Jump to content
IGNORED

Kina


Kudravi Gaucos

Recommended Posts

ajd' se bar nakupuj nekih jeftinoća kad već nema ništa od underground muzičke scene
ideja mi je da kupim patike u sangaju, pa da se hvalim da imam sangajke :)
neki kinezi napravili hip hop pesmu u kojoj pljuju po cnn i njihovom izveštavanju o događajima na tibetu. PAr miliona views na youtube, ali nikako mi ne uspeva da pronađem po ključnoj reči. Zvuči sumanuto, još kada čuješ prevod...
ala to zvuci zajebano... bedak sto ja ne vidjam te stvari, a ni one Biohemijine metalce. Ovde je sve postena radnicka klasa... :)a ja sam se razbio od one njihove rakije i piva... vise mi je mesto na pijanom postovanju, nego ovde. :) Racunajte da cu dati sve od sebe da primetim kakvu andergraund scenu, pa cu da snimim. Morao bi Saangaj da ima nesto slicno - ipak je to jak grad. Bar se nadam... Pozdrav za sve parapsihopatologe iz Shenzhena...
Link to comment
Racunajte da cu dati sve od sebe da primetim kakvu andergraund scenu, pa cu da snimim. Morao bi Saangaj da ima nesto slicno - ipak je to jak grad. Bar se nadam... Pozdrav za sve parapsihopatologe iz Shenzhena...
Overi Brain Failure. Kineski Rancid! A o MisanDao, najkvalitenijem pekinskom oi! skinhead bendu da i ne govorimo...misandao.jpg
Link to comment

Sta sam naucio putujuci Kinom (Marko Polo momenat):1) U Sangaju nema Sangajki. Naravno, mislim na nekada popularnu marku patika, gradjanke Sangaja imaju brojnost od desetak meleona.2) Pande uopste ne postoje. Bas sam gledao svuda oko sebe i nijednu nisam video. Verovatno ih je izmislila KP Kine da bi grinpis slao cash i u tu svrhu ofarbala pokojeg medveda u crno belo.3) Ovi pankeri i skinsi takodje ne postoje. Ne znam zasto su njih izmislili, s obzirom da ne postoje fondacije za pomoc ugrozenim pankerima, a Blood & Honour sto posto ne salje pare kineskoj braci.4) U Kini NE jedu pse. U Kini cak ni nemaju pse. Mozda su ih nekad jeli, pa ih zato sada nemaju ili ih nikad nisu imali, pa im je bio bedak zbok toga, pa su izmislili da su ih pojeli da im se drugi narodi ne bi smejali sto nemaju pse.5) Svi Kinezi su rasisti. To sam zakljucio tako sto sam smarao ljude po ulici da pogode da li sam ja Norvezanin ili Grk ili nesto izmedju. Niko nije znao iz cega sam zakljucio da smo mi belci njima svi isti - znaci, rasisti su.6) Nasi Kinezi iz bloka 70 su super kul likovi. Morao sam otici na kraj sveta, biti odveden sa njima u ruski pritvor zbog promasenih aviona, provesti noc u hotelu zatvorskog tipa soba do sobe, deliti poslednje wate baterije mobilnog telefona za javljanje kuci da bih to shvatio, ali nasi blok - Kinezi su stvarno super kul. Pokusacu da se druzim s njima ako budu `teli, mada deluju previse posveceni poslu za neka pijancenja (moje shvatanje druzenja to podrazumeva).7) Ako ste visi od 1.80, a zene vas smatraju ruznim i zbog toga nemate ljubavni zivot, jedina sansa za srecan zivot vam je da odete u Kinu. Tamo cete biti Bekam (dobro, ne bas Bekam, jer tamo vlada religija Bekamstvo, pa nije pametno porediti se sa visnjim zbog jeretickog prizvuka).Eto, to vam je to od vaseg specijalnog dopisnika. Ova izvestavanja su super zabavna i tek sad kontam zasto se Najruzniji_Covek_Na_Svetu iz Kon Tiki agencije uvek smeje kao idiot. Stvarno je zabavno...

Link to comment
  • 3 years later...

Generalno sa smestajem je ovde ok. Mozes mi posleti info oko datuma, budzeta, lokacije i sl i ja cu ti dati par varijanti. Na sajtu sinohotel.com mozes vudeti cene i bez depozita uraditi rezervaciju. Ja koristim taj sajt prilikom putovanja po kini.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...