Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

5 zadnjih bezveznih i 0 playmakera, musi nema plan b, kada protivnici provale 3-6-1 formaciju biće veselo...

- zato nije ni zvao malog đavola ljaju, ne može ga koristiti kao zadnjeg bezveznog a ni kao krilo ii špica, objasnio je on to još pre pola godine

U kom smislu kontrolisati? Može da igra umesto Kostića, ili ako se Tadić, nedobogpupu, povredi, da imamo bar jednu zamenu koja ume nešto s loptom.

 

Je l mali Živković počeo da igra? Nema ni njega.

Link to comment

Tu je Bambika da svojim iskustvom zakrpi ako dodje do ma koje pu-pu situacije :fantom:

 

Sad ozbiljno, meni najzalije sto nema Lazovica. Igra odlicnu sezonu u Genoi i mislim da bi desni bok sa njim bio puno ubojitiji nego sa Rukavinom. Iz te kombinacije bi i on i Tadic opasno profitirali.

Link to comment

Sad ozbiljno, meni najzalije sto nema Lazovica. Igra odlicnu sezonu u Genoi i mislim da bi desni bok sa njim bio puno ubojitiji nego sa Rukavinom. Iz te kombinacije bi i on i Tadic opasno profitirali.

 

+1

 

Opet nema Race, Musline pederu.

 

+1

Link to comment

Pa, možda ne bi bilo loše otići na to prvenstvo. Živković tek treba da ozbiljno zaigra, Grujić da dobije više minuta u prvom timu. Da li je Maksimović još u Astani?

 

Uglavnom, ima za njih vremena.

 

Šta se zbiva sa legendom Čelsija Pantićem?

Link to comment

Bitno je i u21 prvenstvo, ne bi ni ti klinci bili to što su sad da nisu otišli u Litvaniju i na Novi Zeland i poharali

 

Tačno to.

 

Džabe bi ga tukao kad se rodio bez mozga.

 

Može fudbaler i bez mozga da bude koristan, samo ga treba naučiti. Tošić ima dovoljno pozitivnih osobina i mogao je biti takav.

Link to comment

У екипу се вратио тренутно најбољи асистент у Премијершипу. А југословени помињу Раћу. :fantom:

Овом тиму би изгледа Дарко Лазовић легао као будали шамар, невероватно ми је да су Митровић и Вуковић на списку, као и онај несретник из Данске. Тај из Аталанте је за мене потпуна непознаница.  Митар је у голгетерској форми, Тадић убива, Костић солидан...3 бода.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...