrio - ili se kao registrovao na njega).Questovi: wow-oliki, idi tamo ubi ovo, ubi ono, lepo je da ti se otvaraju tipa "subquestovi".. ako u nekoj zoni radiš quest, obično ti se otvori taj podkvest gde ubijaš mobove u toj zoni.. kao bonus i odmah se dobija XP. Biranje odgovora je kul na početku, ali pošto sam ja želeo da budem dobrica u igri, sve se na kraju (nakon 5-6 levela zbog želje da se stigne što dalje), svelo na pritiskanje "1". Uglavnom je "1" good guy, "2" nezainteresovan, "3" bad guy.Flashpoints: GREAT, zanimljivo, dinamično, barem ova jedna koju sam igrao.... Postoje "grananja" flashpointa, gde u zavisnosti od odgovora koje daje grupa, menja se ta instanca (kod mene 2 lika ladno glasala da ubiju neke crewmembere ). Companion(s): Kao jedi consular, dobih kompanjona, simpatičnog guštera huntera, koji je sasvim uspešno tenkovao sve živo a i dobar mu je DPS. Njemu dajete gear/poklone itd... Zanimljivo je da i sa njim gradite neku vrstu odnosa, odnosno prilikom svakog questa, i razgovora sa ljudima, prikazuje se i njegova reakcija na vaše odluke... prilično zanimljivo.Specijalizacije: prilikom biranja "advanced class" sam se sjebo ko niko.... umesto shadow, izabrao sam sage... tu sam se smorio ko niko (barem u početku, dok nisam skontao da sam u stvari postao nešto između shadow/disco priesta, što je kul )Brodovi: Na 16-om levelu sam završio taj prvi quest line (odlična priča), i dobio spaceship, gde me je sačekao C3P0 (odnosno neki njegov prethodnik) .Nastaviću kasnije.. @work atm :) .
Edited by Santa
Link to comment
Neću da mi glavni lik, za kog sam hteo da bude kick-arse Jedi tank potpuno na Light strani sile bude neki štreber koji će napraviti juriš međ neprijatelja a da ne zaurla ratni poklič, već će zapucati na protivnika sa smernim i smirenim "Napred junaci, ali samo odmereno, i bez prevelikih uzbuđenja".
light tenk je sranje. jebeni paladini, smor zivi. e zato je Dark Avenger u lineage II mamojebac za sve tenkove ikada(a igrao sam tenka u svakom MMORPG u koji sam ulazio). cak je i za PVP bio extra. hamstring+shield stun+judgment dok je stunu, pa opet shield stun :wub: DK u WOWu mu se jedini priblizio, mada mi je sama ideja tenka bez shielda bezveze, ali blood mastery u Cati je bas kako treba!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...