Jump to content
IGNORED

Suncanje


Allegra

Recommended Posts

misim ja kad kažem vagon šargarepe mislim na najmanje 4velike iscedjene u soku svaki dan plus nekoliko izrendanih u salatma u toku dana..a to su samo sveže.. :P

Link to comment

Ja prosle godine dobio one neke pege od suncanja, jel to nesto zajebano ili jok? Uglavnom po ledjima/ramenima, to mi je uvek najizlozenije.

Link to comment
Ja prosle godine dobio one neke pege od suncanja, jel to nesto zajebano ili jok? Uglavnom po ledjima/ramenima, to mi je uvek najizlozenije.
само чувај питона да не опегави све остало може да се сече и крпи.
Link to comment

Ja nemam nikakve alergije ni ništa slično, prija mi sunce :)Samo ne valja ako izgorim, naravno, ali i nisam nešto mnogo izgorevala(!) u životu, 2-3 puta malo gadnije (pri čemu nikada na plaži :lol:) i još par puta onako i to je sve.Btw možda glupavo pitanje: da li je opasno samo ako izgoriš, ili uopšte ako boraviš mnogo na suncu pa dosta pocrniš?

Link to comment
само чувај питона да не опегави све остало може да се сече и крпи.
Vec godinama se povremeno suncam go na terasi, ali umereno, bez preterivanja... mada cu ipak da se pogledam malo bolje, sad si me poplasio.
Link to comment
  • 3 years later...

Danas sam išla na dermatoskopski pregled koji sam zakazala preko interneta u okviru Euromelanoma projekta. Zakazala i svim članovima moje familije  i išli su i oni (svima sve u redu). Mislim da su odlične ove akcije na nivou cele države.

 

http://www.euromelanoma.org/serbia

 

 

Kampanju organizuje Udruženje dermatovenerologa Srbije u saradnji sa Euromelanoma Europe i Evropskim udruženjem za dermatološku onkologiju (EADO), Intersekcijskim odborom za melanom Srpskog lekarskog društva,  a pod pokroviteljstvom Evropske akademije za dermatologiju i venereologiju (EADV) i Ministarstva zdravlja Republike Srbije.

Nacionalni tim Euromelanoma 2016. u Srbiji čine: prof. dr Lidija Kandolf Sekulović, koordinator  doc. dr Dušan Škiljević, prof. dr Željko Mijušković, doc. dr Danica Tiodorović-Živković, doc. dr Vesna Miličić,  asist. dr Tatjana Roš, assist. Dr Jelena Stojković Filipović, asist dr Tatjana Radević, prim dr Olga Osipov, dr Vesna Tatljak Vlahović i prim dr Vanja Petković Orozović. 

Ovogodišnji sponzori kampanje su:  Eucerin Srbija, Roche d.o.o., La Roche Posay, MSD, Mylan, Telekom Srbija i Inovacioni centar Elektrotehničkog fakulteta.

 

Profesor dr Lidija Kandolf Sekulović  

Koordinator Kampanje Euromelanoma u Srbiji

Klinika za kožne i polne bolesti, Medicinski fakultet, Vojnomedicinska akademija

Edited by halloween
Link to comment

Da, na celoj teritoriji Srbije, ali samo danas. A i u redovnim okolnostima (mimo projekta) nije skup pregled, 700 dinara u Gradskom zavodu za kožne bolesti.

Link to comment

jbga, htedoh da postavim na fb, znam da bi ih bilo zainteresovanih...ali sada je vec prosao dan kod vas. steta...dobra je to akcija.

Link to comment
  • 3 years later...
  • 2 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...