Jump to content
IGNORED

Prodajem/trampim/uvaljujem


MaryPoppins

Recommended Posts

Prodajem krevet, a ne umem da ga opišem. ne znam ni ko ga je proizveo, ali: metalna (šatro moderno stilizovana) konstrukcija, drvene poprečne letvice koje izgledaju otprilike ovako: 01.jpgi dušek presvučen mebl štofom + dva matching jastuka. boja bež, 'štof' u nedostatku bolje reči je najbliži plišu pod rukom. nemam slike pri ruci, a ne vredi da se batrgam u opisivanju. kupljen pre 5 godina, nije puno prešo. samo mi ide na nerve jer mi pojede pola sobe.ako se dokopam slika kačim na uvid. užasno povoljno prodajem.

Link to comment

aaa... letvice su zlo! proklinjem dan kad sam pazario krevet s tim sranjem. užasno se ugiba, stradaju leđa and stuff.ovo shvatite kao subjektivnu ocenu, a ne kao antireklamu - merin krevet je sjajan, go for it!!

Edited by Gonzo
Link to comment
aaa... letvice su zlo! proklinjem dan kad sam pazario krevet s tim sranjem. užasno se ugiba, stradaju leđa and stuff.ovo shvatite kao subjektivnu ocenu, a ne kao antireklamu - merin krevet je sjajan, go for it!!
:lol: i onda kažu: gentleman never tells.apropos letvica, iako pokušavam da prodam krevet, ne mogu da se ne složim. umeju da ispadaju, mada su kod mene uglavnom ispadale samo 2, pri dnu (kod nogu), ali se vrlo lako učvrsti i bude ok. verujem za ugibanje, s tim da sam ja redovno, što okretala dušek, što menjala stranu kreveta na kojoj spavam, tako da je za sada ravnomerno amortizovan. da dopunim gornji oglas koji sam pisala na brzinu, a u silnoj želji da se rešim tog čuda - najpogodnije bi bilo uzeti ga za neku vikendicu, recimo ili stan koji izdajete. sasvim pristojno izgleda, ništa mu spec ne fali, al kapiram da već svako ima dobro rešenje za svoje lično spavanje. imam ja i ormar + ikea krevet na sprat u besprekornom stanju. sve oću da prodam. snažno želim da promenim životni prostor. i.e. kad ja jednom ponovo budem imala.
Link to comment

malo si se prejebo, to oko je protiv uroka i ceo topik sada prati dobra sreca. sada ce krevet biti prodat, i to ne za deset, nego deset puta deset evra! pu pu

Edited by vasudeva418
Link to comment
  • 1 month later...

Nadam se da je krevet prodat/uvaljen. Mogu li ja da se nakacim na ovaj topic, posto mi deluje kao najbolji za ono sto moram da uradim? Elem, prodajem/uvaljujem (bez trampe, molicu lepo) - monitore i printere. Nemam vise mesta u kancelariji za njih i zaista nemam vise koristi. Ko god ima koristi od artikala koje navodim, moze da se javi privatnom porukom. Svaki od komada opreme je "as is", tj. u stanju u kakvom su. Monitori su ispravni, a stampacima nedostaje punjenje u tonerima. Monitore i printere uvaljujem svaki za po hiljadu dinara - nadam se da nije mnogo u ovoj ekonomiji, a mozemo i da se dogovorimo da ih samo odnesete kome treba. Posaljite mi poruku i dogovoricemo se. Monitori su Hyundai i LG, 17 inca, ukupno cetiri komada. Printeri su laserjet HP 1000, HP 1010, HP 1200 (dva komada) i jedan hp deskjet.Javite se za vise detalja :-) Ja idem na put, ali su kolege u kancelariji (centar Beograda).

Link to comment
Prodajem krevet, a ne umem da ga opišem. ne znam ni ko ga je proizveo, ali: metalna (šatro moderno stilizovana) konstrukcija, drvene poprečne letvice koje izgledaju otprilike ovako: 01.jpgi dušek presvučen mebl štofom + dva matching jastuka. boja bež, 'štof' u nedostatku bolje reči je najbliži plišu pod rukom. nemam slike pri ruci, a ne vredi da se batrgam u opisivanju. kupljen pre 5 godina, nije puno prešo. samo mi ide na nerve jer mi pojede pola sobe.ako se dokopam slika kačim na uvid. užasno povoljno prodajem.
gledajući sliku, meni ove letvice izgledaju kao latofleks sistem. predviđene da se ugibaju i poprečno da ne stoje horizontalno. da se prilagode telu. ne bi trebalo da ispadaju iz rama.ako su obične bukove letve koje drže dušek onda treba na njih nabaciti lesonit pa dušek odozgo. postoji varijanta koja je čak jeftinija i lakša za sam svoj majstor varijantu. video kod prijatelja. gips-kartonska ploča, 9,5 mm, cena oko 350 din, seče se na meru skalpelom. ivice obložiti širokim selotejpom za pakovanje. štiti dušek. a i kičmu.
Link to comment
Printeri su laserjet HP 1000, HP 1010, HP 1200 (dva komada) i jedan hp deskjet.Javite se za vise detalja :-)
Cekaj stani ... HP 1200 koji koristi toner 15a?Ako je ispravan (treba mi jedan) uzimam ja - sutra!Posalji mi kontakt da se dogovorimo.
Link to comment
Nadam se da je krevet prodat/uvaljen. Mogu li ja da se nakacim na ovaj topic, posto mi deluje kao najbolji za ono sto moram da uradim? Elem, prodajem/uvaljujem (bez trampe, molicu lepo) - monitore i printere. Nemam vise mesta u kancelariji za njih i zaista nemam vise koristi. Ko god ima koristi od artikala koje navodim, moze da se javi privatnom porukom. Svaki od komada opreme je "as is", tj. u stanju u kakvom su. Monitori su ispravni, a stampacima nedostaje punjenje u tonerima. Monitore i printere uvaljujem svaki za po hiljadu dinara - nadam se da nije mnogo u ovoj ekonomiji, a mozemo i da se dogovorimo da ih samo odnesete kome treba. Posaljite mi poruku i dogovoricemo se. Monitori su Hyundai i LG, 17 inca, ukupno cetiri komada. Printeri su laserjet HP 1000, HP 1010, HP 1200 (dva komada) i jedan hp deskjet.Javite se za vise detalja :-) Ja idem na put, ali su kolege u kancelariji (centar Beograda).
E stvarno sam neki... detalji su preko potrebni :-) Monitori nisu TFT. Samsung je 793DF S, Hyundai je model V773, a LG T17LC-0 (mada isto pise i da je FLATRON ez T710B). Nije trebalo da pisem posle vina sinoc - postoji samo jedan hp1200 printer, a od monitora su dva Hyundai, jedan LG i jedan Samsung.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...