Jump to content
IGNORED

Fitness i "starost"


Indy

Recommended Posts

I kod nas ce biti 67 za muske... Ali meni pada punih 40 godina staza u 59toj jerbo imam 4 godine beneficiranog iz starojugoslovenskog vremena... Naravno niko te ne sprecava da radis do 67...

Link to comment
  • Replies 270
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • darling

    38

  • ToniAdams

    33

  • Indy

    23

  • Zli Gli

    14

Top Posters In This Topic

  • 3 months later...

U vezi onog pentranja/kurcenja sa prethodne strane... Samo da se javim da sam dobio ono što sam zaslužio. Roknuo sam sa jedno 2 i kusur metara visine sa motora 1 aviona u Accri (Ghana) i sjebao nogu i ruku... Prekosutra se vracam u BGD u kolicima... Ništa slomio ali necu jedno mesec dana hodati...

 

Dakle 51god, skoro 90kila i mozak tinejdžera koji se pentra na komšijsku trešnju... :frust:

Link to comment

U vezi onog pentranja/kurcenja sa prethodne strane... Samo da se javim da sam dobio ono što sam zaslužio. Roknuo sam sa jedno 2 i kusur metara visine sa motora 1 aviona u Accri (Ghana) i sjebao nogu i ruku... Prekosutra se vracam u BGD u kolicima... Ništa slomio ali necu jedno mesec dana hodati...

 

Dakle 51god, skoro 90kila i mozak tinejdžera koji se pentra na komšijsku trešnju... :frust:

 

Cemu ogorocenost? Padanje i povrede su sastavni deo avanturistickog zivota. Bitno je da nista nisi slomio i da ces ubrzo moci opet da se pentras. :)

Link to comment

U vezi onog pentranja/kurcenja sa prethodne strane... Samo da se javim da sam dobio ono što sam zaslužio. Roknuo sam sa jedno 2 i kusur metara visine sa motora 1 aviona u Accri (Ghana) i sjebao nogu i ruku... Prekosutra se vracam u BGD u kolicima... Ništa slomio ali necu jedno mesec dana hodati...

 

Dakle 51god, skoro 90kila i mozak tinejdžera koji se pentra na komšijsku trešnju... :frust:

 

Ajde bogati i Brega je pao sa visnje, i sta mu sad fali, nista.

Proci ce za cas.

Link to comment

Cemu ogorocenost? Padanje i povrede su sastavni deo avanturistickog zivota. Bitno je da nista nisi slomio i da ces ubrzo moci opet da se pentras. :)

 

Hvala!

Generalno sam bio iznenadjen, jer nikad (iamabašnikad) u životu nisam pao, niti lomio bilo šta... Ono uganuti zglobovi sa fudbala i pomereno rame sa trulih kobila se ne racunaju...

I nisam ogorčen, već pomalo ljut na sebe jer sam mogao u ovoj vukojebini i vrat da slomim...

 

To je otprilike kao kad mozak pamti finte i pokrete sa fudbala kad ste imali 20god. i 20kg manje... Ali telo ne moze da odgovori više tim zahtevima... I tako... Hvala još jednom na ohrabrenju...

 

 

A inace i nisam neki avanturista... Ali tu i tamo dobijem neki iznenadni napad...

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...