Jump to content
IGNORED

žestina


henrik larsson

Recommended Posts

 

Jamison. I shit you not, vrlo posten viski za normalne pare. Nisam odavno istrazivao Irce od kad sam se obecao Jamisonu, al recimo da skoro cela proizvodnja ide iz dve destilerije. U poslednje vreme su imali mini revival popularnosti, pa moze da se nadje dosta opskurnih viskija, al ne mogu nista napamet da preporucim jer nisam probao. Javi sta si uzeo, zanima me.

 

 

 

Ovaj sam poručio, a šta ću dobiti ne znam. Za Jameson se slažem, Caskmates me je oduševio.

Edited by Dr Arslanagić
Link to comment

Kada je već pomenut rum, šta je zapravo rhum agricole, pošto je 90% ruma u Francuskoj taj model? I zna li neko da preporuči šta od tih gvadalupskih i martiničkih delicija?

Link to comment

Tullamore Dew je tacan odgovor, svaki hip Irac bi ga preporucio pre Jamesona. Ja uglavnom pijem Jameson kad izadjem zato sto je pitak, jeftin i svuda dostupan. TD se vec retko gde pije u mojim lokalima. Oba viskija dolaze iz iste destilerije.

 

 

ovde u srbijicu ta 2 isto kostaju, manje vise. i vuku na istu stranu....

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

vukoje loza. u rangu odličnih domaćih loza iz tog kraja(trebinje). dva koplja iznad 13. jula, u rangu ili nešto bolja(po meni) od prvijenca

Jesi to kupio dole ili ovde negde...
Link to comment

pio sam moze biti najbolju radzu u zivotu ili jednu od najboljih. ne svidja se svima koji su je probali ali je teska navlakusa. nemac proizvodjac, od necega sto se zove alte marille - stara kajsija - rakija je rakija, 40 i kusur stepeni ali je slatka, ne kao liker ali ima slast u ustima. realno je vrhunski dizestiv, ja sam je probao i posle prve ture deljenja sa rodbinom izvrsio sam aproprijaciju dobra i sada je samo moja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...