Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2017/18


Ros

Recommended Posts

Kod toliko hrvatskih trenera u EL naci ce klub do nove godine.

 

edit: zaboravih da je Repesa vec bivsi. Tipujem na Efes i Perasovica.

Edited by Mauci
Link to comment
  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Apollo Creed

    346

  • Nikodije

    288

  • Joe D

    247

  • MiddleClass

    245

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa sam je Radonja najavio odmah posle utakmice da ne može više ovako. Ne vidim tu neki prostor za teoriju zavere

 

A posle 4 god sa Čovićem, treba mu odmor. Taman dok se zavrti u Rusiji i Španiji. Tipujem na Unix i Zenit, možda čak i Loko  -_-

Edited by levi
Link to comment

+1

svaka njemu cast

izdrzati toliko dugo pored covica i ostalih odvratnih njuski kojima je ovaj okruzen definitivno nije lako

 

na stranu svi ostali pritisci kojima je bio izlozen, od jebanja majke crnogorske od prvog dana od strane raznih "navijaca"

 pa na dalje

Link to comment

Pa sam je Radonja najavio odmah posle utakmice da ne može više ovako. Ne vidim tu neki prostor za teoriju zavere

 

A posle 4 god sa Čovićem, treba mu odmor. Taman dok se zavrti u Rusiji i Španiji. Tipujem na Unix i Zenit, možda čak i Loko  -_-

 

:lol: 

Link to comment

Ne moras meni nista da pises, ali ako ces postavljati urbane traceve onda ih kao takve i postavljaj. Nemoj te izmisljotine tipa "rek'o mi jedan obavesteni covek" jer svi znamo da od toga nema nista, nacuo si na ulici neki glupavi trac iz trece ruke i preneo ga na forumu.

 

Uzgred, ovaj tekst ST nema nikakve veze sa tvojim optuzivanjem Radonjica da je nekome surovao iza ledja s olosem iz SNS-a, osim sto si postigao isti efekat kao i ST - izvredjao si Radonjica bezveze.

 

E, odjebi u troskocima sa tim dzukackim podmetanjima. Znam sta sam napisao i zasto.

 

Mislim, ti ces da mi pricas o carsijskim aberima a prenosis ono sto procitas i ucitas izmedju redova na B92.

Edited by Malvo
Link to comment

E, odjebi u troskocima sa tim dzukackim podmetanjima. Znam sta sam napisao i zasto.

 

Mislim, ti ces da mi pricas o carsijskim aberima a prenosis ono sto procitas i ucitas izmedju redova na B92.

 

Znas kurac, nemas pojma. Da znas napisao bi.

Link to comment

dobri smo, za sada imamo jedno 10 igraca na 2/3 i 2 igraca na ostalim pozicijama

Cuti, dobro je sto nisu prikljucili sesliju, bursaca i apica kako bi se taj nesrazmer nivelisao. Kapiram da moraju da dovedu bar jos dva spolja, i bar dva visoka. Ajd bekove ce naci nekako, ali za ove visoke ce biti problematicno. Alimpijevic je mlad, verujem da prati i poznaje ncaa, i da se nece libiti da odrizikuje sa nekim igracem sa koledza, npr.

Link to comment

Cuti, dobro je sto nisu prikljucili sesliju, bursaca i apica kako bi se taj nesrazmer nivelisao. Kapiram da moraju da dovedu bar jos dva spolja, i bar dva visoka. Ajd bekove ce naci nekako, ali za ove visoke ce biti problematicno. Alimpijevic je mlad, verujem da prati i poznaje ncaa, i da se nece libiti da odrizikuje sa nekim igracem sa koledza, npr.

 

mlad trener u srbiji - sanse su da ne gleda ni nba ni ncaa.

 

sto se igaca sa koledza tice, u evroligi se ne dovode igraci direktno sa koledza. poslednji koji je dosao je bio olivier hanlan sa boston koledza, koji je tamo stvarno odlicno igrao,  ali se u zalgirisu nije najbolje snasao. sad igra dobro u francuskoj, u le manu.

Link to comment

mlad trener u srbiji - sanse su da ne gleda ni nba ni ncaa.

 

sto se igaca sa koledza tice, u evroligi se ne dovode igraci direktno sa koledza. poslednji koji je dosao je bio olivier hanlan sa boston koledza, koji je tamo stvarno odlicno igrao, ali se u zalgirisu nije najbolje snasao. sad igra dobro u francuskoj, u le manu.

Kako to mislis da mladi treneri ne prate nba i ncaa? Pa sta onda prate ako ne to? Nisam pratio pomno koliko igraca direktno ide iz ncaa u evroligu, ali verujem ti da je ovo istina. S tim sto je zvezda u najgoroj situaciji od svih klubova iz evrolige, i morace nesto da rizikuje, jer nece moci da plati 4-5 proverenih igraca.

Edited by Nikodije
Link to comment

Kako to mislis da mladi treneri ne prate nba i ncaa? Pa sta onda prate ako ne to? Nisam pratio pomno koliko igraca direktno ide iz ncaa u evropu, ali verujem ti da je ovo istina. S tim sto je zvezda u najgoroj situaciji od svih klubova iz evrolige, i morace nesto da rizikuje, jer nece moci da plati 4-5 jakih pojacanja.

 

mislio sam bas na evroligu, u ostale lige dolazi milion amerikanaca.

 

garantujem ti da ako uradis anketu medju mladim trenerima u srbiji da bi rezultati bili porazni. poznajem milion mladih trenera i tesko mi je da se setim dvojice koji prate nba redovno, a o ncaa da ne pricamo.

Link to comment

Ispravio sam kasnije u evroligu, greskom sam napisao da ne idu u evropu.

 

Sta znam, ja da sam predsednik nekog kluba, ne bih zaposlio trenera, posebno mladog, koji ne poznaje dobro kosarku u americi. Pa svi trendovi odatle dolaze. Prosto ne mogu da verujem da je to istina.

Link to comment

ziva istina, cak ide i dalje od toga da veliki broj smatra da je kosarka u americi sranje.

Link to comment
  • radisa unpinned this topic
  • Hamlet Strašni locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...