Jump to content
IGNORED

Alternativni soping vodic kroz Beograd


morgana

Recommended Posts

Kad smo vec kod kaputa (muskih) - mislim da bi trebalo da odes i do Avangardie, bas sam sinoc prolazila i spazila da su preobukli izlog (onaj u Kolarcevoj, moze biti da je na Bulevaru veci izbor)

Edited by apotekarica
Link to comment

Ma kako sam samo mogla da zaboravim najbolju prodavnicu carapa u Beogradu (ali ne za one sto nose zenstvene cipkaste sa likrama denovima i halterima, vec za nas sto nosimo tople dokolenice i hulahopke, jednobojne, raznobojne, tople, divne, reljefaste, romboidne, koncane, cvetaste i ostale...) Dakle, u prolazu ispod Doma omladine, na raskrsnici na kojoj se spajaju stari i novi deo prolaza, ima jedna radnjica koja ne znam kako se zove. Tu imaju naajbolji izbor carapa koji sam ikad videla u zivotu, kolekcija se redovno dopunjava i obnavlja, cenim da je to fajnest seleksn turskih carapanaca, ludilo dokolenice su od 100 do 200 dinara, najcesce su 150. Otkad idem tamo, imam carapa ko nikad u zivotu. To za zene. Muskima, nazalost, slaba vajda.

Link to comment

Ako od ovoga moze alternativnije onda stvarno.....Subotom ko ima volje dodje u NS na najlon pijacu. Odete u Romski sektor, a tamo... Ukradene kosulje, manitili, kaputi, sakoi, odela, nautica jakne... iz Z. EvropeceneKosulje - od 100 do 500 dinsakoi 300-800 dinza 1000 din se uspelo dobiti - 2 sakoa i 5 kosulja

Link to comment

ovo me podsjetilo na suknju od santung svile (duga, a-linija) koju sam kod kineza pazarila za 600 dinarabila je i jedna safari jakna, fenomenalna, od mjesavine lana i svile, za 1000 dinara, ali velikai salovi za 300. dzemperi, pokatkad. u novom objektu (al ne znam broj butika, na spratu pa desno) ima solidnih i kvalitetnih dzempera za oko 600 din prodavnice koje drze svilu (pravu, ne sinteticke pidzame na medvjede koje se prodaju pod firmom svile) se ciklicno otvaraju i zatvaraju; prosle godine je u novom objektu butik br 82 (cini mi se, a u svakom slucaju na spratu preko puta stepenista, pa mozda se neko sjeti i napise gdje su preselili) imao fenomenalne kimonoe i haljine, al je na zalost ispariogeneralno, 99% robe kod njih je smece, ali ima i biserae, da: ovo je situacija s kraja septembra

Link to comment
ovo me podsjetilo na suknju od santung svile (duga, a-linija) koju sam kod kineza pazarila za 600 dinarabila je i jedna safari jakna, fenomenalna, od mjesavine lana i svile, za 1000 dinara, ali velikai salovi za 300. dzemperi, pokatkad. u novom objektu (al ne znam broj butika, na spratu pa desno) ima solidnih i kvalitetnih dzempera za oko 600 din prodavnice koje drze svilu (pravu, ne sinteticke pidzame na medvjede koje se prodaju pod firmom svile) se ciklicno otvaraju i zatvaraju; prosle godine je u novom objektu butik br 82 (cini mi se, a u svakom slucaju na spratu preko puta stepenista, pa mozda se neko sjeti i napise gdje su preselili) imao fenomenalne kimonoe i haljine, al je na zalost ispariogeneralno, 99% robe kod njih je smece, ali ima i biserae, da: ovo je situacija s kraja septembra
oh, da kako sam zaboravili kineze. ja sam kod njih pazarila ogromnu kolichinu svile za bijedne pare. upravo u tim ciklichnim radnjama. nekako mi se chini da imam istu suknju (shampanj boja i bordo) :).do pre nekog vremena jedna od radnji se nalazila preko puta novog merkatora u onim zgradama. vise je nema :(sva roba koju sam pazarila ima etikete namenjene z trzistu, te kontam da je nekako zalutalo do nas. greshke nisam primetila.
Link to comment
:lolol: jeste. bordo nisam nasla. jer si je ti kupila.ima i bluzica, al sa bez ledja (a to ne volim)
cu ti je zajmim kad treba :)imam i bluzice. obe. i super su. (ja volim kad su bezledjne).al ne nosim ih u ansamblu. bluzice obichni idu na neke shiroke lanene pantalone.
Link to comment

eeeeee, pa ne moze da se prica o Kindzosima a da se ne pomene epicentar fensi kineske robe u Svetozara Markovica 10, I sprat, interfon Fashion Room. Doduse, nisam sigurna da ovim ne otvaram i kriminogeni dosije zvani "beogradski fashion room-ovi" ali, kome je do zaista dobrih kopija (ne bash vrhunskih, ali upper middle class) za male pare - prava meka. Imaju bukvalno sve - od cipela, preko tashni, naocara, kaiseva, nakita do garderobe (malo vise za zenskinje, opet, nisam preterano ni zalazila u mushki deo) - primaju kartice, cekove, uredno izdaju fiskalni racun, ne izgovara se nikakva sifra na ulazu ("salje me boki" i sl.) rade svim danima osim nedelje od 11 do 22. Plus, retko ljubazno osoblje, posebno kad se uzme u obzir da je kucni red takav da mozete da rovarite koliko hocete, isprobavate n stvari odjednom, dovlacite drugarice i uzu rodbinu u kabine i sl. Primaju rezervacije, bez avansa (npr. danas kazem doci cu do ponedeljka u tri - ako se ne pojavim, stvar se vraca na stender, ali ne ispaljuju kupce ako se u medjuvremenu pojavi drugi interesent). Malo kubure s brojevima, i naravno ima kojekakvih bizarnih sekoaleksicoidnih komada, ali, kad se pretrebi po radnji, da se svasta iskopati.

Link to comment
Ma kako sam samo mogla da zaboravim najbolju prodavnicu carapa u Beogradu (ali ne za one sto nose zenstvene cipkaste sa likrama denovima i halterima, vec za nas sto nosimo tople dokolenice i hulahopke, jednobojne, raznobojne, tople, divne, reljefaste, romboidne, koncane, cvetaste i ostale...) Dakle, u prolazu ispod Doma omladine, na raskrsnici na kojoj se spajaju stari i novi deo prolaza, ima jedna radnjica koja ne znam kako se zove. Tu imaju naajbolji izbor carapa koji sam ikad videla u zivotu, kolekcija se redovno dopunjava i obnavlja, cenim da je to fajnest seleksn turskih carapanaca, ludilo dokolenice su od 100 do 200 dinara, najcesce su 150. Otkad idem tamo, imam carapa ko nikad u zivotu. To za zene. Muskima, nazalost, slaba vajda.
Tu radi jedan... errr, wierd looking guy, i redovno imaju boNbonice za cijenjene musterije?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...