Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Marko Djokovic ponovo na terenu  :)

 

Igra kvalifikacije za celindzer u Sevilji, u prvoj rundi sa 6-0 6-0 deklasirao 2063. na svetu  :D

 

Odlično, nadam se da neće više imati vremena da trenira Novaka

Link to comment

Devojcica. Tara je skraceno od Tamara nadam se...

U Blicu piše da je to staro Srp(b)sko ime.  :unsure:

Mense čini da je, pre pomodno, nego staro.

U svakom slučaju, živa bila, velika porasla.

Link to comment

Baš htedoh da opljunem taj crveni tabloid, al me preteče ;)

Napisaše nešto kao ultra-hiper-mega srBsko ime, ja računam Milica, Ljubica, Ravijojla :wicked: ...kad ono Tara... Ladno su mogli i Deneris :lolol:

 

Sent from my SM-N910C

Link to comment
  • 1 month later...

 

Saradnju su okončali na kraju 2016. godine kada je Novak i izgubio prvo mesto na ATP listi. Beker je otkrio šta je ključ kada je u pitanju profesionalni tenis i zbog čega više ne trenira Novaka.

"Tenis mora da bude na prvom,a porodica na drugom mestu. Tako je kako je. U suprotnom možemo da ostanemo prijatelji, ali neću te trenirati."

Link to comment

Pepetov intervju od pre sedam dana, sad mi iskočio u povezanim vestima. Sve je superkalifradžilistikekspialidoušz :ph34r:

Amor y paz -_-

 

"Sa Đokovićem je, otkako je naša saradnja počela, sve prošlo dobro, kako na profesionalnom, tako i na ličnom planu. Promenio ga je taj naš odnos i iznutra i spolja. Osetio se dobro. Poštuje druge, nije nadmen, već velikodušan. I prema sebi se promenio, ima više poštovanja, lakše prihvata stvari. Usmeren je na opšti boljitak, što i čini da sve oko njega funkcioniše bolje, harmonične. Na taj način, šta god da radite, osećate se dobro", rekao je Imaz za španski "As".

 

U tom intervjuu on je istakao da je Noletova karijera dostigla vrhunac upravo kada se i njihova saradnja odvijala.

 

"Kad je on pošao ovim, pomenutim putem, on je nastavio da pobeđuje, ali i da ostvaruje ono što pre toga nije, poput titule na Rolan Garosu. Bio je smireniji, ali njegovo telo nije izdržalo. Sakupio se umor od turnira, Olimpijskih igara... forma mu je bila u padu, a i rezultati. Ovoga puta je, međutim, razlika bila u tome što je živeo tako da je sve to lakše prihvatao. Mnogi bi pomislili "mnogo je tu ljubavi, a onda - poraz", ali, ne, to je način da se pobeđuje, već godinama to govorim i radim. Novak sada prihvata situaciju u kojoj je, uči iz nje, razume je. Devet godina je, bez prestanka, od decembra do novembra, igrao bez povreda, bez odmora, a to nosi sa sobom veliku težinu. Da, ova povreda će mu omogućiti da se osveži", ističe Imaz.

On je dodao da ga sadašnje Đokovićevo stanje raduje:

 

"Ja sam vrlo dobro, jer sam, kada je o njemu reč, uveren da je on i te kako svestan šta mu se dešava. On vrlo objektivno sagledava stvari, svestan je svega, a i otvoren da uči, bez predrasuda. On još ne trenira u punom smislu, ne koristi reket, posvećen je oporavku na jedan drugi, fizički način. A terapija odmora pomaže da se telo osveži. Cilj je da se u januaru vrati na teren, u Australiji", rekao je Pepe Imaz, dodajući da Nole i njegov glavni trener Andre Agasi imaju "fantastičan odnos", ali i da će on nastaviti da u Novakovom timu ima ulogu kao što je i do sada.

Link to comment

meni je potpuno neverovatno da jedan sportista kao sto je Novak, nenormalno talentovan i uspesan, prihvata savete ili sta vec od toliko kopletnih idiota. prvo onaj lazni dr, pa Maja Volk, sada ovaj, sta god bio

 

ne razumem, eto

Link to comment

Jesi ozbiljan, jebo te? Pa ako nešto fali sportistima, a naročito uspešnim, to je formalno obrazovanje. A da ne pričamo o podložnosti sujeverju, ritualima koji "donose sreću" i slično, od čega je samo korak do fascinacije raznim šarlatanima.

Link to comment

Ne treba ti za to formalno obrazovanje, samo zdrav razum. A pogotovo bi vrhunski sportista morao da bude svestan da rezulat donosi samo krvav rad, a ne kojekakve gluposti

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...