Jump to content
IGNORED

Borba protivu dosadnih insekata


Lezilebovich

Recommended Posts

Jeli ovo neka zajebancija , šta je ovo!?
Generalno nije zajebancija posto sam ja sa starim softverom proveo nekoliko leta bez komaraca. Kome god sam ga pomenuo umro je od smeha ali su kasnije videli da radi posao. Imao 2 moda: pistanje koje je bilo neizdrzivo i jedva cujno krcanje koje je radilo posao. Posto ne spavam sa otvorenim prozorom, racunar ih je rasterivao pa posle nisu mogli da se vrate. Verovatno ga imam negde na disku pa ako neko ima Win98 i kuciste sa zvucnikom :), mogu da ga podignem na net.Za ovaj program nisam siguran sta radi i da li koristi. Ne cuje se nista osim kad se klikne dugme "test". Ne znam da li je neko skinuo i probao ali bi bilo zgodno utvrditi da li funkcionise.
Link to comment
Mene more druge brige, pojavili su mi se mravi, kako se boriti protiv njih?
I kod mene su se ovih dana pojavili, ali sam ih uništila jednim jedinim prskanjem, onim smrdljivim sprejomšto se zove "Super Ragon Spray", a besprekorno mi služi za sve živo /muve, komarce, pauke, mrave../.
Link to comment
Generalno nije zajebancija posto sam ja sa starim softverom proveo nekoliko leta bez komaraca. Kome god sam ga pomenuo umro je od smeha ali su kasnije videli da radi posao. Imao 2 moda: pistanje koje je bilo neizdrzivo i jedva cujno krcanje koje je radilo posao. Posto ne spavam sa otvorenim prozorom, racunar ih je rasterivao pa posle nisu mogli da se vrate. Verovatno ga imam negde na disku pa ako neko ima Win98 i kuciste sa zvucnikom :), mogu da ga podignem na net.Za ovaj program nisam siguran sta radi i da li koristi. Ne cuje se nista osim kad se klikne dugme "test". Ne znam da li je neko skinuo i probao ali bi bilo zgodno utvrditi da li funkcionise.
Evo ja sam stavio na testiranje. Javiću rezultate sutra...
Link to comment
http://www.mediafire.com/?wqzdyqddyngEvo vam softver za rasterivanje komaraca. Nasao sam ga pre neki dan i izgleda da radi. U vreme Win98 sam koristio neki Banish mosquito koji je radio bez greske ali ne radi na danasnjim racunarima.
a je l' dovoljno da mi komarac svetli na desktopu (ovo je već dovoljno bizarno :D), ili treba nešto da podesim broj bitova ili tako nešto :unsure: Edited by Malkmus
Link to comment

svojim oćima sam videla kako zaprašuju moju ulicu.ipak je ostalo po nekoliko primeraka na ramovima slika, na abažurima, međuknjigama. i dalje grizu. koje im je zadovoljdtvo da ujedafju bakutuumesto mladog mesa nikad mi neće biti jasno.

Link to comment

Ovog zaprašivanja ko da nije ni bilo, lopovi su rastvor razblažili s nečim. Đilas tajkun. Glasao bih za partiju koja ima solidnu strategiju za borbu protiv ove gamadi.

Link to comment
koje im je zadovoljdtvo da ujedafju bakutuumesto mladog mesa nikad mi neće biti jasno.
o meni je jasno, kao komarac veliki sam znalac, mlado ili staro nema veze dokle god ima žeravice.
Link to comment

žeravicu, dok se ne ugasi, najbolje ću upotrebiti ako zapalimkrpe, gume, šta bilo. valjda će dimčina do neba da rastera nemani.opet ujedaju , mada sam se naflitala autanom.

Link to comment
  • 1 month later...
žeravicu, dok se ne ugasi, najbolje ću upotrebiti ako zapalimkrpe, gume, šta bilo. valjda će dimčina do neba da rastera nemani.opet ujedaju , mada sam se naflitala autanom.
Немам ништа ефикасно за разјуривање, али зато ако уједе, натрљати свежим листом од босиока (ово сам већ негде написао). Престаје да сврби за коју секунду.Друга ствар је стицање имунитета. Ћале имао башту уз реку, па кад завршимо за тај дан, онако знојави седнемо, ево конгреса на нама. Четири-пет дана се шопамо и драпамо ко злотвори, после већ ни не приметиш, а и свраб све краће траје.
Link to comment
  • 11 months later...

Nemojte slučajno da se polakomite i umesto Raid tableta (230 din 30 kom) kupite LM Tox ( 120 din 24 kom). Ušteda je mizerna, a LMT smrde na zaboravljeni osveživač prostorija "Pokošeno seno" i samim tim podstiču agresivnost.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...