Jump to content
IGNORED

VICE Srbija


nautilus

Recommended Posts

odlicna su oba

 

edit, ja tu formu i inace volim i trudim se da pratim po nekim sajtovima koji agregiraju takve tekstove i bas sam se spremala da na forumu zakukam kako nemamo dovoljno slicnih sadrzaja na srpskom, hrvatskom, crnogorskom, takoreci nasem jeziku, sto je tragedija. tim me vice vise obradovao, prevodi su dobri, domaci tekstovi su dobri i nissu ocigledan prepjev uzora sa engleskog govornog podrucja, a to je vazno jezicki, jezik je inace zapostavljen kod nas

 

fudbalski clanak jos nisam procitala, sad cu i njega

Edited by morgana
Link to comment

taj o buniki je najbolji, malo luta između anegdote i priručnika pa je ukupan utisak nekako amaterski, ali je zanimljiv i čitak.

 

ovaj o nameštenom fudbalu je imao toliko potencijala a ispao meh...

 

prevodi nisu loši

 

intervju sa pašalićem super, pre svega zbog pašalićevog mudovitog stava i prepriča, car

 

galeb hm...

Link to comment

taj o buniki je najbolji, malo luta između anegdote i priručnika pa je ukupan utisak nekako amaterski, ali je zanimljiv i čitak.

 

ovaj o nameštenom fudbalu je imao toliko potencijala a ispao meh...

 

prevodi nisu loši

 

intervju sa pašalićem super, pre svega zbog pašalićevog mudovitog stava i prepriča, car

 

galeb hm...

 

+1 . Procitao sam prvo ovaj o fudbalu, slogirao se, probao Galeba, video da je neka lista u pitanju, ugasio i na kraju iz spoja radoznalosti i depresije kliknuo na bastovana. Nisam stigao da procitam do kraja, ali makar je delovalo interesantno. Fudbaleru je falio samo Balasevic da svira u pozadini.

 

U ćevapu bih nekada možda pronašao i suštinu života, ali ovoga puta ne....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...