Jump to content
IGNORED

Нетфликс


Прслин

Recommended Posts

Питај то поново на крају године. :(

 

Интернет се убрзано затвара. Очекујем много лоших вести када је у питању слобода интернета - бар она најшире схваћена која подразумева и торенте - у следећих неколико месеци и драго ми је што добијамо легалну алтернативу по разумној цени, ван Митровићевих пиплметара, есбебеовског монопола и Тијанићеве дуге сенке.

 

Prvo, nema sanse da se cenzurise internet na globalnom nivou.

 

Drugo, kada govorimo o Netflixu, pricamo o filmovima/serijama. Sta ces sa sportom recimo? Za to ti treba regularna televizija. Netflix moze da bude samo dopuna, nikako zamena za kablovsku TV.

Link to comment
  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    30

  • dragance

    28

  • Прслин

    27

  • Prokleto Djubre

    26

Prvo, nema sanse da se cenzurise internet na globalnom nivou.

 

Drugo, kada govorimo o Netflixu, pricamo o filmovima/serijama. Sta ces sa sportom recimo? Za to ti treba regularna televizija. Netflix moze da bude samo dopuna, nikako zamena za kablovsku TV.

Pa za sport imaš druge servise.

BeIN recimo

Link to comment

Vredi para svakako, ali teško da će srbin čovek u skorije vreme dići ruke od torenta.
A da će torenti ikad da umru, to sumnjam. Mislim u najgorem slučaju uplatićemo vpn, to mu valjda dođe bulettproof

Edited by Ruxin
Link to comment

Pa sad... Imati drugi DNS nije nelegalno.

Znači da možeš da se pretplatiš na Bein i gledaš Premiere, Primera, CL i sve ostalo

 

Pa jeste nelegalno, to sto je izvodljivo je druga prica. I Netflix se do sada mogao pratiti i svasta jos moze..

Link to comment

Na lg tvu moras da stavis sve aplikacije a ne popularne da bi nasao nerfliks. Barem kod mene je bilo tako. Evo sad ga skidam

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Link to comment

Netflix koristim vec duze vremena. Tehnicki, nije bilo zvanicno dostupno u mojoj zemlji, ali redovno placam i koristim njihove usluge uz VPN. E sad, nedavno su stigli kod mene i u komsiluk (kod yobbos iz Australije), ali je ponuda mrsavija nego u USA. Ja volim da koristim VPN, pa tako se ulogujem na netflix kada mi je VPN podesen na UK, gde imas vise filmova koji su dostupni.

 

Piraterija svakako nece biti iskorenjena, ali ovo je veoma dobar i legalan nacin da se gledaju programi za oko $8 mesecno koliko me kosta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...