Jump to content

Photo

Blade Runner 2049 (2017)

• Please log in to reply
558 replies to this topic

#556 James Marshall

James Marshall

Liar

• Members
  • 17,307 posts

Posted Yesterday, 17:38:33

što se 3D aspekta tiče, ne smeta, odlično je urađen (u mom svijetu to znači diskretno, u jednom momentu sam prestao da percipiram film da je 3D) ali ne bi bila nikakva tragedija i da nije 3D. Ja sve gledam da još jednom ovjerim film u 2D.

#557 mustang

mustang

klementina

• Members
  • 9,072 posts

Posted Yesterday, 20:27:47

zimmermana zabraniti za punoletne. wtf ?! jedva cekala johannssona al kad zagrme u prvi minut....ucunilo mi se da tripujem. momentalan bes pa nije ovo optimus prime jebem im sunce

otherwise, remek delo! uzivala u svakom kadru iako su mi oci na pola koplja bile. preumorna al izdrzah. boze divne li slike, renesanse, da vincija, minimalizma, ere prislija i frenk sinatre, kakav divan omaz Zivotu. i majka svih majki, daleko od ociju, ali jedna majka. majka se cuva, neguje, ona nam prve uspomene usadjuje. samo cekam jebene feministkinje da krenu da grokcu kako su zene u filmu objekti i seksualni alat. jared leto glas da crknem kad ga cujem. kakva kontrola i cistota jednog ozbiljno poremecenog vizionara (ladno me podsetio na gejtsa, guglovce, zuckerberga, jobbsa pa cak i elon maska koga sve manje cenim...)
scene u vegasu (BR ceo, ali vegas sekvenca mi je omiljena) ce se od sledece godine uciti po filmskim skolama zasluzeno.

nadam se da ce mi rodja i denis dobiti oskare. i art desgner, decorators i vizuelni efekti. i luv za sporednu ulogu. fucking zena pomera planine.
ne i zimmer. njemu i niegovoj ekipi pozelela ranu penziju. i nepotrebno je bilo omaz vangelosovoj temi. ovo uz drugi sound je mogao potpuno samostalan film da bude, rame uz rame sa originalom. zbog muzike i zvuka (dominira vise nego prica na momente, pa nisam dosla na koncert majka mu stara!)

Edited by mustang, Yesterday, 20:30:10.

#558 burekdzija

burekdzija
  • Members
  • 1,228 posts

Posted Yesterday, 22:48:11

Veceras gledao unbiased, nisam citao nista, tako da ne znam kakvu ste presudu doneli.

U bioskop usao u strahu kog nivoa ce biti sranje i izasao prijatno iznenadjen. Nisu zasrali, sasvim ok, ima samo hendikep da je nastavak 1 blade runnera i u tom kontekstu nema nikakve sanse, ali to valjda niko nije ni ocekivao.

Inace u imaxu zakiva, ko moze nek gleda.

Jedino cega se plasim je silovanje nastavaka: blade runner revolutions / resurrections / whatever.

#559 nisam ja

nisam ja
  • Members
  • 10,261 posts

Posted Yesterday, 22:56:14

Da se iseče matriks i ostale tuče i film će biti ok. Prosto mi neverovatno da su tako neke gluposti završile u filmu. Što se dikinsa tiče, danas sam gledao njegovo remek-delo. The man who wasn't there. Hoću i u koloru da ga pogledam.